Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Putin ma nadzieję na rychłe uwolnienie obserwatorów OBWE

Putin ma nadzieję na rychłe uwolnienie obserwatorów OBWE

Wyświetlaj:
sxsxsx / 91.227.212.* / 2014-04-30 12:11
dla mnie to przejaw slabosci...
chichot dona / 46.169.39.* / 2014-04-30 23:47
Słabości (?) .. możliwe, ale raczej lekceważenia.
Pokazania, że sankcje nie osiągnęły celu.
Rosja ma możliwość sankcjonowania , ale jej (Rosji) sankcje są od razu większego i dużego kalibru ( brak małych, stopniowanych takich jakie posiada zachód), gdyby Rosja zastosowała swoje sankcje wobec UE spowodowało by to załamanie gospodarek UE a to znowu w konsekwencji uderzyło by w Rosję. Pytanie czy Rosja tego chce, czy jest gotowa zaryzykować tak duże straty(?), jeżeli tak, to kwestia kontr-sankcji ciągle jest aktualna, Rosja czeka na lepszy moment najprawdopodobniej do czasy ukończenia inwestycji przesyłowych na dalekim wschodzie?
W USA jest również w miarę łatwo uderzyć, zwłaszcza przy Rosyjskich zapasach złota, wystarczy aby Rosja swoje surowce sprzedawała wyłącznie za złoto. Przy skali sprzedaży ceny złota szybko wzrosły by co najmniej o setki procent jeżeli nie więcej.
Skutek dla gospodarek świata do przewidzenia.
Na wszystkie te sankcje .. Rosja może i jednocześnie nie bardzo może sobie pozwolić, czeka, w grze są jeszcze inni którym bardzo na rękę jest osłabienie pozycji USA na rynkach globalnych.
Jest jeszcze opcja militarna ale ta opcja jest dla szaleńców ... tylko kto powiedział, że u władzy nie mogą być szaleńcy?
Coincidence / 87.206.98.* / 2014-04-30 11:44
Putin wymyśla scenariusz w wy go dla niego realizujecie. Jak jego żołnierze na Ukrainie.

Żenada. UE z pętlą gazową na szyi. a Władimir dalej twierdzi że nie ma wpływu na swoich żołnierzy, a wy pismaki to powtórzycie. W końcu wszystkim się będzie wydawać , że tak jest naprawdę. A ja chyba powoli chcę do Rosji też. Jak widzę jakich mamy przywódców.
jakich ? Kupionych dawno pieniędzmi Putina!

Najnowsze wpisy