Forum Polityka, aktualnościKraj

PSL będzie przeciw odwołaniu Arłukowicza

PSL będzie przeciw odwołaniu Arłukowicza

Money.pl / 2013-01-11 09:15
Komentarze do wiadomości: PSL będzie przeciw odwołaniu Arłukowicza.
Wyświetlaj:
janina grzybowska / 37.31.108.* / 2013-01-12 17:51
czy minister który by nie był ma wpływ na całe zło . np . lekarz rodzinny nie wystawi recepty nas leki np od diabetologa a jestem chora 10 lat
tylko na 100 % a do specjalisty juz w tym roku wyczerpano zapisy np. w legionowie przy pogotowiu i insulina dla emeryta 1100 zł renty kosztuje 110 zł ale o dziwo prywatnie wizyta kosztuje 100 zł i ten lekarz przepisze leki na tzw fundusz to zależy od ludzi lekarze dorabiaja prywatnie i wprowadzaja ten bałagan nie potrzebny mi lekarz co miesiac tylko recepta refundowana nie stac mnie na wykupienie leków z powazaniem janina grzybowska
obywatel wolnego świata / 87.119.16.* / 2013-01-11 09:19
Piechociński jest wicepremierem rządu, który zakłada że nie da się poprawić sytuacji w służbie zdrowia i dlatego nieważne kto jest ministrem. Ważne aby na pewno jest to aby to był ktoś z "naszych". Współczuję Polakom takiego rządu i takich ministrów.
debos / 95.49.55.* / 2013-01-11 10:39

Współczuję Polakom takiego rządu i takich ministrów.

Ale Ty sugerujesz, że Arłukowicza chcą odwołać bo jest złym ministrem? Czy Ty podzielasz pogląd, że w służbie zdrowia jest dzisiaj gorzej niż rok, dwa, pięć czy siedem lat temu a nie lepiej?
kolejny gość / 2013-01-11 09:38 / Bywalec forum
a wydawało mi się, że Piechociński będzie bardziej niezależny od Pawlaka i że nei będzie głosował w określony sposób tylko dlatego, ze jest w koalicji
łukasz leon / 2013-01-11 09:39
no tylko, że koalicja trochę polega na tym właśnie, że głosują podobnie, gdyby koalicjany chciał odwołać ministra partii z którą współpracuje, to współpraca najpewniej by się zakończyła po prostu
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2013-01-11 09:15
Ma racje PSL - za syf w sluzbie zdrowia tuskolandii to nie naiwny Arłukowicz powinien być odwołany, ale marszałek kopacz powinna juz dawno patrzeć przez kratki w rożwym wdzianku. Ale cóz - mamy tuska za premiera i predzej tutaj krowy zaczna fruwac niż jakąkolwiek sprawiedliwość zobaczymy.

Najnowsze wpisy