Forum Polityka, aktualnościKraj

"Przestańmy tego typu marsze nazywać marszami niepodległości"

"Przestańmy tego typu marsze nazywać marszami niepodległości"

Wyświetlaj:
też mi / 46.204.190.* / 2013-11-12 18:50
a co ty wiesz towarzyszu o niepodległości?. Nie bądź śmieszny i nie zajmuj się nieznanymi sobie kwestiami
z proletariackim pozdrowieniem również towarzysz / 145.237.49.* / 2013-11-12 14:31
jasne, towarzyszu, bowiem nazywanie tak tych marszów, jest "wodą na młyn odwetowców z Bonn". Poza tym nie będziemy faszystom sprzedawać rowerów pancernych i nie po to sobie szczerbiliśmy zęby na zrębach żelaznej kurytyny, aby je teraz plombować.
Mo[...] / 88.199.162.* / 2013-11-12 09:07

To był marsz przeciwko niepodległości, ponieważ było to podważanie porządku demokratycznego, a więc podważanie niepodległości - powiedział prof. Kazimierz Kik

Narastające w społeczeństwie któremu kradnie się składki emerytalne z OFE, wprowadzanie przez Rostowskiego "odpowiedzialności solidarnej" - zapewne to Urzad skarbowy zdecyduje cz ja wiedziałem czy nie wiedziałem że sprzedawca odprowadza/nie odprowadza VAT, sądowe uniwinnienia skorumpowanych działaczy partyjnych (np. Sawica) i coraz powszechniejszy brak wiary ludzi w demokrację (frekwencja z ostatnich wyborów wskazuje że rządzi mniejszość - a to chyba nie na tym demokracja polega?) No i probelm reprezentatywności społeczeństwa w parlamencie - kiedy ktoś głosi obniżkę POdatków i zmniejszenie biuroikracji itd. a robi wszystko dkładnie na odwrót tłumacząc to kryzysem którego rzekomo nie wspóścił wogóle do Polski to ręka sama chyta z kamień. TO SĄ PRZYCZYNY PANIA KIK
te zadymy to tylko skutek antydemokratycznych działań władzy.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
L_W / 83.10.249.* / 2013-11-11 22:15
Tęczę Kikowi spalano. A taka była ładna..
taki tam / 178.183.143.* / 2013-11-11 21:38
Może by tak do wypowiedzi na temat niepodległości jednak wybierać kogoś innego niż komunistycznego politruka.

Najnowsze wpisy