Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Putin: Rosji grozi ujemne saldo handlowe

Putin: Rosji grozi ujemne saldo handlowe

Money.pl / 2008-12-12 18:48
Komentarze do wiadomości: Putin: Rosji grozi ujemne saldo handlowe.
Wyświetlaj:
fghj / 79.191.5.* / 2011-12-24 18:53
czyli wojna z Iranem nawet ruskim na rękę...
andowc / 83.30.89.* / 2008-12-14 13:35
Dzięki "zbrojeniom".
lolek000 / 2008-12-13 14:54 / portfel / Tysiącznik na forum
..co doprowadziło do spekulacji i kryzysu finansowego a teraz zbierając tego owoce jest zaskoczony. Czy napewno zaskoczony?
ZQW / 83.9.138.* / 2008-12-12 18:48
Oglądałem na rosyjskim kanale w mojej kablówce wiec wyborczy Putina niecały rok temu.
Obiecywał Rosjanom , że za 5 lat ( teraz to już 4 ) Rosja zostanie jedną z pięciu największych gospodarek świata. A tutaj mówią o kryzysie i recesji ? Niestety niektóre kraje wierzyły analitykom , którzy przewidywali jakieś kosmiczne wzrosty cen surowców.
Gdy wszystko wraca do normy przebudzenie jest bolesne. Za niedługo w Polsce górnicy i rolnicy znowu zaczną żądać dopłat i ratowania ich miejsc pracy . Marnym pocieszeniem jest , że w Rosji będzie gorzej.
lolek000 / 2008-12-13 14:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Rosjanie czekają na swój cud a my na swoją Irlandię. Obie nacje doczekają się tego samego: figi z makiem.
sc / 99.232.235.* / 2008-12-13 03:35
A takze wielu czytelnikow tego forum fanatycznie i bezpodstawnie bronilo Rosji i wierzylo jej propagandzie o wielkosci gospodarki rosyjskiej. Niech sie odezwa teraz ci przemadrzalinscy i inne kapusciane glowy i wysuna swoje argumenty, ktore mialyby przekonac forumowiczow o slusznosci ich bzdurnych teorii myslowych. Sluchamy was, odezwijcie sie...
axxel / 83.143.213.* / 2008-12-13 09:18
zapewne i mnie sc zalicza do obrońców Rosji, czy kazdy realnie myslący i nie pieniaczacy. oraz nie wypisujący bzdur podzszytych polityczna demagogią, jest obrońca Rosji?
Cóz takiego stało sie w Rosji?
czy to ze władze Rosji w osobie Putina, deklaruja ujemne saldo handlowe to taka tragedia?
moim zdanie to dobry przykład na to ze zmiany w Rosji postepuja, nie tylko w rozwoju technologicznym, ale i świadomościowym.
czy ktos w czasach przeszłych , wyobraza sobie taki komunikat rządu Sojuza czy potem nawet Rosji?
wszak było tam "naturalnym" ze niepomyślnych spraw, nie podaje sie do publicznej wiadomości.
Z drugiej strony, wszystkim "martwiacym sie o Rosję" radziłbym , martwic sie o siebie, o swoje podwórka czy kraje, w których recesja może odbic się znacznie wiekszymi konsekwencjami niz w Rosji.
Rosja tak czy inaczej poradzi sobie, i zawsze bedzie liczacym sie partnerem dla międzynarodowego obrotu, w przeciwieństwie do państw znacznie mniejszych.
o sukcesie , nie decyduje pieniactwo, czy chciejstwo, albo zyczeniowe widzenie swiata,
Warto widziec swiat jakim jest , to ze nie dla wszystkich to mozliwe, no cóz, wiedocznie nie?
wielu woli, patrzec na swiat jak Sienkiewiczowski Kali,
sc / 99.232.235.* / 2008-12-13 21:08
O axxel, odezwales sie i to pierwszy. Myslalem, ze przeszedles na nasza stone ale niestety jeszcze nie zupelnie. Czy masz jakas sensowna podstawe aby komukolwiek radzic na tym forum? Popracuj jeszcze nad logiga... Drobna korekta. Ja do Rosjan nic nie mam tylko do administracji rosyjskiej oraz jej propagandzie ktora atakuje caly swiat. Bedzie z tego wojna kiedys.
axxel / 83.143.213.* / 2008-12-14 14:22
nie rozumiem co znaczy przejść na czyjąś stronę?
jedyna stroną, powinien być rozsądek, czy spójne widzenie świata.
Tzw. życzeniowego widzenia świata, chciejstwa "dziejotwórczego" naczytam się dosyć, na forach szczególnie,
zdaje sobie sprawę że, większość tzw. zdroworozsądkowych, raczej rzadko udziela się na czatach,
czaty to domena tych którzy są po jakiejś stronie, potem widać te strony po absurdalnych wpisach.
albo wzajemnych przycinkach adwersarzy,

Czy masz jakas sensowna podstawe aby komukolwiek radzic na tym forum?

rzadko radzę komukolwiek na forum, chociaż przyznaję zdarza to się, od czasu do czasu, najczęściej wyrażam opinię, staram się być obiektywnym, w miarę możliwości, oraz informacji jakie posiadam, nie zakładam końskich okularów, unikam poddania się tokowi myślenia właściwemu Sienkiewiczowskiemu Kalemu.
Oczywiście mój obiektywizm może być niepełny, zależny jest od informacji do jakich docieram, nie zaślepiają mnie fobie anty, ani pro.

odwracając pytanie, jaką sensowną podstawę ma sc aby komukolwiek radzić na tym forum?

powtarzam jeszcze raz swoje pytanie,
czy każdy realnie myślący i nie pieniaczący. oraz
nie wypisujący bzdur podszytych polityczna demagogią, jest obrońcą Rosji?
sc / 99.232.235.* / 2008-12-14 21:19
Mysle, ze nie wiesz co mowisz. Ty jestes tym Kalim. Przejscie na nasza strone rozumialem wlasnie jako uzycie rozsądku, czy spójnego widzenie świata. No a co z moim pytaniem? Powtorze wiec. Czy masz jakas SENSOWNA PODSTAWE aby komukolwiek radzic na tym forum?
axxel / 83.143.213.* / 2008-12-15 09:28
jak widze, nie zrozumiałęs mego wpisu,
nic nie da przezucane na mnie swoich "urazów"czy "uprzedzeń", mnie to ani ziębi ani parzy.

widocznie dla ciebie każdy kto w swojej wypowiedzi nie popomstuje na Rosje, nie roztoczy wizji krachu i upadku ten jest zwolennikiem Rosji. nic nie poradze na tak ukierunkowany sposób pojmowania rzeczywistości, moze i wygodny
kilof / 84.38.26.* / 2008-12-13 23:00
Dokładnie. Rosjan żal mi tak samo jak Irakijczykówi Palestyńczyków. Nic nie znaczą w swoim własnym kraju.

Najnowsze wpisy