Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Przewalutowanie kredytów i podatek bankowy. Banki przerażone pomysłami Dudy

Przewalutowanie kredytów i podatek bankowy. Banki przerażone pomysłami Dudy

Wyświetlaj:
Rafik1000 / 78.31.139.* / 2015-05-27 09:18
Ewidentna wypowiedź na rzecz banków. Jak banki mogą ponieść straty w momencie kiedy udzielały kredyty nie w CHF tylko tak naprawdę w złotówkach?, CHF to fikcja. Banki jedynie co to nie będą mogły realizować krociowych zysków z tych toksycznych instrumentów finansowych. Przewalutowanie kredytów po kursie z dnia wypłaty nie zwalnia kredytobiorcy do zapłacenia odsetek i umownej marży. O jakiej stracie mowa?!Pozdrowienia dla wszystkich trolujących na rzez banków w komentarzach :-) Najbardziej mi się podobają reklamy banków przez i po artykule :-) Rekordowe zyski banków za 2014 to i mocny "reklaming".
radz sobie sam / 77.255.92.* / 2015-05-27 09:50
Banki w rękach polityków ta reponolizacja to fajna rzecz mam rodzinę w partii Pis PSL będzie robota
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
eh / 188.149.209.* / 2015-05-27 09:18
Nic nie stracą tylko mniej zarobią lub w przypadku frankowiczow im mniej ukradna , tyle w temacie a jq nie mam kredytu we frankach
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
l.e.o.n. / 31.0.2.* / 2015-05-27 09:18
zagrożeniem dla systemu jest głupota a ni duda
Maria50 / 88.152.187.* / 2015-05-27 09:18
A to dopiero jego 3 dzien, az strach pomyslec, co bedzie po 5 latach
zx365 / 80.48.121.* / 2015-05-27 09:18
Jak bankom nie pasuje to niech zwijają się z Polski a nie fałszywie płaczą. Ciekawe czy będą chętni szybko opuszczać to istne dla nich Eldorado.
guvy9choc9y / 83.25.121.* / 2015-05-27 09:17
niech prezesi sobie obetna swoje premie to nie beda musili tyle plakac... zarobki ich jak i zyski bankow siegaja granic pojecia przecietnego Polaka i jwszcze maja tupet doradzac klientom zaciskanie pasa...Duda zrob z nimi porzadek...Orbanowi sie udalo...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rarek23 / 194.145.229.* / 2015-05-27 09:16
Krzywda bankom się nie stanie, po prostu niech przestaną oszukiwać. W mojej umowie kredytowej jest 10 (słownie dziesięć) klauzul niedozwolonych wpisanych do rejestru klauzul niedozwolonych po wyroku sądu UOKIK. Wpisanie tych klauzul do rejestru skutkuje tym że bank nie może ich używać w przyszłości, a w już zawartych umowach klauzule nie wiążą stron i traktuje się je jako nieistniejące. Bank powinien się zastosować do wyroku i usunąć te klauzule z umów. Jednak do dzisiaj bank udaje głupa, i w pismach rażąco wprowadza klientów w błąd. do tego kwestia ujemnego LIBOR bank poinformował że jeżeli suma prowizji w moim przypadku 0.8% i ujemnego LIBOR będzie mniejsza jak 0 np -0.5 % to znaczy że oprocentowanie kredytu jest równe 0% - czego wogóle nie ma w umowie. Kredytobiorca ponosi ryzyko wzrostu kursu franka i LIBOR a bank przy spadku kursu LIBOR nie ma ochoty ponosic tego ryzyka. dlatego nie żałuję banków i twierdzę że czas dobrać im się do skóry.
