Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Przewalutowanie kredytów i podatek bankowy. Banki przerażone pomysłami Dudy

Przewalutowanie kredytów i podatek bankowy. Banki przerażone pomysłami Dudy

Wyświetlaj:
pewnie / 83.25.121.* / 2015-05-27 09:02
na jednej ulicy wiecej bankow niz sklepow..... niech okroja swoje wydatki....w jednej siedzibie zrobili kiedys generalny remont i zrobili dzien otwarty....bawialnia, pianino...do cholery...a nasze raty wyzsze z mies na miesiac...niech okroja wreszcie wlasne wydatki zamiast radzic naszym obywatelom ze maja zmienic standard zycia niech sami zmienia swoj...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Brawo Duda / 77.113.24.* / 2015-05-27 09:02
Banki zagraniczne musza podzielić sie zyskami. Żadne opłaty nie wzrosną, to bzdura i propaganda, bo jest dalej konkurencja między nimi. Na Węgrzech sie udało.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Sylwabos / 212.122.211.* / 2015-05-27 09:02
Już rząd nauczył nas innych zachowań nieekonomicznych:
- zmiana umowy społecznej w czasie trwania przez podniesienie wieku emerytalnego,
- wywłaszczenie OFE (zresztą słuszne)
_ inne przykłady typu orzeczenia SN i innych sądów
truteller / 79.187.137.* / 2015-05-27 09:02
Akurat losem zagranicznych banków działających w Polsce nie powinniśmy się przejmować.
Banksterzy zarobili ogromne ilości pieniędzy w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Przez pewien okres to właśnie Polacy obciążani niezalanymi opłatami i złodziejskim oprocentowaniem utrzymywali te instytucje na powierzchni. Polacy nie mają już ani sił ani ochoty na kontynuowanie tego trendu. Węgrom się udało to i Nam się uda.
Baratnatj / 46.29.146.* / 2015-05-27 09:02
Marek Belka - przeczytajcie ludzie kto to jest i czemu tak pierniczy, z kim ma powiązania i kto go reprezentuje, on baaardzo się boi, że spadnie z krzesła taka jest oficjalna nota w jego życiorysie "W czerwcu 2014 tygodnik „Wprost” ujawnił nielegalnie nagraną rozmowę z lipca 2013 pomiędzy Bartłomiejem Sienkiewiczem, a Markiem Belką i Sławomirem Cytryckim, której przedmiotem były m.in. zmiany w ustawie o NBP i ewentualna zmiana ministra finansów. Jest narodowym prezesem banku Polskiego i to za jego najwyższej funkcji są wszystkie dziwne akcje z skokami, amberami, kredytami.
matka zawsze polka / 89.72.37.* / 2015-05-27 09:01
No to brawo macie pisowskie hieny ,na pierwszy rzut macie już zapowiadający się dobrobyt ,jeszcze będziecie dobrze śpkami prać aż wam się będzie odbijało tym wspaniałym pisem.
adampoczkaj@wp.pl / 83.22.13.* / 2015-05-27 09:01
nie jestem ekonomistą. nie mam kredytu we frankach. nie głosowałem na Pana Dudę
czemu często młode małżeństwa. Polskie małżeństwa mają płacić za wciąż rosnący kredyt za mieszkanie, czy dom? za to że bankowcy źle doradzali? ile zarabiają ci fachowcy w bankach, a ile normalne Polskie małżeństwo? niech banki płacą. mają z czego brać. nie podoba się bankom to niech spadają na drzewo. kasa bierze się z produkcji czegoś i sprzedaży tego czegoś , a nie z banku. my bierzemy pożyczkę , by w coś zainwestować. zyskami z pożyczki dzielimy się z bankiem. i ja i bank zadowolony. jak bank okazuje się firmą można powiedzieć mafijną to tu rola Państwa. zlikwidować. ucierpi na tym jakiś system? głupota. zaraz zaistnieje ktoś w zamian. dający lepsze warunki. straszenie nas jakimś załamaniem jest bzdurą. banki i tzw instytucje finansowe obracają martwą kasą. jak można stracić pieniądz , którego nie ma? czemu ropa ad Arabów płynąca do nas wciąż zmienia właściciela? bo tzw rynki finansowe jak płynie statek wciąż podbijają cenę. nie prościej dogadać się z właścicielem ropy i jego odbiorcą? właściciel dostaje więcej , a odbiorca płaci mniej. pomijamy w ten sposób banki, którym na tą chwilę się to opłaca.
jak ktoś nie ma środków by kupić ropę pożycza ją od banku. odpala ustalony procent od zysków.
jak bank żyje z zysków rujnujących swoich wspólników to kula w łeb
Polska jest zieloną wyspą, czemu? bo pracujemy jak wariaci. produkujemy ! sprzedajemy! jak się bankowcą coś nie podoba to na drzewo. twierdzicie że się coś załamie? tak wasze zarobki. pieniądz jest z pracy, a nie z obracaniem pieniądzem. z obracaniem pieniądzem są tylko odsetki od osób naprawdę zdolnych.
reasumując banki muszę zapłacić , za wprowadzenie nas w błąd frankowy. nie Państwo Polskie ma pokryć koszty. banki mają za to zapłacić
