Forum Polityka, aktualnościPolityka

PZPN dostało kuratora. Euro 2012 zagrożone?

PZPN dostało kuratora. Euro 2012 zagrożone?

Money.pl / 2008-09-30 06:37
Komentarze do wiadomości: PZPN dostało kuratora. Euro 2012 zagrożone?.
Wyświetlaj:
jan kowalski / 2008-10-01 20:30 / Tysiącznik na forum
http://www.sport.pl/sport/1,65025,2852654.html

słowa są niepotrzebne!!
Wapniak / 83.28.90.* / 2008-10-01 12:44
Myślę, że wstrząs jakiego byśmy doznali w postaci odebrania organizacji EURO-2012 mógłby tylko wyjść nam wszystkim na zdrowie.
Piłkarze nasi i tak niewiele umieją a PZPN może by wreszcie szlag trafił i można by było zacząć wszystko od nowa, można... Czy tylko nawet wtedy, wbrew znanemu przysłowiu, po szkodzie, Polak zrozumie?...
Jak narazie widzę, że wszystko odbywa się na wariackich papierach. Np. będzie Stadion Narodowy a gdzie będą biegać lekkoatleci i td... Nie mówiąc już o kosztach utrzymania obiektów np. bez zaplecza sportowego na przynajmniej minimalnie średnio europejskim poziomie gwarantujacym jakąś frekwencję?...
Myślę, że będziemy mieć znowu bazary w nowszym stylu i na wyższym, europejskim poziomie... Obym się mylił.
jarek k / 2008-09-30 06:37 / portfel / Samozwańczy Demon Intelektu
Lepiej puźno niż wcale .
Mam nadzieję że teraz te leśne dziady pójdą precz z polskiej piłki RAZ I NA ZAWSZE !!!
KoP / 2008-09-30 16:14 / Bywalec forum
buce pokroju Laty, Kręciny czy nawet Bonka nie dadzą odstawić się od koryta. Poza tym skąd to zdegenerowane środowisko weżmie tylu uczciwych i nie umoczonych dzialaczy by obstawić wszystkie stolki?
Mimo to, życzę powodzenia Drzewieckiemu, a najlepszym sposobem na wymuszenie zmian byloby odcięcie związków od pieniędzy budżetowych, a w tym akurat ten Rząd wydaje się mieć nieżłe doświadczenia.

Najnowsze wpisy