Forum Polityka, aktualnościKraj

PSL zamierza zgłosić poprawki do projektu deregulacyjnego

PSL zamierza zgłosić poprawki do projektu deregulacyjnego

Wyświetlaj:
nie asesor / 77.242.225.* / 2013-02-28 14:52
Panie Józiu, jak notariuszem będzie mógł być prawie każdym to Pan chyba nie w tej komisji pracujesze i nie ten projekt pan czytasz. Bo w podobnym tonie mozna się wypowiadać o adwokatach i radcxach. Po prostu trzeba odbyć studia prawnicze, zdac na aplikację, odbyć ja i zdać egzamin notarialny. I już możesz i pan zostac notariuszem, jak każdy. Ręce opadają, Chłopie wiosna idzie, wychodź w pole.
Adrian Kołecki / 2013-02-28 15:13
Kiedy w końcu nastąpi warta w sejmie i starzy bywalcy zostaną zastąpieni ludźmi mniej zdegenerowanymi?! Konstytucja powinna iść do wymiany a z nią cały sejm...
xxx868 / 89.69.193.* / 2013-02-28 01:47
Taaak szerokie otwarcie zawodow byc moze ale nie z polskim FATALNYM prawem
programista / 89.69.193.* / 2013-02-28 01:46
no ja nie chcial bym odrzucac spadku z dlugami u notariusza po gimnazjum bo od takiego oswiadczenia zalezy wszystko... powodzenia
chichot dona / 5.173.152.* / 2013-02-28 01:12
PSL wie co robi. Broni swoich.
Te wszystkie regulowane zawody po coś są regulowane i interes potencjalnego klienta wcale nie jest najważniejszy.
Kto się boi deregulacji? Ten kto z obecnego systemu korzysta.
Kto zabrania podnosić kwalifikacje? Ba ja wcale nie ruszał bym tych wszystkich stowarzyszeń, czy związków, ale zniósł bym po prostu oblikatoryjność przynależności do nich.
A rynek niech wybiera, czy chce korzystać z usług zrzeszonych czy z usług nie zrzeszonych.
Po czasie wszystko się wyklaruje i ostaną się najlepsi faktycznie a nie byle jacy ale z papierkiem czyli certyfikatem.

Najnowsze wpisy