Forum Polityka, aktualnościPolityka

Putra: Stanowiska za głosy to powrót do PRL

Putra: Stanowiska za głosy to powrót do PRL

Money.pl / 2008-11-27 13:51
Komentarze do wiadomości: Putra: Stanowiska za głosy to powrót do PRL.
Wyświetlaj:
Putry / 85.222.34.* / 2008-11-27 18:36
Panie Putra. Pierniczysz jak zwykler. Jak się oddawało stołki i apanaże koalicjantom z LPR i Samoobrony to nawet nie PISkałeś. Dlaczego teraz jazgoczesz ? A wasz cały PISiuarowy elektorat rodem z ciemnogrodu to za co na Was głosuje ? Co obiecaliści Rydzykowi ? Już nie pamiętasz? tak szybko zapomniałeś ? Jesteś doskonałem przykładem jak złodziej krzyczy "łapać złodzieja".
Bankier_7 / 2008-11-27 14:31 / portfel / Punktator
Bravo viva PO sam bym tego lepiej nie przekazał...
Dodam tylko,że Putra tak mówi,bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego co ten cały PIS wyrabiał rzeczywiście przez swoje rządy, a teraz jak ktoś próbuje coś poukładać to od razu raban robią - a to dlatego,ze te półgłowki nic konstruktywnego nie potrafią powiedzieć a co dopiero zrobić!!
Panie Putra waszym posłom matki zakładały kaganiec podczas karmienia bo nawet sutki Swoich matek byście doprowadzili do ruiny.
.
Panie Putra jest takie mądre przysłowie: Na nauke nigdy nie jest za późno... - ale dla Was niestety jest...
viva PO / 151.92.176.* / 2008-11-27 13:51

wypełniają one swoją misję, która
ma na celu pogłębianie kultury i obyczajów regionalnych.

Taaa...zwłaszcza kiedy prezesem jest Urbański i można mówic i pokazywać tylko to co podoba się pis-owi...prezes dzwoni - Urbański wycina...żałosny przykład niewiarygodności i krętactwa a nie misji...
porozumienie frakcji parlamentarnych w sprawie obsady stanowisk w zamian za poparcie ustaw jest powrotem do czasów PRL.

A ten tekst to juz jest szczyt i to Mount Everest hipokryzji w wykonaniu pana posła...Pan poseł już zapomniał jak pis rzadził? Zapomniał pan negocjacje z opalonym andrzejem i jego bandą niekompetentnych współpracowników lub romcia pomysłowego i jego wspaniały sztab?Zapomniał pan waszych, wcale nie wynegocjowanych,bo skąd, kompetentnych inaczej ministrów...? Ja myślę że wy byście dla władzy z diabłem kontrakt podpisali, nie macie żadnych hamulców i śmie się pan odzywać w taki sposób??? Panie pośle, trzeba było się w ogóle nie odzywać... Czasem trzeba trzymać dziubek zamknięty bo milczenie jest złotem a jak sie tego nie wie to się wychodzi na hipokrytę, kretacza, kłamcę i oszusta ze sklerozą...Niestety większość pamięta i nigdy nie zapomni tego cyrku który urzadzaliście przez dwa lata...

Najnowsze wpisy