Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Putin na Węgrzech. Zyskuje tylko on, a nie Budapeszt

Putin na Węgrzech. Zyskuje tylko on, a nie Budapeszt

Wyświetlaj:
veto sowietom / 83.9.54.* / 2015-02-20 23:27
sowieci precz z naszych forów..propadande i ciemnote wciskajcie swoim ....:*)
amelie2 / 217.8.185.* / 2015-02-19 08:06
Z wielu powodów nie obchodzi mnie Ukraina. Pucz spreparowany w Kijowie przez CIA nie spełnił oczekiwań amerykańskich Żydów, którzy niszczą każdy kraj, który nie pozwala się im wyzyskiwać. Stąd nienawiść do Rosji i Putina. Ja bym chciał mieć niskie ceny gazu i ropy, chciałbym mieć w Polsce elektrownię atomową i chciałbym aby produkty jeszcze polskiego rolnictwa miały otwarty rynek zbytu w Rosji. Dlatego ogromnie żałuję, że w Polsce rządzą obce narodowości i nie widać nawet na horyzoncie polskiego Orbana.
Adam222 / 89.66.201.* / 2015-02-17 15:55
Ale nienawidzicie Putina. W telewizji żadnej relacji ze spotkania, tylko cały czas pokazujecie nieliczną grupkę manifestujących sługusów.
niektórzy mają własne zdanie... / 193.202.117.* / 2015-02-17 13:33
Po pierwsze
- tendencyjny artykuł zabarwiony dużą nutą zawiści - po prostu profesjonalizm autora - wychodzi wraz ze słomą z butów...

Po drugie
- przypominam, że Węgry to kraj z najwyższą dynamiką wzrostu PKB w całej UE.
PJB / 95.160.56.* / 2015-02-17 13:19
Widać błąd duetu Merk-llande. Powinni Putina i innych z władz Rosji objąć sankcjami tak aby nie mogli wjeżdżać do Unii. Nie byłoby takich cyrków i sprzedawania się za drobne ruble. Wstyd dla narodu który tak wspaniale walczył z czołgami Rosji w Budapeszcie na ulicach. Orban stał się sługusem Putina i działa przeciw własnemu narodowi.
Michu121 / 188.33.30.* / 2015-02-17 13:13
Z tego co czytam ostatnio o Orbanie, wynika, że to beznadziejny polityk. John Mc Cain określił go nawet mianem "neofaszystowskiego dyktatora".
Skoro jest z nim tak źle, to niech może media wytłumaczą mi, jak to się stało, że dwa razy z rzędu człowiek ten uzyskał tak dobry wynik w demokratycznych wyborach? I nie chodzi tu tylko o przewagę kilkuprocentową nad konkurencją ale o dwukrotne uzyskanie większości konstytucyjnej!
Z tego co widzę, dla zachodu Orban jest takim samym problemem jak Łukaszenka na Białorusi. Obydwaj Panowie nie pozwalają swobodnie hasać obcemu kapitałowi i przedkładają interes narodowy nad interesami globalnych koncernów i światowej finansjery.

Najnowsze wpisy