Forum Forum inwestycyjneFundusze

Przeżycia z infolini ;)

Przeżycia z infolini ;)

~mareczek / 87.118.110.* / 2007-05-28 16:22
czyli co sądzicie o obsłudze i informacji w poszczególnych TFI, bo ja ostatnio miałem ciekawe akcje prubując się dowiedziec na infolini dokładnych informacji na temat jednego funduszu, o którym kobieta nawet nie wiedziala, że mają go w ofercie...
Wyświetlaj:
maddy / 77.91.4.* / 2007-05-28 22:48
z infolinia union investment mam za to pozytywne przeżycia jak to określiłeś ;) i ja żyje a i na telefonistke wyroku nie podpisałem ;) kompetentnie udzieliła mi informacji nt. załozenia konta inwestycyjnego w UI, warunkach kupna/sprzedaży jednostek, dat wyceny itp. wszystko rzeczowo i kompetentnie.
radziej / 2007-05-28 16:38 / Bywalec forum
ja miałem przeżycia:):) w banku millenium, tam nawet kierowniczka nie potrafiła udzielić kompetentnej informacji na temat zakupu i umorzenia jednostek tfi millenium, więcej nie skorzystam z usług tego banku, totalna czkawka, tak samo jak ich produkty!!! nawet urbanski tego nie zmieni!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy