Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Przewalutowanie kredytów i podatek bankowy. Banki przerażone pomysłami Dudy

Przewalutowanie kredytów i podatek bankowy. Banki przerażone pomysłami Dudy

Wyświetlaj:
Vivko / 159.205.180.* / 2015-05-30 08:05
Ale zmanipulowany artykuł! Banki na giełdach jednego dnia tracą a innego zyskują. Za Bula było dokładnie tak samo, ale autor tych socjotechnicznych wypocin już tego nie zauważa.
stanislaw244 / 107.193.64.* / 2015-05-30 06:00
U mnie na wsi kiedy prezydentem zostal Duda krowy przestaly siie doic a kury znosic jajka wiec musicie sieb podzielic kasa brawo panie prezydencie zlodzieje zaczynaja sie bac za komorowskiego oblawiali sie niezle.
hipek / 83.30.184.* / 2015-05-30 00:09
JFK też walczył bankami i kiepsko na tym wyszedł
wko / 77.114.70.* / 2015-05-29 22:26
Zaciągnąłem kredyt w zł w 2008 r. Jeśli rząd pomaga "frankom" to ja żądam adekwatnej pomocy w równej wysokości jaką praktycznie i teoretycznie otrzymali Frankowicze
kris359 / 31.1.46.* / 2015-05-30 23:06
a jak powodzianom pomaga państwo to jest ok?
przeciez sa ubezpieczenia? prawda?
Wolny / 185.24.27.* / 2015-05-29 22:21
Straciły wirtualnie , wy juz ludziom wody z mózgu nie róbcie lichwiarze, toż to wirtualna kasa z dnia na dzien. szlag mnie trafia na ta socjotechnike.....Najwiek sze złodziejstwo na swiecie to posrednictwo nic nie robiące tylko łaczace dwoje zainteresowanych nabywce i sprzedawce....Banki to pasozyty zrzadzące swiatem!!!!!!!!!!!
niszPO / 83.31.220.* / 2015-05-29 21:55
PO to złodzieje. Spieprzyli życie wielu młodym ludziom nie pomagając w rozwiązywaniu ich problemów z kredytami.
kamil585 / 91.239.113.* / 2015-05-29 20:55
na calym swiecie to norma ,duda nic nowego nie wymyslil,taka forma jest w kazdym liczacym sie kraju na swiecie.
jamesfranklinscottloanoffer@hotmail.com / 41.206.11.* / 2015-05-29 19:35
Witaj,
Wszyscy jestem tak szczęśliwy, dając świadectwo moją wielką, w jaki dostałem od kwoty kredytu pragnienie Scott Pana James Franklin pożyczki Spółce, chcę, aby szybko skorzystać z okazji niech cały świat wie o tym, Am Pani Anabel Edna z USA, byłem w poszukiwaniu kredytu na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na poparcie mojego męża dotyczące wydatków kids więc poszedłem w Internecie szukając kredytu, gdy natknąłem się na kilka kredytodawców, którzy oszukują i oszukany dala mi trochę pieniędzy w tym procesie razem mam mylić i nawet nie wiem, co zrobić, ponieważ już trochę pieniędzy miałem ze mną został zabrany przez tych fałszywych drani, które nazywają siebie prawdziwymi kredytodawców kredytów, więc na jednym, jak i wiernego dnia Przeglądając internet w poszukiwaniu pracy natknąłem niektóre zeznania skomentował forum przez jednego pana Charlie Gilberto, i pani Moniki Luis, w jaki sposób otrzymać pożyczkę z nimi Pan James Scott Loan Company Franklin Adres e-mail: jamesfranklinscottloanoffer@hotmail.com Więc powiedziałem sobie, że muszę dać ten proces dlatego, że był tak przerażony, dotyczące tego, co inni kredytodawcy nie do mnie, więc poszedłem do przodu wziął prywatnego adresu e-mail, który był w tych komentarzy na forum, więc skontaktowałem się z nim informując go, że ja sędziował mu przez niektórych klientów, które otrzymały Pożyczka z nimi swojej firmy, pana Charlie Gilberto, i