Forum Forum pracyDokumenty

Pytanie ws. CV (praca za granicą - gdzie to wpisać ???)

Pytanie ws. CV (praca za granicą - gdzie to wpisać ???)

seba30 / 79.186.41.* / 2008-04-23 14:04
Witam
Mam pytanie w związku z poprawnym skonstruowaniem CV, mój dylemat jest taki: w rubryce „Doświadczenie zawodowe” od czasu zakończenia ostatniej pracy w kraju minął już ponad rok czasu. Informacje o tym, że w danym okresie przebywałem za granicą umieściłem w rubryce „Informacje dodatkowe”, jak i również to że po powrocie z zagranicy zajmuje się sprowadzaniem z zagranicy i sprzedaż w kraju danego sprzętu (bez założonej działalności gosp.)
Moje pytanie czy te informacje należało by umieścić w rubryce „doświadczenie zawodowe”, tak aby utrzymać ciągłość ( aby nie było dużej luki czasowej) Czy mają one się znaleźć w rubryce Informacje dodatkowe ???

Moją wątpliwość rodzi to czy to że rubryka doświadczenie zawodowe znajduje się w dolnym miejscu strony pierwszej, natomiast rubryka informacje dodatkowe, znajduje się już pod koniec strony drugiej, po rubrykach dodatkowe kwalifikacje, umiejętności, języki obce, itp., z tego też względu tak sądzę że informację umieszczone w rubryce informacje dodatkowe mogą być pominięte.

Jaka powinna być poprawna forma ???

Z góry dziękuje za informację

Najnowsze wpisy