Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

Przepisanie współwłasności a oc

Przepisanie współwłasności a oc

pawlos2801 / 2013-03-23 01:46
Witam. Mój problem polega na tym ze posiadam pojazd wraz z wspolwlasnoscia z moja juz byłą dziewczyna i jest ubezpieczony w mtu. Mianowicie przez ponad 8 lat uzytkowalem poprzedni samochod ktory byl zarejestrowany na rodzicow dziewczyny (komplet znizek) i moja dziewczynę (zeby te zniżki zdobyła). Był to moj samochód ale nie bylem współwłaścicielem bo samochód został kupiony przez rodziców dziewczyny a ja później oddałem pieniądze. Po oddaniu pieniędzy nie upominalem się o wpisaniu współwłasności tylko uzytkowalem pojazd. Przepraszam ze to pisze bo to jest nie istotne i wracam do sedna mojej sprawy. W grudniu 2011 roku kupilem obecny samochod i zostal zarejestrowany na mnie(przejecie znizek) i moja dziewczyne (komplet znizek)pojazd ubezpieczony w mtu. W zyciu roznie bywa i doszlo do rozpadku zwiazku. Na dniach bede pisal umowe kupna - sprzedazy polowy samochodu na mnie i jak sie to ma z ubezpieczeniem oc. Zdaje sobie sprawe ze pewnie posiadam mala znize na ubezpieczenie bo ja widnieje w ubezlieczeniu tylko ponad rok. Co mam robic po sporzadzeniu umowy? Zglosic mtu czy nie? czy mogę rozwiązać umowę z mtu bo po przeczytaniu forum naliczaja jakieś kosmiczne rekalkulacje. Jak to wygląda zgodnie z przepisami. Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.
Wyświetlaj:
eme / 89.70.58.* / 2013-03-24 16:09
wyrejestrowujesz w wydz.komuniukacji dziewczyne i liczysz polise w.g twoich znizek
pawlos2801 / 2013-03-24 17:45
A wiec musze zglosic w mtu aby do konca umowy doliczyli mi ile mam doplacic? Czy moge rozwiazac z nimi umowe bo po przeliczeniu wg moich znizek ok. 10% w innej firmie mniej zaplace?

Najnowsze wpisy