pani Moniki Luis, więc gdy usłyszał, że był bardzo zadowolony, że tak zapewnił mnie, że jestem w dobrym towarzystwie, gdzie mogę otrzymać kwotę pożyczki moje pragnienie, Dali mi kredytobiorcy kredytu formularz zgłoszeniowy do wypełnienia i wrócić, zrobiłem wszystko, dał im całe niezbędne informacje o mnie, więc dano zasady i warunki ich firmie wszystko poszło gładko, bez żadnych opóźnień, w nie mniej niż 24 godzin i został poinformowany, że mój kredyt ważne suma $ 60000usd zostało zarejestrowane i zatwierdzone przez ich rady kredytowej powiernika, więc w tym procesie raz byłem tak szczęśliwy, kiedy powiedział mi, że powinienem wysłać ich danych bankowych, ale byłem trochę sceptyczny, że robi tak Powiedziałem, że mam zaufanie i wierzyć do tego kredytodawcy zadzwonić Pan James Franklin Scott, i dał je przez rachunek bankowy, więc dziwnego, że otrzymał zawiadomienie od mojego banku, że moje konto zostało przelaną w sumie $ 60000usd przez pana James Franklin Scott, WOW ..i prawie zemdlała, więc pilnie napisz mu, że mam otrzymać powodzeniem mój kredyt, więc moi drodzy bracia i siostry tam wciąż szukający prawdziwej firmy pożyczki i doradzi ci prosimy o kontakt z panem James Franklin z tym samym Scott e-mail : jamesfranklinscottloanoffer@hotmail.com i wiem, że będzie on również pomóc z kwoty pożyczki pragnienie porządku, wysłać je już dziś i będziesz zadowolony, że tak.
GOść Pierwszy / 178.37.0.* / 2015-05-29 14:12
Zagrożeniem do sytemu nawet kraju to są banki w większości nie nasze widać to po próbach sterowania polityką .
leon600451 / 81.190.150.* / 2015-05-29 14:00
Proszę tak się nie martwic ,najbardziej to się martwią elity z poborami po 50000 tys miesięcznie ,dlaczego pracownik ma wyżyć za 1200 zł ,a inny za 50.000 tys Jestem za opodatkowaniem banków i za opodatkowaniem tych co zarabiają dużo 120%.Jeżeli
podatek muszą płacić ci najbiedniejsi to ci bogaci dlaczego płacą taki mały podatek od dochodu. W Polsce jest tak wszystko zabrać biednym a dać bogatym
saperek25 / 193.19.167.* / 2015-05-29 12:58
Litości.Banki w Polsce to lichwiarstwo
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa / 83.27.215.* / 2015-05-29 16:57
Najlepszy prezydent XXI wieku.
efemeryd / 109.241.201.* / 2015-05-29 11:54
Czy ktoś wreszcie napisze prawdę o tym ile, parę dni temu, Wall Street zapłaciło kary za nielegalne praktyki na kursach walut!?
A może ktoś odważy się napisać które z pięciu banków światowych w tym procederze brało udział!? Czemu media milczą? Czy kara 5mld USD
nie jest aferą na skalę światową!?
aj_na / 89.74.66.* / 2015-05-29 10:52
Tych gróźb, opartych na gdybaniach, a nie na rzetelnych analizach, które pojawiają się natychmiast po przegraniu wyborów przedstawiciela opcji politycznej, która faworyzuje wielkie globalne firmy światowe nie można traktować poważnie.
Zyski sektora bankowego nie mogą być jedynym kryterium rozwoju gospodarki żadnego państwa, ani regionu. Mają one zarabiać na tym, że służą ludziom (podmiotowo), a nie traktować ludzi jako narzędzie (przedmiotowo).
Jeżeli banki chcą udowodnić, że zasługują na działanie w jakimś kraju, to nie mogą uchylać się od udziału w kosztach jego naprawy, czy rozwoju (jako podatnicy), na takich samych zasadach jak MŚP i obywatele. Demokracja to równość wobec prawa.

Najnowsze wpisy