Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PSL apeluje do banków o renegocjowanie z klientami kredytów we frankach

PSL apeluje do banków o renegocjowanie z klientami kredytów we frankach

Wyświetlaj:
Aga324 / 109.243.162.* / 2014-01-16 00:13
Czytając te wszystkie no prawie wszystkie wpisy ,ręce opadają ,takie piekiełko jest możliwe chyba tylko u nas w Kraju. Polacy, szczególnie niektórzy, widzą tylko koniec własnego nosa i u innych słomki a u siebie snopa słomy nie potrafią zauważyć,to oczywiście przenośnia Ci co tak bronią banków nie zdają sobie sprawy ,że sami są przez nie naciągani, w swoich kartach kredytowych w swoich kontach złotówkowych a także w swoich kredytach i pożyczkach za PLN. Sztucznie wykreowany WIBOR podobnie jak LIBOR , daje takie oprocentowanie jakie płacą także i kredytobiorcy złotówkowi . ZA WYSOKIE!!!. Nikt nie jest wolny od wad ale u nas to przechodzi już ludzkie pojęcie. A może to jest tak ,że dodatkowa premia od banku za napisanie takich bzdur Banki mają z czego za takie komentarze płacić . Dobrze jest wytworzyć atmosferkę , zjadliwą atmosferkę , tym bardziej ,że można bezkarnie kłamać i mamić ludzi, judząc ich na siebie. A to się dzieje pod każdym tego typu artykułem.Więc nie mogę się oprzeć wrażeniu ,że jednak mam rację >Lobby Bankowe tak się broni? w taki prymitywny sposób ? a wydawałoby się ,ze są to ludzie wykształceni i "nie śpiący na kanapie u teściowej " jak to ktoś tutaj napisał.
Obrzydzenie mnie ogarnia na takich współobywateli ,którzy potrafią jedynie opluwać innych zieją, złością, nienawiścią i szyderstwem Jak Wam nie jest wstyd!!!!!
Moglibyście czegoś się nauczyć i czegoś dowiedzieć o tym jak Banki was samych wyciskają jak cytryny do zimnej kawy, to by WAM się przydało Byłoby wam jak w niebie.. Opluwacie wszystkich i wszystko , niczego i nikogo nie szanujecie . To i wam się szacunek nie należy, bo za co ? za głupotę i ciemnotę ?
Nysia / 83.22.59.* / 2014-01-15 23:43
Czytając te komentarze, można podsumować: Wy - "antyfrankowicze" jesteście najlepszym dowodem na istnienie tzw. polskiego piekła. Zawiść, zawiść i jeszcze raz zawiść!!.....
splacciezanich / 79.163.40.* / 2014-01-15 17:34
Panie BURY !! Jest inny sposób rozwiazania tej sprawy !!
Nie mieszaj pan do tego banków, bo one nie są stroną !!
Niech PSL , a pan Bury w szczególności, spłaca w bankach wszystkie kredyty polaków, w tym frankowe, i po sprawie!!
Wiem, że d.pska przyrosły wam do foteli sejmowych i rzadowych, szukacie poklasku, bo chcecie, za dwa lata, po raz kolejny dorwać się do koryta!! Wy, PSL, siedzicie w rządzie i ten rzad współtworzycie, nie apeluj pan zatem do samego siebie!!
zorba. / 109.243.223.* / 2014-01-15 17:13
pewnie któryś z klubu kredyt wziął we franku i trzeba to jakoś załatwić
jfk. / 109.243.223.* / 2014-01-15 17:12
PSL to partia ciężko - myślących populistów
Franka / 83.175.162.* / 2014-01-15 17:11
wartość mojego kredytu we frankach przewyższa w tej chwili wartość mojej nieruchomości. Nieruchomość jest niesprzedawalna. Pomijam to,że mam do spłaty o 60% więcej niz brałam w związku ze zmianą kursu CHF. Pozdarwiam wszystkich, którzy tak nie nawidzą nas Frankowców.
wał stadny / 83.26.91.* / 2014-01-15 17:42
Kobieto!!! Kto Cię nienawidzi? Niewielu Wam współczuje, bo Wy "frankowcy" mieliście być tymi lepszymi.
Kredytu we frankach nie dostawał ten kto miał minimalną płacę - nie miał odpowiedniej zdolności kredytowej, więc Wy puszyliście się na forach że frajerzy biorą w złotówkach i przepłacają.
Okazało się że wpadliście w pułapkę i teraz oczekujecie współczucia i pomocy.
Mnie to ani ziębi, ani grzeje, od banków trzymam się z daleka i całkiem dobrze na tym wychodzę.
Rodzice mnie nauczyli żeby żyć za pieniądze które się ma, a nie wydawać te które być może zarobię za 20 lat. Ot i cała filozofia.
niemieszaj / 79.163.40.* / 2014-01-15 17:41
szanowna pani!
Nie znam pani, ale pisze pani głupstwa!! nie może pani mieć 60% więcej do spłacenia!! PANI NIE BRAŁA KREDYTU W ZŁOTÓWKACH !! pANI BRAŁA KREDYT WE FRANKACH I TAKI MA DO SPŁACENIA! PROSZE NIE MIESZAĆ LUDZIOM W GŁOWACH! część zapewne pani spłaciła, pozostała część, we frankach, jest do spłacenia! nic nie stoi na przeszkodzie podjąć prace w szwajcarii i słacać bankowi franki, którre pani tam zarobi!! praca w szwajcarii nie jest zabroniona dla
obywateli UE.
H Szatkowski / 2014-01-15 17:34
Nikt Was nie nienawidzi, tylko Wam współczuje, ale nie do tego stopnia, by zgadzać się na dopłacanie Wam różnic z podatków bo taki pomysł miał kilka miesięcy temu PIS. Jeśli jednak taka będzie wola banków komercyjnych- to brawo, byle bez jakiejś ukrytej państwowej tego dobrodziejstwa refundacji.
Aga324 / 109.243.162.* / 2014-01-16 00:33
Szanowny Panie , nikt nie domaga się takich dopłat, każdy wie ,że to co otrzymał będzie musiał spłacić. Nie ma zgody jednak na płacenie niezasadnych kwot. Widać,że nie jest Pan dokładnie zorientowany w sprawach. Trzeba trochę poczytać. Zobaczyć o co w tym wszystkim biega . Proszę się nie martwić roszczenia ,które mają ci ludzie nie odbiją się na budżecie ani Państw ani obywateli i nie będzie dopłat z budżetu do banków ,banki tylko nie zarobią tyle ile miały zamiar zarobić. Trzeba zatrzymać tą machinę bo każdy z nas dostaje po kuperku z tytułu ich samowoli i dowolności w postępowaniu, są panami rynku finansowego i nie tylko sami ustalają wszystkie wskaźniki sami domawiają się z tymi którzy mają największe lokaty ile ci ostatni mają zarobić i później sztucznie naliczają wskaźniki typu LIBOR EuRIBOR itd. Czy to tak ma być Pana karty kredytowe to także dotyczy , Pana karty bankowe to także dotyczy i Pana konta osobistego to także dotyczy. Więc proszę trochę poczytać Pozdrawiam.
wał stadny / 83.26.91.* / 2014-01-15 17:10
Bury, w czym problem? Znacjonalizujcie banki i wtedy od nowa podpiszecie nowe umowy z klientami.
Mogliście znacjonalizować OFE i zagarnąć prywatne pieniądze, uda się wam i z bankami.
Mało tego ustalicie kurs franka na poziomie 1:1 i wszyscy będą zadowoleni.