WOJ908 / 88.156.40.* / 2015-05-27 09:16
lOBBY BANKOWE JUŻ ZACZYNA TRZĘŚĆ TYŁKAMI I ZACZYNA SIĘ NAGONKA.W POLSCE SYSTEM BANKOWY JEST CHORY TAK DUŻYCH OPŁAT BANKOWYCH NIE MA W CAŁEJ EUROPIE BANKI W POLSCE SĄ "ŚWIĘTYMI KROWAMI" GDY ZACZAŁ SIĘ KRACH BANKOWY JEDYNIE W NASZYM KRAJU BANKI BYŁY BEZPIECZNE MIMO TEGO ZE TEZ UDZIELAŁY KREDYTY NA PRZESZACOWANE NIERUCHOMOCI, A ODBYWAŁO SIĘ TO NASZYM KOSZTEM .TRZEBA SIĘ ZASTANOWIĆ CZY PREZYDENT MA SŁUŻYĆ SPOŁECZEŃSTWU CZY DUŻYM FIRMOM Z OBCYM KAPITAŁEM I RÓZNYM GRUPOM NACISKÓW.
kim ir sen / 83.4.198.* / 2015-05-27 09:16
przeciez p. Prezes wie z kad wziac pieniadze na te obietnice...ja tez wiem..DODRUKOWAC...kto nam zabroni???
LOLP / 77.255.123.* / 2015-05-27 09:15
heheh zaczyna sie ,jeszcze kilka pomyslow w realizacji i Polacy zaczna skuczec.!Polska wybrala zmiany.
john986 / 195.238.227.* / 2015-05-27 09:15
O w końcu mądrzy i fachowi internauci napisali prawdę o Bankach, że to im trzęsą się portki bo boją się strat, no i zyski nie wywędrują z Polski jak to było dotychczas.
A110Ba / 31.61.136.* / 2015-05-27 09:15
Szanowny Panie Bursa i inne oszołomy. Od kiedy to można stracić coś czego nie ma??? System Bankowy to kpina i iluzja, oczywiście karmi się biedne lemingi wizją koszmarnej przyszłości używając broni strategicznej typu internet i telewizja. koszty wzrosną prowadzenie rachunku to bankructwo. Panie oszołomie Bursa nie daję rad ale Panu dam, j***** się Pan w łeb raz na jakiś czas. Niektórym to pomaga.
Przypomnę tylko jeden fakt. Jakiś Pana pokroju Geniusz ekonomii wymyślił że pieniądz to "towar"'A od kiedy "geniuszu od siedmiu boleści" towar wyraża wartość samego siebie???? Może jakaś kolejna idiotyczna teoria wpadnie do tego pustego Pańskiego łba?? Panie Bursa system Bankowy który Pan ponoć reprezentuje ma proste zadanie. Stworzyć zobowiązanie dowolnej wysokości aby "kilku bankierów" żyło kosztem miliardów innych ludzi. Wtedy twierdzenie pieniądz to towar ma już sens.
To uproszczenie ale może wystarczy do pojęcia przez pana nieobecne szare komórki. BANKI JUŻ OD LAT POWINNY SPŁACAĆ ZOBOWIĄZANIA W STOSUNKU DO LUDZI POWSTAŁEM NA SKUTEK TWORZENIA NIEUZASADNIONYCH ZOBOWIĄZAŃ. PAŃSTWO INTERNAUCI: CZY WIECIE ŻE ŻADNA INSTYTUCJA PAŃSTWOWA ANI FINANSOWA NIE MA PRAWA KONTROLOWAĆ WZAJEMNYCH ROZLICZEŃ BANKÓW????!!!! DUDA M RACJE PŁAĆCIE PODATKI BEZ PRAWA DO GENEROWANIA KOLEJNYCH KOSZTÓW NAJWYŻSZY CZAS CHOLERNI ZŁODZIEJE I OSZUŚCI!!.
OBYWATEL RP / 159.205.190.* / 2015-05-27 09:15
ILE BANKI WYDAJĄ NA IDIOTYCZNE REKLAMY NP: TWARZE BANKÓW, MILIONY CZY MILIARDY ZŁOTYCH? JAKIE MAJĄ ZYSKI W MILIARDACH A WSZYSTKO TO BO ŁUPIĄ KLIENTÓW!!!!!!!!!!!!! JAK TROCHĘ SCHUDNĄ TO NIC SIĘ NIE STANIE.
TO CO FIRMY PŁACĄ BANKĄ Z KAŻDĄ OPERACJE TEŻ WOŁA O POMSTĘ.......
Andrzejj608 / 83.15.1.* / 2015-05-27 09:15
A kto się przejmuje mną mam zapłacić podatek od każdej zarobionej złotówki to co mnie obchodzi zysk banku czy ma czy nie niech płaci tak jak ja i tyle.

Najnowsze wpisy