Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PTC wprowadziła nową markę o nazwie Heyah

PTC wprowadziła nową markę o nazwie Heyah

archi2day / .* / 2004-03-12 13:19
Komentarze do wiadomości: PTC wprowadziła nową markę o nazwie Heyah.
Wyświetlaj:
KOMÓRCOMAN :-) / .* / 2004-03-15 09:10
SimPlus i Idea jakiś czas temu wprowadziły zmiany:Simplus: minuta za 1,20 PLN w tym naliczanie sekundowe po 1 minucieIdea: minuta rozmowy zewnętrznej 1 PLN za minutę a wewnętrznie taniej
nizki / .* / 2004-03-15 08:37
Stworzenie HEYAH to pionierski ruch, o ile mi wiadomo niespotykany jak dotąd w żadnym kraju. Uwaga o dużym stopniu skomplikowania taryf odnosi się nie tylko do cenników ERY ale i każdego operatora (konia z rzędem temu, kto przebrnął przez płachty tabel np. IDEI). A propos IDEI - ich nowa reklama z reką moim zdaniem powinna być oprotestowana w Urzędzie Ochrony Konsumenta, bo wprowadza ludzi w błąd, jakoby to IDEA miała coś wspólnego z kampanią promocyjną czerwonej ręki HEYAH.
asas / .* / 2004-03-14 20:40
ciekawe, czy internetowa bramka SMS do nowej sieci też będzie zablokowana? na razie tylko Era tak się urządziła. Ja w to nie wchodzę.
TOmasz / .* / 2004-03-21 09:40
przeciez nie jest zablokowana, jakbys poczytal i pomyslal, to moglbys wysylac setki smsow dziennie
leh / .* / 2004-03-13 23:36
"Obecne oferty są dla nich zbyt skomplikowane i często odrzucane z powodu niejasnej struktury cen" - cha cha, sami sobie takie struktury i ceny w Erze wymyslili :) Przyznaja sie do kretactwa?
pjojo / .* / 2004-03-13 07:52
bardzo mi się podobał akapit zaczynający się od słów :Używają telefonów komórkowych nieco inaczej niż .....Obecne oferty są dla nich zbyt skomplikowane i często odrzucane z powodu niejasnej struktury cen"Jest to bardzo zwięzła charakterystyka otencjalnego klienta taj firmy -Niegramotny buc ,ktory musi szpanować czyms nowym.Brawo za szczerość.
archi2day / .* / 2004-03-12 13:19
bo ceny są za wysokie; Erze się wydaje że jak zaserwuje ten sam produkt w innym opakowaniu, kolorze, pod inną reklama ... to ludzie się rzucą na ich usługi ....nich nasi pazerni operatorzy zrozumią, że trzeba obniżyć ceny połączeń20 gr za minutę a góra 10 gr za sms-a .... w segmencie pre-paidów już jest rewolucja ... ceny rozmów spadłu o połowę ... minuta kosztuje 1 - 1,2 PLN a nie jak jeszcze 2 lata temu 2-2,5 PLN

Najnowsze wpisy