Forum Polityka, aktualnościKraj

przywileje dla nauczycieli

przywileje dla nauczycieli

Pani Mariola / 2012-04-24 14:25
muszę przyznać ze jestem oburzona planami zmiany Karty Nauczyciela. Pracuje w zawodzie pedagoga ponad 20 lat, w tym czasie młodzież z posłusznej i ciekawej świata zmieniła się w bezczelnych młodzi ludzi uważających że wszytsko im się należy bez wkładania nawet krzty wysiłku. Uczyć tą grupę wcale nie jest łatwo, wkładamy mnóstwo wysiłku, siedzimy po godzinach przygotowując plan lekcji taki, któy zaciekawi ich choć chwilę, tracimy mnóstwo czasu i nasz etat to wcale nie te kilkanaście godzin w szkole. A przywileje miały nam to rekompenswać...
Wyświetlaj:
Jerzy 2 / 95.49.51.* / 2013-02-03 14:49
Jestem górnikiem-mam przywileje miały wiele rekompensować,ale już ich nie ma,z nauczycielskimi też czas najwyższy skończyć.Od wielu lat się o tym mówi,ale nic nie robi.a nam cierpliwość się powoli kończy.
krzys89 / 2012-04-24 14:38 / Bywalec forum
każdy ma styczność z młodzieżą, nie tylko nauczyciele pzrecież, kierowcy mpk dajmy na to, za użeranie się z bezczelnymi bachorami też powinni dostać przywileje?
Elizka 16 / 2012-04-24 14:35
Z jakiej racji powinny być przywileje dla nauczycieli? A za zachowanie młodzieży należy podziękować lewakom , którzy wprowadzili tak zwane bezstresowe wychowanie...
zosia2 / 95.49.51.* / 2013-02-03 14:42
Nauczyciele to grupa społeczna która od zawsze najwięcej narzeka na uciążliwości swojej pracy,a tymczasem pracują w wymiarze godzin jak czas pracy dla pracowników na pół etatu-18 godzin tygodniowo,nie mówię już o ilości dni urlopu (zawrót głowy),urlop zdrowotny na poratowanie zdrowia to bagatela 1 rok(przyznawany przez lekarza medycyny pracy !!!(a może by tak na komisję do lekarza orzecznika ZUS? tu na pewno chętnie wypowiedzą się niepełnosprawni jak trudno tam otrzymać orzeczenie.8 godzin pracy dziennie ,168 godzin pracy w miesiącu,21 lub 26 dni urlopu wypoczynkowego rocznie,a te okrzyczane prace i zeszyty można będzie sprawdzać w szkole.Taka jest wola społeczeństwa i trzeba dziś o tym głośno mówić i domagać się sprawiedliwości.

Najnowsze wpisy