Goja11 / 78.10.201.* / 2015-05-27 11:35
Jestem frankowiczem i wiedziałam co robię, do jestem dorosła. Trzeba MYŚLEĆ!!!!!!! a nie zachowywać się jak dziecko w piaskownicy, ze zabawki nie takie. Ciągle płacę ratę mniejszą niż w zł. Taka jest prawda. Miejmy rozum i nie ściemniajmy
KY / 213.241.90.* / 2015-05-27 09:19
Banki nie wprowadzały nikogo w błąd i każda osoba, która brała kredyt w obcej walucie była informowana o możliwości zmiany wartości pieniądza. Nie trzeba być ekspertem żeby wiedzieć, że cena obcej waluty może spaść lub wzrosnąć. Kredyty we frankach ludzie brali na własną odpowiedzialność (bo wtedy im się opłacało i a teraz już nie i jest kuku). A jeżeli nie byli na tyle przewidujący a raczej myślący to niech teraz płacą. Ja nie mam zamiaru być obciążony długami chytrych polaczków Moich kredytów nikt nie spłaca i się do nich nie dokłada. Bądźcie w końcu odpowiedzialni za swoje decyzje (chyba że jesteście ubezwłasnowolnieni?). Nikt Was nie oszukał! Kiedy widzieliście w tym interes to każdy łykał franki jak indor ciepłe kluchy a teraz każdy jest pokrzywdzony a tatuś Duduś żeby ratować frankowiczów zabierze tym, którzy potrafili się wcześniej zastanowić i uniknąć porażki.
Pako12 / 66.249.93.* / 2015-05-27 09:04
Niech sobie młode małżeństwa pozywają banki zatem, a nie zmuszają innych obywateli do płacenia za ich głupotę i indolencję finansową.
edy7 / 79.184.89.* / 2015-05-27 09:01
pełzająca kontra! PO nie może pogodzić się z przegraną BK.
tewqtrwr4234 / 81.219.103.* / 2015-05-27 09:01
Jaki był prezydent takie prawo i banki
jerry / 94.42.32.* / 2015-05-27 09:01
"Orbanizacja" Węgier to nic w porównaniu z "kaczoryzacją" Polski!! Idzie Mordor wraz ze swoimi - na razie ukrytymi za plecami Dudy - wojownikami !!! Macierewicz, Pawłowicz etc. już przyoblekają się w zbroje i czekają jedynie do jesieni, a potem.........!!!!!! Już podjąłem kontakt z deweloperem daleko, daleko od mojej Ojczyzny!
agatynka / 77.9.119.* / 2015-05-27 09:46
Krzyżyk Ci na drogę - takich pseudo-Polaków nasza ojczyzna nie potrzebuje
jazmig / 83.230.0.* / 2015-05-27 09:00
Stracili nieco ci, którzy mają ich akcje o ile planowali je teraz sprzedawać - nikt inny nie stracił ani grosza.
yeah... / 81.219.53.* / 2015-05-27 09:06
Polacy zubożeli w jeden dzień o 13 mld zł, a ty się cieszysz? co za k...
anonimowa / 79.189.237.* / 2015-05-27 09:00
A ja uważam, że trzeba było być cwaniaczkowatym gamoniem, żeby wziąć kredyt w obcej walucie. Nie popieram stawiania teraz wszystkiego na głowie, żeby tym cwaniakom pomóc, bo się ryzykowna akcja nie powiodła. Wiedzieli o tym ryzyku.
os / 31.61.131.* / 2015-05-27 09:05
Zrozum jedno. Ci ludzie czesto nie mieli wyjścia i byli zmuszeni wziąć kredyt we frankach. W złotówkach nie mieli by zdolności i nie dostaliby kredytu. Nie masz pojęcia o czym piszesz, to nie komentuj.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
qwe234 / 81.219.103.* / 2015-05-27 08:59
Na mojej ulicy wystarczy 1 bank a nie 10.
marzyciel640 / 31.41.25.* / 2015-05-27 08:59
Rodacy czy nie macie dość tych samych rządzących, nic nierobiących dla społeczeństwa tylko dla siebie i swoich kolesi. Kiedy Wy zmądrzejecie? Czy w Polsce mamy PiS, PO, PSL i SLD? Na jesieni wybierzmy inne partie polityczne (tym partiom podziękujmy), dajmy innym się wykazać. Znajdą się głosy, które stwierdzą, że te partie znamy i wiemy, co zrobią (nic nie zrobią) a tamci nie wiadomo, co mogą zrobić. Nie słuchajmy tych oszołomów straszących jedni drugimi, jak na razie minęło 26 lat od likwidacji komunizmu i żyję nam się gorzej nie lepiej. W przeciwieństwie do nich, im jest coraz lepiej. Mam nadzieję, że na jesieni nie będzie w sejmie żadna z tych partii PiS, PO, PSL ani SDL. Ale to tylko moje marzenia.
ObywatelPL / 79.186.210.* / 2015-05-27 09:11
Na dodatek chore marzenia ... Człowieku jesteś sfrustrowany i rozchwiany emocjonalnie - jednym słowem histeryzujesz ... - weź się w garść i zrób coś ze sobą (siedząc i biadoląc nic nie zmienisz)
taz718 / 94.254.198.* / 2015-05-27 09:07
Myślę tak samo niestety Polacy sami dążą do samozagłady.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ted483 / 81.190.162.* / 2015-05-27 08:59
Tych bangsterów trzeba odpowiednio opodatkować - to przecież w POlsce najbardziej zyskowny interes.

Najnowsze wpisy