Forum Spółki giełdowe CCC SA

Przychody CCC. Grudzień najsłabszy w roku

Przychody CCC. Grudzień najsłabszy w roku

Money.pl / 2016-01-04 20:29
Komentarze do wiadomości: Przychody CCC. Grudzień najsłabszy w roku.
Wyświetlaj:
bammhgshg / 80.238.84.* / 2016-01-06 11:26
CCC utrzymuje fabryki w Azji, tam produkuje wraz z kosztami transportu za 20 złotych i buty sprzedaje w Polsce za przynajmniej 100 złotych, tak to wygląda.
karoli_na / 2016-01-05 17:41
Słaba jakość obuwia, wysoka cena. Brak możliwości dogadania się ze sklepem w sprawie reklamacji. Niestety sami pracują na swoje słabe dochody.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Matma82 / 83.14.31.* / 2016-01-05 10:08
Witam,
Staram się wybierać polskie marki i wspierać polski kapitał - nawet jak coś jest trochę droższe niż u zagranicznej konkurencji ale wyjątkiem jest CCC. Tutaj niestety oprócz tandety, którą próbują sprzedać za górę złota to nawet tej tandety nie można zareklamować bez wsparcia prawników lub Federacji Praw Konsumenta. Kupiłem buty za 300 zł i po tygodniu się rozleciały - według sklepu to moja wina ponieważ niewłaściwie w nich chodziłem :) Parodia jakaś. Reklamowałem dwa razy i się dwa razy od tych bzdur odwoływałem - odpuściłem niestety bo mi się nie chciało walczyć już ale ja i moja rodzina już od dwóch lat tam nie kupuje i nie będzie kupować nigdy. Wspieram teraz inne polskie sklepy obuwnicze. Szkoda tylko że przy tylu złych komentarzach i braku gwarancji ludzie nadal tam kupują i firma zwiększa corocznie obroty. Nie wiem dlaczego Polacy wspierają swoją głupota takie firmy.
Darecki66 / 178.37.65.* / 2016-01-05 00:24
Ludzie!! Nie dajcie się nabijać w butelkę. Oni są szkoleni na rożne sposoby. Czekają tylko na reakcje klienta to jest podejście psychologiczne!! Niestety nie możemy uznać gwarancji bo to z pana winy, no a jak to a no tak to... i odchodzicie-a to błąd!!! Pięść w stół za chyry jak za ladą facet, wołaj kierownika i reklamacja uznana. Moze to za brutalnie opowiedziałem, czasem wystarczy łagodnie i nie ustępować. Cóż sami jesteście sobie winni poniekąd.Pozdro
masza z kamasza / 83.24.221.* / 2016-01-04 23:47
Buty Gino Lanetti to buble jakich mało. Nie kupujcie w CCC. Nie uznają żadnej, ale to żadnej reklamacji. Mnie napisali, że to, iż buty rozpadają się w ciągu miesiąca to wyłącznie moja wina. No i jak tu się nie zgodzić, skoro w butach od CCC należy wyłącznie fruwać. Już nigdy więcej nie dam się nabrać na CCC. Omijam z daleka i odradzam znajomym.
niemieckie dobre / 83.17.167.* / 2016-01-05 07:32
podobnie jest z samochodami VAG , jak maja wady fabryczne to wina użytkownika i reklamacji nie ma !!! Cały ten niemiecki przemysł !!!!
MamaM969 / 5.172.247.* / 2016-01-04 23:34
Szczerze odradzam zakupy w CCC. W wakacje zakupiłam buty dla dziecka firmy Lasocki. Po miesiącu użytkowania pękła skóra na zapiętce buta. Reklamacja oczywiście rozpatrzona negatywnie wg. osoby wydającej opinie uszkodzenie powstało na skutek złego użytkowania, szkoda nerwów i pieniędzy.
PanS / 178.183.192.* / 2016-01-05 07:28
Tak to ludzie kupuja ...firwmy Lasocki , toLasockinie firma to marka . Prawdziwy Lasocki nie ma nic wspolnego z tym oferowanym w ccc. Nigdy nie kupilem tam butowczesto za to czesto . Szajs straszny i do tego made in china .
jan0071 / 31.61.139.* / 2016-01-04 22:47
A czy ktoś wspomniał o jednoczesnym zwiększeniu powierzchni handlowych o 20% ? Pozdrawiamy ;)
Magda506 / 93.207.28.* / 2016-01-05 11:31
Do kogo te pytanie? Miej pretensje do autora artykułu, że Cię (Was) zle zareklamowani!
