Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Pytanie o podstawy zwyżki

Pytanie o podstawy zwyżki

Money.pl / 2008-11-27 11:57
Komentarze do wiadomości: Pytanie o podstawy zwyżki.
Wyświetlaj:
Aecjusz / 80.85.224.* / 2008-11-27 17:11
Wystarczy spojrzeć na ostatnią pokaźną białą świecę na tygodniowym wykresie WIG20. Momentalnie wróci optymizm panno Kasiu, przynajmniej na parę dni.
polaczek zarezerwowany? / 87.205.41.* / 2008-11-27 16:05
Znowu zakupy robią OFE, koniec miesiąca zawsze w górę.
Tak jest od miesięcy...
Pani Kasia jak zawsze chłodny i dobry komentarz wstawiła.
jr968 / 85.221.218.* / 2008-11-27 14:30
Ja na przykład, jak widzę firmę, która jest solidna i prowadzi rozsądną działalność, a wystawiona jest na sprzedaż za cenę równą dwu lub trzykrotności jej średniorocznych zysków tylko dlatego, że jest w posiadaniu szaleńca, który ma stracha, bo przed jego firmą są dwa, lub trzy chude lata, to ja, proszę pani, kupuję tyle tej firmy, na ile mnie stać.. I w nosie mam, czy szlaniec czasem nie oszaleje jeszcze bardziej i będzie dalej chciał się pozbyć tego, co mu zostanie i czy czasem w szalństwie swym bardziej jeszcze nie obniży ceny, bo wiem, że mam dobrą firmę kupioną z wilką zniżką. I nie jestem jedyny, jak widać. To są podstway tych zwyżek.
Adada / 217.96.70.* / 2008-11-27 13:07
Ty k.... zawsze szukasz dziury w całym ??
chmielek / 2008-11-27 15:37
Kobieto. Inwestorzy chcą zarabiać kasę i cieszą się z odreagowania po spadkach. A Ty pytasz o podstawy?Jeżeli tak to chyba Tobie brakuje podstaw z inwestowania.
speranca / 83.10.47.* / 2008-11-27 13:03
koniec miesiaca i wszytko jasne.tylko co bedzie jezeli s&p przeleci przed dolki ,dna ne widac
Ann_a / 82.177.11.* / 2008-11-27 12:26
Sorry że nie w temacie ale jestem nowa na GPW i mam pytanie czy zlecenie PCRO można składać w trakcie sesji ale na dzień następny. np: dzisiaj o 14:00 na jutro po PCRO. czy tylko w danym dniu przed rozpoczęciem notowań.
ururu / 2008-11-27 12:34 / Uznany Gracz Giełdowy
PCRO działa też na zamknięcie:
PCRO, zlecenie po cenie rynkowej na otwarcie, może być przekazane na giełdę jedynie w fazie przyjmowania zleceń na otwarcie i na zamknięcie w systemie notowań ciągłych i w systemie kursu jednolitego oraz w okresach równoważenia rynku. Jest ono realizowane odpowiednio po kursie otwarcia, po kursie zamknięcia, po kursie jednolitym lub po kursie określonym w wyniku równoważenia. Niezrealizowana część zlecenia staje się zleceniem z limitem ceny równym odpowiednio: kursowi otwarcia, kursowi zamknięcia, kursowi jednolitemu lub kursowi określonemu w wyniku równoważenia rynku. Zlecenie to nie może zawierać dodatkowych warunków limitu aktywacji, wielkości minimalnej i wielkości ujawnianej, a także nie może być modyfikowane w fazie interwencji.

Rano PCRO nie kupuj.
ururu / 2008-11-27 12:25 / Uznany Gracz Giełdowy
:-))) podstwa jest taka, że rynek nie spada wiecznie, a 60% przeceny to zupełnie wystarczy, przynajmnie na tym etapie. Sentyment się poprawia i już. Jak nie widać tego w fundamentach to trudno, trzeba może zainteresować się techniką. Oczywiście to nie oznacza powrotu do 3 letnich wzorstów, ale może np. oznaczać wzrosty 3-6 miesięczne. Ciekawe, które z fundamentów pozwalały przewidzieć załamanie się rynków lato/jesień 2007? :-))) W danych widać sprawę jak zdażenie dawno miało miejsce...
polaczek zarezerwowany? / 87.205.41.* / 2008-11-27 16:10
Spadek był widoczny jak góra lodowa. Handel papierem nie buduje fundamentów!
Jadza w górę o 100% a potem w dół o 50% oznacza że jesteśmy w punkcie wyjście i nie wiadomo czy nie przewartościowanym, więc proszę o nie wyśmiewanie spokojnych komentarzy. Po twoim widać, że rynkiem teraz rządzą emoce i to jest straszne - uchowaj nas Boże od paniki. Pamiętaj że jeszcze budowlanka i banki udają, że wszystko idzie najlepiej! Papierkiem lakmusowym będą rozliczenia roczne w I kw 2009r. To proste...
jaroslaw74 / 2008-11-27 13:11 / Uwaga! Łamie regulamin forum
mądre stwierdzenie
emr / 78.8.137.* / 2008-11-27 11:57
giełdę opanowali psychole, p. Katarzyno, to ucieka rozumowi.
mic.fm / 83.3.17.* / 2008-11-27 12:10
dokładnie zgadzam się z przedmówcą.. za chwile będzie znów korekta w dół .. wywołany danymi, które wcześniej nie zmieniały postaci rzeczy...
darek2222 / 2008-11-27 17:46 / Bywalec forum
Za szybko rosło ....., będzie jazda w dół..... tak uważam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy