Forum Polityka, aktualnościKraj

PSL pisze do mediów ws. zmian w Prawie prasowym

PSL pisze do mediów ws. zmian w Prawie prasowym

Wyświetlaj:
bsf / 46.45.103.* / 2012-04-26 11:20
POtrzebna od zaraz odnowa moralna i etyczna dla ferajny załganych do szpiku kości POlityków.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-04-26 11:12
To moze tego typka tez:
"...Kuźniar ukraść krowę Kilka tygodni temu, Dyżurny "Satyryk" TVN24, Jarosław Kuźniar ogłosił na wizji, że wyjdzie z telewizora jeśli tysiąc osób go o to poprosi. Tych, którzy, mówiąc oględnie nie cenią sobie specjalnie dziennikarskich talentów w/w, jest znacznie niż tysiąc więcej. Nie dziwi więc, że propozycja pięknego pana redaktora spotkała się z szerokim odzewem. A ile śmiechu przy tym było:). Ja również wziąłem udział w zabawie. Nigdy nikt nie policzył ile tych głosów było. Pewne są jednak dwie rzeczy. Było ich znacznie więcej niż tysiąc a Jarosław Kuźniar nie dotrzymał słowa. Za to pojawił się na okładce Newsweeka żeby w towarzystwie ałtoryteta Hołdysa i ze zbolałą miną prosić żeby go "nie zabijać". Prawie wzbudził we mnie wyrzuty sumienia:)
Na ostatniej z okładek Newsweeka pojawił się znów dla odmiany Antoni Macierewicz stylizowany na Obamę, terrorystę, taliba, czy z czym tam komu się kojarzy szaleństwo w oczach i turban. Dla jasności jego zdjęcie podpisano: AMOK. Nawet Czarzasty i Olejnik popukali się w głowę. A znany nam skądinąd Redaktor Kuźniar nie. Ten na swoim blogu pisze "...Czy talib Macierewicz to przesada? Nie. Przesadna jest reakcja tłumu, który staje w jego obronie wykoślawiając znaczenie metafory...Obrońcy tego pisowskiego heretyka działają na oślep. Niczym pampeluńskie byki tratują sens potępienia jego mantry....". Można by pomysleć, że to w czystej postaci moralność Kalego wyrażona stanowiskiem "Kiedy ktoś nabijać się z Kuźniara to "zabijanie" a kiedy ktoś nabijać się z Macierewicza to "metafora" ale nic podobnego.
To tylko "...internet generalnie a fejsbuk szczególnie stały się współcześnie ringiem tonącym w kisielu...". A Newsweek nie. Newsweek jest poważnym medium, któremu zapasy w kisielu nie przystoją. Dlatego nigdy nie opublikuje okładki ze zbolałą miną Macierewicza proszącego o to żeby go "nie zabijać".
..."

Z Salon24.pl

Najnowsze wpisy