Forum Forum finansoweInne

Przybywa niewypłacalnych Polaków. To uderzy w gospodarkę

Przybywa niewypłacalnych Polaków. To uderzy w gospodarkę

Wyświetlaj:
v45yw4y5bv54y / 195.90.102.* / 2011-06-03 06:34
Moim zdaniem winę ponosi nasz rząd oraz UE, ale zawsze można mniej wydawać i oszczędzać ale czym mniej będziemy kupować tym też gorzej dla gospodarki i jest dylemat. Jedni mają z a dużo! Zbyt wysokie ceny mieszkań, małe zarobki...
yhy123 / 95.49.85.* / 2011-06-03 07:16
Cud, normalnie kolejny cud ekipy Donalda Tuska. Jednym słowem gdzie nie spojrzysz same sukcesy, od sprawnie działającego transportu kolejowego, poprzez ukończony stadion narodowy, a kończąc na pełnych portfelach obywateli..., brawo Donald!
Josef Zawila / 78.94.225.* / 2011-06-03 08:57
Bylem polskim patriota w latach 1970-1975 i swiezo po studiach sie
ozenilem. Moja zona wyleczyla mnie z patriotyzmu, bo byla proniemiecka.
Polska dla mnie zawsze pozostanie punktem nr. 1 jako moja pierwsza ojczyzna, ale kolejne rzady nie zmienia charakterow korupcyjnych ludzi
na stanowiskach. W latach 1970-1975 byli sekretarze PZPR a teraz sa politycy majacy po 3 etaty i pensje - najlepsi sa rencisci dajacy wywiad do TVP - na ekranie jest : " rencista policyjny" - Polska ma
w EU najwiecej takich mlodych rencistow - w sumie : ciesze sie, ze zona wyleczyla mnie z tego patriotyzmu. Mozna by nazwac sprawe po
imieniu. ze nic sie w Polsce pod wzgledem uprzywilejowanej szlachty
nie zmienilo i osobiscie uwazam, ze poniosly by mnie nerwy jako
mieszkanca Polski. Narazie zyje drugi raz w demokratycznym panstwie w ktorym kapitalista jest kapitalista, a robotnik zyje dostatnio
O sobie nie pisze, bo mam to co chce ! Zycze wszystkim zdrowia-JZ.
PLPLPLPLPL / 88.114.211.* / 2011-06-08 22:47
"żona wyleczyla go z patriotyzmu"
Co za przygłup.

Podczas wojny powiedziałby, że żona mu kazała volkslistę podpisać.

Jakby nie był przygłupem, to by zrozumiał, że Polską rządzi ta sama sitwa co w latach 70 choć w nowym kontekście i coraz częściej w nowym pokoleniu.

Jego praworządnym szwabom zafundowano taki system jak u nas obecnie podczas republiki weimarskiej. I coś ta niemiecka porządność w niczym nie pomogła - cały kraj gnił w biedzie, a szwaby jadły co zostało w klozecie. Dopiero H.tler ich z tego gówno wyciągnął...

Kto lub co nas ma wyciągnąć nie wiem.
arch / 2011-06-03 09:02 / Tysiącznik na forum
Chomik zbierając zboże do swej norki ganiał,
A obok dobry niedżwiedż chomika ochraniał.
Potem zżarł mu te plony, łapą wytarł mordę,
Wydymał biedne zwierze i przypiął mu order. .

"PO to nieudolna partia władzy. Nawet w PZPR było więcej strategii"

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/331681,po-to-nieudolna-partia-wladzy-nawet-w-pzpr-bylo-wiecej-strategii.html .
..
øl sinnssyk djevel dreng / 87.204.175.* / 2011-06-03 15:23
Norwegia jest socjalna! Nie Polska!
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: