Forum Polityka, aktualnościKraj

Przyczyny katastrofy: Nie można powołać wspólnego zespołu

Przyczyny katastrofy: Nie można powołać wspólnego zespołu

Wyświetlaj:
ździcho / 77.253.94.* / 2010-04-27 16:21
Z tego artykułu wynikałoby zatem, że gdyby obie strony jednomyślnie CHCIAŁY powołać taki wspólny zespół, to im nie wolno, gdyż
kwestie te regulowane są przez umowy dwustronne i wobec różnych państw możliwości powoływania takich zespołów wyglądają odmiennie.


Krótko mówiąc: Zespoły polski i rosyjski mogą sobie nawzajem pomagać w śledztwie, natomiast nie mogą razem tego śledztwa prowadzić. Genialne!
wielbiciel_palikota / 194.242.62.* / 2010-04-27 08:20
To jest nieprawda że żarówki były wymieniane , że rosyjscy kontrolerzy lotu nie wiedzieli ile razy samolot podchodził do lądowania, że Rosjanie zdemontowali przenośny system ILS na czas lądowania Putina. Wierzę Komorowskiemu - to Kaczor kazał lądować i tyle
Ivv / 89.72.43.* / 2010-04-30 20:50
Może nie widziałeś jeszcze tego:
http://www.youtube.com/watch?v=lPvmox08gEA
http://www.youtube.com/watch?v=Uo6qiy3weLY
siermięga / 79.191.238.* / 2010-04-26 21:54
to co tu dalej badać? IPN powinien jeszcze zarządzić ekshumację prezydenta, aby wykluczyć zastrzelenie lub uduszenie i po sprawie.
ździcho / 77.253.94.* / 2010-04-27 17:03
Można jeszcze prościej. Dogadać się. Rosyjska strona poda w swoich mediach prawdę, że przyczyną katastrofy była brawura pilota, polska strona zaś w swoich poda prawdę, że to niekompetencja rosyjskiego kontrolera lotu. Wtedy świat obiegnie prawda, że przyczyną katastrofy była brawura polskiego pilota oraz niekompetencja rosyjskiego kontrolera lotu. I po sprawie. Idziemy pić.
em96 / 151.82.133.* / 2010-04-27 00:49
Po co...? Czyżbyś nie dowierzał "zespołowi śledczemu"...?
Tam już jest wszystko odpowiednio spreparowane...
E.U.Geniusz / 94.42.23.* / 2010-04-26 20:24
Rzecznik Prokuratury Generalnej prok. Mateusz Martyniuk ŁŻĘ JAK PIES! Niedawno była powołana Rosyjsko-Białoruska komisja, a chodziło tylko o mały prywatny samolot. Są do tego odpowiednie paragrafy w prawie lotniczym, które obowiązuje tak w Rosji, jak i w Polsce.
man13 / 2010-04-26 20:12 / Tysiącznik na forum
jestem przekonany, ze wyniki tzw. śledztwa nie zostaną podane do opinii publicznej przed wyborami.
cóż by się stało, gdyby na przykład okazało sie , że katastrofa w duzej mierze była winą prezydenta ?
na kogo wtedy zagłosowaliby polacy ?
łatwo przewidzieć - póki co czerń na razie należy trzymać w niewiedzy
CzarnyZajaczek / 2010-04-28 14:00
a ja jestem przekonany że także po wyborach, będą utajniane tak długo jak się da

ponieważ zaniedbania MONu i całej generalicji Wojska Polskiego, a także wszystkich poprzednich ministrów Obrony Narodowej jak i obecnego są tak kuriozalne, że wszyscy zainteresowani będą się teraz niezależnie od opcji politycznej trzymać razem

zrzucą oczywiście winę na brawurę pilota - sęk w tym że pilot robił dokładnie to, czego w wojsku uczą...
dgen / 2010-04-26 19:51 / Tysiącznik na forum
jestem przekonany, ze wyniki tzw. śledztwa nie zostaną podane do opinii publicznej przed wyborami.
cóż by się stało, gdyby na przykład okazało sie , że katastrofa w duzej mierze była winą rosjan ?
na kogo wtedy zagłosowaliby polacy ?
łatwo przewidzieć - póki co czerń na razie należy trzymać w niewiedzy
ździcho / 77.253.94.* / 2010-04-27 16:07
jestem przekonany, ze wyniki tzw. śledztwa nie zostaną podane do opinii publicznej przed wyborami.
cóż by się stało, gdyby na przykład okazało sie ,że katastrofa w duzej mierze była dziełem przypadku?
na kogo wtedy zagłosowaliby polacy?
łatwo przewidzieć - póki co czerń na razie należy trzymać w niewiedzy
jhlkjhkjhk / 109.74.97.* / 2010-04-26 21:36
Przeciez Polskość to nienormalność. Tak twierdzi rząd okupacyjny POlski

Najnowsze wpisy