Forum Forum inwestycyjneForex

Pytanie początkującego o AT

Pytanie początkującego o AT

donboberto / 89.76.222.* / 2014-04-04 11:48
Witam, mam do bardziej doświadczonych osób pytanie początkującego. Forexem zainteresowałem się niedawno i obecnie jestem na etapie czytania wszystkiego o rynku aby mieć wiedzę co jest co i co z czym się je. Następnym etapem jest dogłębne zdobywanie wiedzy, głównie z zakresu analizy technicznej. Z tego co dotychczas przeczytałem wynika, że jednymi z najbardziej przydatnych aspektów AT są: trend, poziomy wsparcia i oporu, formacje świecowe i formacje techniczne.

Moje pytanie brzmi: czy wspomniane przez mnie aspekty mogą być wystarczające w pracy regularnego tradera na FX? Nie wiem czy jest sens czytać kilka książek na temat analizy technicznej, jeśli zdecydowana większość technik i wskaźników w nich nauczanych będzie nieprzydatna i nieużywana. Czy możliwe zatem jest skupienie się i poszerzanie wiedzy z zakresu wcześniej przeze mnie wymienionych?

Będę wdzięczny za Wasze przemyślenia i komentarze.

Pozdrawiam,
Robert
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy