Forum Forum inwestycyjneForex

pytanie nawet nie poczatkujacego

pytanie nawet nie poczatkujacego

DeTe / 2009-05-18 00:51
mieszkam w Polsce co miesiac dostaje wyplate w euro (okolo 2000), chcialbym sie dowiedziec czy z forexu moglbym korzystac jak z kantoru oraz jesli tak to czy oplacilo by mi sie to, gdyz nie chce wogole grac na forexie tylko raz w miesiacu po wyplacie chcialbym zamienic eur na pln, obecnie robie to w kantorze, ale jak patrze na notowania to na forexie sa zawsze wyzsze niz w kantorze no i nie musialbym chodzic najpierw do banku zeby wyplacic euro pozniej je zamienic w kantorze a nastepnie pojsc do banku wplacic zlotowki, z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam
Wyświetlaj:
DeTe / 2009-05-18 22:18
dziwne, pokazuje mi ze sa 4 komentarze, a zadnego nie widze
DeTe / 2009-05-18 22:23
a czy mi sie to oplaci, chodzi mi o oplaty za posiadanie konta na forex i przelewy z niego na konto bankowe? i jesli mozesz plecic jakas platforme na ktorej moge zalozyc konto
bax / 2009-05-18 22:32
platform jest duzo zobacz cos blisko ciebie z tym ze wg mnie jesli nie obracasz to ci sie nie oplaca az tak sie na tym nie znam mozesz pogadac w swoim oddziale lub w jakims banku z kapitalem zagr. moze zaoferuja ci w miare dobry kurs jesli to zarobiona pieniadze i trwala sprzedaz
bax / 2009-05-18 22:38
ja kiedys jak dostawalem forse z zagranicy liczyli mi w bahku handl. po srednim bankowym wiec moze nic sie nie zmienilo
DeTe / 2009-05-18 22:23
a czy mi sie to oplaci, chodzi mi o oplaty za posiadanie konta na forex i przelewy z niego na konto bankowe?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy