Forum Polityka, aktualnościKraj

PSL kupi wyborców? 2,5 mln ha ziemi dla rolników

PSL kupi wyborców? 2,5 mln ha ziemi dla rolników

Wyświetlaj:
Bernard+ / 83.22.137.* / 2008-10-29 19:27
A co będzie, jeżeli jedna działka gruntu leży w jednej gminie a druga w drugiej, lecz obie przylegają do gruntów należących do jednego rolnika? Wszak granice ziemi uprawnej i jej własności nie są zgodne z granicami administracyjnymi w Powiecie Cieszyńskim i wielu innych rolnicy posiadają grunty po obydwu stronach granicy państwowej a co dopiero w różnych gminach czy powiatach. Przed wykonaniem takiego rozdawnictwa majątku ogólno narodowego elektoratowi jednej partyjki należy wpierw urealnić system podatków gruntowych i zlikwidować KRUS. Jak ktoś ma 1000 ha w kilku powiatach to i tak wykupi wszystkie zasoby ziemi skarbu państwa w tych powiatach, bo da, komu trzeba tyle ile trzeba dać? Cóż w takiej Holandii na Chłopski rozum nawet juz się krów nie doi, bo robią to komputery sterujące elektronicznymi dojarkami wg programów opracowanych przez naukowców, chociaż 70% holenderskich rolników ma wyższe wykształcenie rolnicze a w Polsce wciąż rządzenie 38 milionowym narodem wykonywane jest na słabo wykształcony chłopski rozum, bo tylko 7% pracujących w rolnictwie ma wyższe wykształcenie i to najczęściej nie rolnicze jak Pan wicepremier jeden był bez matury a drugi to ABSOLWENT W.S.I. W SPECJALNOŚCI KONSERWACJA I NAPRAWY MASZYN ROLNICZYCH TYPU SNOPOWIĄZAŁKA VISTULA I BRONY TALEŻOWE.
-s / 85.89.162.* / 2008-07-20 01:29
No i kolejna partia zamierza rozdawać mój majątek i moją kasę żeby dopchać się do koryta. Powinni karać więzieniem za każdy taki pomysł, to może by zaczęli myśleć o mnie, a nie o własnych dupach usadzonych wygodnie na stołkach za moje pieniądze.
gero / 62.21.106.* / 2008-10-29 11:56
PSL chce zrobić to co powinien balcerowicz (celowo z małej litery) 20 lat temu jak zlikwidował PGR

Najnowsze wpisy