Forum Forum finansoweInne

Przewalutowanie kredytów i nowy podatek. Banki obciążą kosztami swoich klientów

Przewalutowanie kredytów i nowy podatek. Banki obciążą kosztami swoich klientów

Wyświetlaj:
Wdzieczny były sympatyk partii miłości / 178.42.120.* / 2015-07-15 15:45
Ukarać banki za stosowanie odpowiedzialności zbiorowej - za dziedziczenie długu i za tego typu działania / bank pożycza i tak samo ryzykuje powinno być jak na "zachodzie" nie spłacam kredytu to bank zabiera "mieszkanie" ja tracę to co już zapłaciłem i jestem - czysty - goły i wesoły.
Za to że PO pozwoliło nas "golić" podziękuje we wrześniu.
Herbusia / 78.31.142.* / 2015-07-15 15:31
Dlaczego ja mam płacić za to, że ktoś lekkomyślenie wziął kredyt w obcej walucie, w której nie ma dochodów? Nie chcę płacić za cudzą głupotę. Może jeszcze uchwalmy dofinansowania dla osób które straciły pieniądze na spekulacja giełdowych
Jangosa / 83.8.9.* / 2015-07-15 14:19
Banksterzy dalej będą kraść jak kradli. To jest układ POlityczny i tyle. Jak coś jest nie tak to raptem wszędzie dokapitalizują banki z publicznych pieniędzy. Posadzić złodziei na parę lat dla przykładu i będzie spokój.
as370 / 80.238.98.* / 2015-07-15 13:04
Czyli banki jednak nie upadną? No proszę ... co za niespodzianka... czyli tylko nas straszą
geojaniec / 46.170.37.* / 2015-07-15 12:58
każda propozycja czy PO czuy PIS która coś zmieni w istniejącym układzie banki - frakowicze jest dobra.
anka760 / 213.238.79.* / 2015-07-15 12:34
Policzyć ile frankow jeszcze zostało-przeliczyt to na złotówki,po kursie z dnia podpisania umowy-przedstawić zarzuty pracownikom banków,którzy doprowadzili klientów do niekorzystnego rozporządzenia majatkiem-osądzic i skazać,banki całkowicie pokrywaja koszt przewalutowania-odpowiadaja materialnie i karnie za oszustwa-brak franków,klauzule niedozwolone.Natychmiastowa wymiana prezesów banków,w których Polska ma większosć-rozwiazanie i postawienie zarzutów członkom KNF i zarządowi NBP za parasol ochronny na bankowymi spekulantami. Jeżeli jakiemus bankowi nie pasuje,to proszę zlikwidować swoje siedziby na terytorium RP . KONIEC.
kaka894 / 193.193.181.* / 2015-07-15 15:17
nie masz zielonego pojęcia o co chodzi. Jak się oplacalo mieć w walucie to siedziałeś cicho. Szkoda że za takie rzeczy nie można zrobić sprawy w sądzie, bo byś się niewyplaciła. Jak nic nie wiem o sprawie to siedzę cicho a nie się wymądrzam. MASAKRA . Było brać w PLN i nie mieć problemu. Jak ktoś chciał zarobić na kredycie to nie ma co się dziwić ze teraz płacze. Widzę ze jesteś jedna z takich osób. PŁACZ i PŁAĆ. Ja się na pewno do twojego kredytu nie dorzucę. !!!!!! i KONIEC
niemanicka / 31.175.51.* / 2015-07-15 14:14
Banki na nic nie odpowiedzą finansowo. Koszty poniosą klienci - w opłatach i prowizjach. Ale mała Ania będzie się cieszyć, bo w końcu IM DOWALILI. Co z tego, że "wymienią prezesów"? Tyle, że obecni dostaną wielomilionowe odprawy i znajdą . Kto zapłaci? Klient. Prezentujesz typowo polskie podejście, emocjonalne, które nie rozwiązuje ŻADNEGO problemu. Problem rozwiążą dwie rzeczy, które w ogóle nie przyszły ci do głowy, mała Aniu: zmiany prawne i wyrównanie strat klientów. To jest bez porównania istotniejsze od tego, kto straci stanowisko lub zostanie skazany. Podejście. które prezentujesz sprawia, że wystarczają "igrzyska": dymisje, akty oskarżenia (nawet nie wyroki), a o naprawieniu szkód nikt nawet nie myśli. W rezultacie za wszystko zapłacą klienci a grube ryby i tak wylądują na czterech łapach - bo są od małej Ani dużo, dużo sprytniejsze.
żulinio / 193.200.20.* / 2015-07-15 12:42
super program-tak powinno zostać zrobione-jestem za
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: