Forum Polityka, aktualnościKraj

Publikacja Rzeczpospolitej powodem zwolnienia naczelnego?

Publikacja Rzeczpospolitej powodem zwolnienia naczelnego?

Wyświetlaj:
m.gawka / 77.254.70.* / 2012-11-01 06:58
Szczerze współczując Jarosławowi Kaczyńskiemu niepowetowanej straty, z niepokojem patrzę na rozwój szaleństwa, które jest nieustannie podsycane news'ami. Część z nich jest skutkiem pomyłek identyfikacyjnych i niechlujstwa rosyjskich ekip medycznych. Wydobycie z przeciekającej prokuratury sensacyjnej wieści o "materiałach wybuchowych" znalezionych we wraku tupolewa w Smoleńsku, ociera się o zbrodnię z premedytacją. Jak dotąd traktowałem Rzeczpospolitą jako wiarygodne pismo, nieźle redagowane i z lekka opozycyjne. Teraz doznałem szoku i olśnienia niegodziwą intencją, która przeziera przez wszystkie publikacja na ten temat i kompromitujące poprawki. Stoczyliście się panie i panowie z RZ na samo dno podłości, największą krzywdę wyrządzając bliskim ofiar tragedii. Myślę też, że autor artykułu Cezary Gmyz będzie skutecznie bojkotowany w środowisku, bowiem z uporem trwa przy opublikowanym tekście, nie bacząc na skutki, jakie wywołał.
i jest git / 46.204.45.* / 2012-11-01 11:54
jednym słowem srlanon zadrżał, w drgawkach konwsulsyjnych, co u towarzystwa go wspierającego wywołało stan gorączkowy.
uczymy się wszyscy / 83.6.210.* / 2012-11-01 02:59
Powinien wzorować się na Gazecie Wybiórczej i podać, że: samolot wysadzili czeczeńcy, a z czeczeńcami współpracował Kaczyński! Jednym pociągnięciem zasłużył by się peruwiańskiemu pajacowi, właścicielowi Rzeczpospolitej, Komorowskiemu i sowietom
uczymy się wszyscy / 83.6.210.* / 2012-11-01 04:10
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
Pilsener / 2012-10-31 23:45 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Szkoda, że RP brudzi się polityką. Kiedyś to był naprawdę kawał dobrego dziennikarstwa. Potem pretensje do ludzi, że nie kupują gazet - a czy nie idzie to czasem w parze z coraz gorszą treścią za coraz wyższą cenę?
uczymy się wszscy / 83.6.210.* / 2012-11-01 00:35
Problem nie zajmowanie się polityką. Raczej w tym, że coraz mniej przestrzegali zasad moralnych. Teraz Wróblewski może odzyskał twarz. Chociaż nie do końca wierzę mu, bo dotychczas wszystko świadczyło przeciwko niemu. Dopiero pierwszy raz puścił fundamentalną prawdę, że to był zamach. A nawiasem mówiąc dlaczego zaglądasz na to forum? Przecież ten serwis niby zajmujący się finansami nic innego nie robi jak tylko robotę polityczną i to nie w interesie Polski czy Polaków?
Pyclik / 2012-11-01 01:14 / Tysiącznik na forum
Cytat.....fundamentalną prawdę, że to był zamach.
A cóż to za prawda?
Gdzie jest jakiś dowód?
Prócz różnorakich bredni nie ma nic!
Pilsener / 2012-11-01 00:59 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Niestety polityki jest za dużo i jest w tym kraju wszechobecna ale tutaj jest jej mimo wszystko mniej niż gdzie indziej, bywają też wartościowe artykuły z gospodarki czy raporty - nawet z polityki, choćby "tuskometr" czyli czego rząd nie zrobił. I nikt tutaj mnie nie cenzuruje co mi bardzo odpowiada.
uczymy się wszyscy / 83.6.210.* / 2012-11-01 03:46
Mnie usuwają co krok, bo piszę prawdę w oczy. Nawet posuwają się do wciągania na czarne listy z spam, gdy żadnego spamu nie robię. Oni tylko udają serwis finansowy a zajmują się naginaniem faktów.
Folwark 0bywatelski / 83.7.133.* / 2012-10-31 23:21
Zamordyzm jak za bieruta, wtedy mniej sznurka zużywano, kula w łeb i w dól z wapnem, tak jak Żakowski to proponował Lepperowi
juju / 178.37.23.* / 2012-10-31 23:15
i jeszcze jedno, za komuny i Stalina za prawdę zdejmowano z ziemskiego padołu - tak jak teraz - identyczne zbrodnicze metody działania - dawniej UB - dzisiaj seryjny samobójca
juju / 178.37.23.* / 2012-10-31 23:12
re zim działa jak za Jaruzela, pada deszcz - a w TV gadają, że właśnie słońce świeci, - PO do POprawczaka
dfa / 89.74.125.* / 2012-10-31 22:40
he he, dobre imie ;) dobre imie to Rzepa miala 8 lat temu zanim nie stala sie przytulkiem dla PiSowskich talibow
hszonszcz / 79.185.134.* / 2012-10-31 22:38
Wyrzucić dziada na mordę.Niektórym dluższy czas spokoju, pokoju wyraźnie nudzi, chcieliby wojenki a najlepiej żeby ktoś wziął szabelkę i na M.ruszył, ale tego ktosia trzeba odpowiednio podpuścić - może by jaki cud się zdarzył, może.................

Najnowsze wpisy