Konrad1976 / 31.183.64.* / 2016-01-04 22:33
Nic dziwnego, że liczą zyski ci oszuści i sprzedawcy bubla! Oszczędziłbym sobie stresu gdybym przed zakupem wszedł na stronę CCC reklamacje, ale kto o tym myśli? Teraz już mam nauczkę i zanim gdziekolwiek kupię wpisuję w google nazwę sklepu i dodaję "reklamacje" których to CCC nikomu nie uwzględnia, no chyba, że pójdziemy do rzecznika i zapłacimy za ekspertyzę, za którą też CCC nie oddaje, bo to oszuści i sprzedawcy bubli! Lasocki to już tylko nazwa, bo dziś ten bubel produkują w Chinach! W każdym punkcie CCC w Polsce, codziennie jest przyjmowanych setki reklamacji, na skalę całego kraju to tysiące bublarskich butów dziennie! Każdy kto tylko złoży reklamację musi czekać cały okres reklamacyjny(CCC czeka do ostatniej chwili) po czym każdemu wysyłają tę samą odpowiedź, tylko nazwisko (kopiuj-wklej) choć czasami się zdarzyło, że cały tekst z innym nazwiskiem wklejali i wysyłali do kogoś innego! Tak czy inaczej każdy dostaje tę sama odpowiedź, czyli negatywną oraz bzdety, że to nasza wina! Moje bule Lasockiego rozpadły się po 2 tygodniach noszenia(odpadłą podeszwa) Jak zobaczyłem odpowiedź od CCC to mnie szlak trafił, więc od razu do rzecznika oraz rzeczoznawcy i do przodu, 2 miesiące ale pieniądze mi oddali i jeszcze śmieli się zapytać czy chce inne buty he he he buty może bym chciał, ale nie bubel z CCC!
~~mm / 89.239.73.* / 2016-01-04 22:23
badziewie i tyle zawyżone numery jaja robią sobie z klientów....
Adassz / 83.4.119.* / 2016-01-04 21:44
Ja te miałem nieprzyjemność z tym sklepem, Kupiłem buty za 250 pln gdzie moje dochody to 600 pln(zbierałem długo na te buty). po kwartale się rozkleiły, CCC oczywiście odrzuciło reklamację. nigdy więcej nie kupię tam butów.
Mario716 / 178.159.139.* / 2016-01-04 21:42
potwierdzam buty CCC do istny badziew. Kupiłem raz, skóra koszt butów ponad 200 zł, i po dwóch miesiącach reklamacja, but się rozkleja itp... i tam miałem buty naprawiane 8 razy co miesiąc, dramat aż w końcu wziąłem i wyrzuciłem, szkoda czasu i nerwów. Olewają klienta z reklamacji, nigdy tam już nie pójdę i tyle. nie polecam
Magda506 / 93.207.28.* / 2016-01-05 11:04
szczerze to nie rozumiem dlaczego tak usilnie chciałeś żeby Ci te buty naprawili. Dlaczego nie żądałeś zwrotu pieniędzy? Dzisiaj spławiło Cię CCC, jutro inni.
CCC=chłam / 178.235.198.* / 2016-01-04 21:04
CCC=chłam chłam chłam
Podłej jakości obuwie sprzedawane jako "markowy" i cenny produkt.
Kupiłem tam dwa razy-pierwszy i ostatni. Buty po 3 miesiącach nie nadawały się do użytku.Reklamacje uwzględnili po dołączeniu mojego opisu z wyszczególnieniem wad produkcyjnych i złego wykonania,ale ile osób odchodzi z odmową ?-większość.
Każdorazowo kiedy przechodzę obok tego sklepu widzę w dalszym ciągu na wystawie te same bublowate buty ,które są dalej sprzedawane jako towar 1-wszej jakości.
Szanowni klienci głosujmy portfelem-omijajmy sklepy sprzedające takie buble oraz walczmy o swoje w federacji konsumentów a pseudobiznesmeni będą zmuszeni sprzedawać obuwie lepszej jakości albo zwiną interes.
Aga78 / 31.178.70.* / 2016-01-04 21:12
Podzielam Pana zdanie. A firma Lasocki to jeden wielki chłam, ceny zresztą też wysokie a jakość tego obuwia jest na bardzo niskim poziomie. No ale pani Rubik na pewno nie nosi na co dzień tych badziewnych butów. Ja się z butów CC wyleczyłam co państwu dla zdrowia i portfela (buty CC to zakup jednorazowy) wyjdzie na dobre
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy