Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Przetarg na śmigłowce. Szef MON zadowolony ze spotkania ze związkami

Przetarg na śmigłowce. Szef MON zadowolony ze spotkania ze związkami

Wyświetlaj:
SKOREK1984 / 94.72.108.* / 2015-04-30 09:37
Co się dzieje w tym kraju. Mając własne bardzo dobrze prosperujące firmy lotnicze wygrywa przetarg firma zagraniczna. to jakaś farsa. zwłaszcza że tutaj pracują Polacy i będą wydawać ciężko zarobione złotówki w Polsce naszym kraju. W ten bardzo prosty sposób nasz kraj będzie się rozwijał jedne miejsca pracy będą tworzyć inne wynikające z potrzeb Polaków. A nasze śmigłowce są leprze od wybranego. Poza tym ten przetarg od początku sprawiał problemy tego typu iż był tak skonstruowany aby wygrał zagraniczny produkt a nie nasz z firm w których pracują Polacy. zobaczycie dojdzie do tego że znowu bęndzie strajki w warszawie i ja tam będe chronić naszą Ojczyznę
Wrangler 60 / 141.119.184.* / 2015-04-25 11:47
Kiedy PANOWIE MINISTROWIE przestaniecie niszczyć POLSKĄ GOSPODARKĘ kupując za granicą coś,co mogło być z POwodzeniem wyprodukowane w kraju!!!!!Ale dobrze się RZĄDZI nie swoimi pieniędzmi,a przy okazji coś kapnie(!).Gdzie te czasy,kiedy były polskie samoloty,okręty,statki,samochody,motocykle, rowery,wyliczać można w nieskończoność.Te wszystkie,,działania"diabła warte: Emerytowi 4 złote na m-c,a sobie tysiąca-żenada!!!!TO JEST WASZ BÓG-HONOR-O(B)CZYZNA!!!!Pracuję w jednym p-stwie 45-ty rok,czy mam zdechnąć na stojąco przez Wasze głupawe ustawy?Coraz częściej myślę o modlitwie(nie jestem w tym odosobniony) KOMUNO!!!!! WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale bez ,,Ruskich" Braaaaaaaaaak słów...

Najnowsze wpisy