Skąd się takie MATOŁY biorą?
Bart123456911 / 83.11.54.* / 2014-01-15 16:24
A kto mi dołoży różnicę większej raty jaka miałem (posiadam kredyt w PLN od dawna) przez wiele lat jak frank był tańszy?
Maik / 93.154.252.* / 2014-01-15 15:41
.. Z drugiej strony banki oferowały suer atrakcyjne kredyty we Frnakch po kursie który z założenia był nierealnie niski - tego już nikomu nie mówiły. Teraz kiedy kurs jest anormalnie wysoki, nie oferują kredytów we Frankach. Czysty interes dla banków! KNF powinien się tłumaczyć!
Foreclosure / 78.133.248.* / 2014-01-15 15:40
Niech sie lepiej facet zajmie tym na czym sie zna a nie bzdury wymysla. Niech wprowadza podobne do tego w USA oderwanie hipoteki od majatku osobistego. To bank zarabia ma kredycie, wiec powinien ponosic ryzyko, a nie klient.
KredytPLN / 195.216.219.* / 2014-01-15 15:39
pamiętam jak ta cała armia 700tyś obywateli śmiała się w głos z tych co nie podejmowali ryzyka kursowego i zaciagali droższe kredyty w rodzimej walucie!!! takie teksty co ty oszalałeś w PLN masz kredyt... teraz okazuje się, że Państwo ma się za nimi wstawiać takie niby opiekuńcze!!! no cóż, przed wyborami wiele ciekawych propozycji jeszcze wysłuchamy,
Aga324 / 109.243.162.* / 2014-01-16 00:21
a tak dokładnie przeliczyłeś te 700 tys obywateli śmiejących się ? Wesoło jk ich zebrałeś ,żeby policzyć ,że jest ich włsnie tyle , a może było o jednego mniej lub o jednego więcej? nie pomyliłeś się w słupkach ?
Bart123456911 / 83.11.54.* / 2014-01-15 16:26
Dokladnie. Kazdy kto bral kredyt w walucie ryzykowal. Jesli juz dokladac to wszystkim po tyle samo niezaleznie od waluty kredytu :)
B_7 / 195.35.80.* / 2014-01-15 15:38

W pozwie Tomasz Sadlik podnosi, iż nie został prawidłowo poinformowany o ryzyku walutowym i wniósł o stwierdzenie nieważności umowy kredytowej,

Jak podpisał oświadczenie o ryzyku kursowym to jedynie co może go wybronić to że byłby analfabetą i nie umiał czytać w momencie podpisywania kredytu - inaczej poniesie tylko kolejne koszty sądowe...
.
A do PSL - rządźcie tak żeby ludzie nie musieli pracować jedynie na splaty rat kredytów, bo na nic inego ich/nas nie stać... Okradacie tylko polaków dając im coraz to nowe daniny i ukryte podatki co niestety większość motłochu nie widzi a wy na tym żerujecie - więc przstańcie teraz biadolić o umowach bo to nie tu jest problem tylko w niudolności władzy do rozsądnego rządzenia krajem, które to może przynieść krajowi i ludziom dobrobyt - wtedy Nowak z Kowalskim nie odczują, ze mają tam spłacić kilka złotych więcej...
.
powiało populizmem ale ostatnio dużo Premiera oglądałem...
Frank Szwajcarski / 83.238.95.* / 2014-01-15 15:31
Bury chyba w łeb się uderzył!

Najnowsze wpisy