Forum Forum inwestycyjneFundusze

PYTANIE DLA SPECJALISTÓW OD GIEŁDY

PYTANIE DLA SPECJALISTÓW OD GIEŁDY

czupryn4 / 2008-07-06 11:16
proszę o komentarz mój znajomy będący doradcą finansowym zaproponował mi abym niewielką kwotę t.j 7000 przenaczył na handel kontraktami terminowymi. Oczywiście ja się na tym nie znam tylko on i to dość dobrze mówi mi że można /jak to w biznesie/ trochę zyskać trochę stracić ale bardziej zyskać co wy na to czy jest odpowiedni czas aby przenaczyć i bawić się kontraktami terminowymi czy może zakupić teraz akcje nadmieniam iż zbieram na emeryturę czyli bardzo długoterminowo czy lepiej zamiast handlować na kontraktach kupićjakieś akcjie proszę żetelnych specjalistów o komentzr
krzysiek29 / 2008-07-08 22:59 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj gra na kontraktach to inna bajka niz inwestycja w akcje. Ryzyko jest inne ale i zyski moga byc wieksze. Jakie masz przygotowanie do kontraktow czy masz dobrze przygotowana analize techniczna. Myslisz ze kolega bedzie caly czas prowadzil Cie za raczke. Teraz wiekszosc przeszla z akcji na kontrakty ale jak pare razy ich przewiaza po stopach to sie odechce. Nie jest to latwy chleb wiec jesli chcesz tym sie zajac podstawa to AY.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy