Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PTK Centertel domaga się równych dla wszystkich opłat za UMTS

PTK Centertel domaga się równych dla wszystkich opłat za UMTS

Wyświetlaj:
wyborca / .* / 2005-09-14 10:17
HA HA przyszla kryska na matyska jak ja kupilem u nich telefon dwa lata temu za 1200zl a teraz kosztuje 100zl to chyba pojde do nich po zwrot kasy bo mnie oszukali."Bylo kupowac"? :)
(-) / .* / 2005-08-25 16:05
Jeśli protestują, to znaczy, że mają już ugadane z PiS albo PO, że zwrócimy Francuzom z naszych podatkó.
George / .* / 2005-08-25 06:07
Dziwne żądania. Wynika z nich, że jeśli ktoś kiedyś kupił coś drożej, to powinien doamagać się, aby przyszły nabywca tego towaru zapłacili co najmniej tyle samo. Zobowiązania finansowe, o których mówi Centertel nie zostały na niego, jak to zgrabnie ujął, nałożone, tylko kupili konkretny towar za konkretną cenę i teraz powinni zapłacić. A domaganie się odszkodowań to już kuriozum.
Wojt / .* / 2005-08-25 01:11
Skoro zadeklarowali taka kwote to teraz niech placa, nikt ich przeciez nie zmuszal do wykupienia 5 lat temu, mogli tak jak netia wykupic to teraz, prosty przyklad: jak ktos kupil 5 lat temu komputer to nie moze teraz zadac zwrotu kasy bo teraz moglby ten komputer kupic wielokrotnie taniej
a / .* / 2005-08-24 20:13
To chyba tak jak moja panienka: kupiła suknię bo była modna, dała kupę kasy w najlepszym sklepie, nie miała na sobie ani razu, bo "na niej nie leżała", teraz płacze, ze taka droga wisi w szafie bez sensu.W komisie powiedzieli 1/3 ceny - to wydarła paszczę, że oszuści. Tak chyba ma Centertel, choć...
wujek / .* / 2005-08-24 18:23
Rzucili sie nachalnie na UMTS za namowa rzadu by podwyzszyc wartosc TPSA a teraz placza. Zlodzieje z Centertela trzeba bylo nie kupowac.

Najnowsze wpisy