Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Przez zaniedbania Tuska gospodarka może przestać działać

Przez zaniedbania Tuska gospodarka może przestać działać

Wyświetlaj:
cium cium / 94.231.6.* / 2014-03-18 19:11
na szczęście w tym " nieszczęściu" mamy Tuska a nie wolskiego mistrza destrukcji państwa polskiego!
rywert / 83.27.211.* / 2014-03-18 15:32
"Na wniosek V Wydziału Śledczego Prokuratury w Zielonej Górze sąd podjął decyzję o 14-dniowym areszcie dla Pawła Mitera, autora prowokacji wobec sędziego Milewskiego"
mirkal / 178.42.115.* / 2014-03-18 14:44
Dlaczego prze Tuska? A Miller który wycofał się z norweskiego gazu, A Kaczyński. Obraża Pan moja inteligencje i własną. Ale czego się nie robi dla uprawiania polityki, czego ja nie muszę.
debos / 95.49.102.* / 2014-03-18 16:17

Obraża Pan moja inteligencje i własną.

Spokojnie. On nie mówi tego do Ciebie. On to mówi do pisiaków. Swój elektorat przecież zna i wie na jakim jest poziomie i co są gotowi kupić.
debos / 95.49.102.* / 2014-03-18 14:24

Przez zaniedbania Tuska gospodarka może przestać działać

Ale dopiero od przyszłego tygodnia.
franciszek$$$ / 213.241.94.* / 2014-03-18 12:26
Jetem pewien,że bardziej dywersją ukraińców jest zaniepokojona Rosja, bo to oznaczałoby dla niej utratę poważnej części rynku surowcowego.
Uszkodzenie gazociągu z pewnościa spowodowałoby wejście Rosji na Ukrainę w obronie własnych strategicznych interesów.
Miejmy nadzieję ,że do tego nie dojdzie...
annanaa / 81.210.106.* / 2014-03-18 09:43
Zasadniczym błędem był sabotaż ze strony Millera i Kwaśniewskiego umowy z Norwegią. Tusk jest tylko kontynuatorem linii PZPR i SLD,jego powiązania z komunistami nie są przypadkowe. Celem komunistów było zawsze pogłębianie współpracy ze Związkiem Radzieckim.Tusk nie różni się tutaj od swoich poprzedników.Wszelkie zaniedbania w dziedzinie niezależności są dla rządu Tuska sukcesem a nie problemem.
debos / 95.49.102.* / 2014-03-18 14:28

Zasadniczym błędem był sabotaż ze strony Millera i Kwaśniewskiego umowy z Norwegią.

Ciekaw jestem czy Ty masz tyle w kieszeniach aby płacić za ten gaz znacznie drożej niż za Ruski? Ciekaw jestem co byś zrobił z kilkumiliardową nadwyżką, a taka byłaby nadwyżka gazu z Norwegii. Pewnie jakiś pomysł masz bo inaczej byś głupka z siebie nie robił. To co byś z tą nadwyżką zrobił?
wil14 / 83.8.164.* / 2014-03-18 22:31
Towarzyszu debos.Oczywiście że gaz ruski mamy prawie za darmo,nie to co od imperialistów norweskich.Nadwyżki też by nikt nie kupił bo wszyscy chcą kupować w Związku Sowieckim. Tylko współpraca ze związkiem radzieckim jest opłacalna.Tak robi towarzysz Tusk i Palikot. Pozdrowienia od dawnych znajomych z SB.
Tom121 / 81.219.162.* / 2014-03-18 10:11
A co jest złego we współpracy z Rosją? Niemcy i inne kraje robią z nią świetne interesy. Często nad naszymi głowami. Zasadniczym problemem jest niestety to, że nasza klasa polityczna nie potrafi w sposób wyważony ułożyć sobie stosunków z Rosją. Od lat, zamiast traktować wschodniego sąsiada jako partnera i robić z nim biznes, traktuje go jako wroga. Skutki odczuwamy wszyscy - zawyżone opłaty za gaz, problemy z eksportem żywności. Ustawiliśmy się w pozycji amerykańskiego ratlerka poszczekującego na niedźwiedzia. Nic dobrego z tego wyniknąć nie może.
Tak dla jasności, nie jestem agentem GRU czy też innego FSB, proszę wiec darować sobie bezsensowne komentarze
to tyle / 81.210.106.* / 2014-03-18 10:43
Nie trzeba być agentem GRU żeby nie orientować się w takich sprawach.Komentarz jest bezsensowny i nie wnika w istotę sprawy. Wystarczy zobaczyć co dało Tuskowi schlebianie Kremlowi.Tusk z aprobatą przyjmował upokarzanie go przez Kreml w imię rozwoju korzystnej współpracy.Efekt jest widoczny.Byłbym sceptyczny co do uzależniania się od Moskwy dopóki nie nastąpi tam demokratyzacja i wolność chyba że chcemy aby rządził nami bezpośredni namiestnik Kremla tak jak do 89 roku.Jestem za opcją zachodnią.Ale jak ktoś uważa że USA to jest to samo co Związek Sowiecki to wg mnie powinien udać się do psychiatry.
bsf / 87.205.157.* / 2014-03-18 20:40
to musiałbyś wysłać do psychiatry całą koalicję PO&PSL ...

Najnowsze wpisy