Forum Forum ubezpieczeńNa życie

PZU jako pracodawca

PZU jako pracodawca

Michał K. / 77.112.122.* / 2008-08-23 21:22
Witam,
proszę o informację jak się pracuje w PZU?

otrzymałem propozycji pracy jako kierownik sprzedaży w jednym z inspektoratów, proszę Was o opinię i informację na temat tego stanowiska i pracodawcy.
Wyświetlaj:
Seydel / 89.73.23.* / 2013-11-23 20:24
Pracowałem na infolinii PZU na kilku projektach,więc nie mogę opisać wszystkiego z pełnej perspektywy ale PZU to naprawdę masakra. Na dowód tej tezy wystarczy fakt, że jaki inny pracodawca musi w dobie kryzysu zachęcać ludzi do pracy u siebie? Tylko Mc Donald...Generalnie najlepszą zlewą z tej firmy jest to że podobno wszyscy w oddziale mają podobną gębę-nepotyzm większy jak w Krusie. Firma robi wszystko byle jak i ma systemy informatyczne z lat 80 tych, które psują się 2 razy dziennie i ludzi się informuje że jest aktualizacja....Prawo pracy łamane nagminnie, nie płaci się za nadgodziny i wymyśla ciągle sposoby ograniczenia płacy. Miałem nieprzyjemność akurat pracowania na infolinii, gdzie zabraniano nam wychodzić do łazianek w porze kolejek, a niektórzy ludzie musieli przychodzić do pracy po 13 godzin dziennie jak kierownik źle rozpracował grafik i było za mało ludzi pracy-jak pracy nie było to ludzi po 3 godzinach do domu wyrzucano do domu.Wiele opowiadać-żenada-Najgorsze doświadczenie w moim życiu, ale na całe szczęście dało mi to siłę aby z tego wyjść.
lezdrubinter / 79.185.81.* / 2012-02-19 13:16
Witaj Lechu dawno nie widziałem Cię na tym forum.
Olafski smok / 83.27.218.* / 2012-02-19 10:25
PZU było dobrym pracodawcą, ale było to parę lat temu. Obecnie praca jest bardzo stresująca, bardzo dużo obowiązków, a do tego strach podjąć jakąkolwiek decyzję. Ciągle trzeba uważać żeby nie przekroczyć kompetencji, które się ciągle zmieniają. Natomiast agentom zabierają prowizję z byle powodu wymyślając ciągle nowe "kary umowne". Lepiej się od nich trzymać z daleka.
anna_blackb / 83.25.145.* / 2008-11-12 20:03
widze ze pracownicy PZU nie maja pojecie co to takiego internet, ze juz nie wspomne o money.pl .... tez totalny brak komentarzy jest bardzo wymowny ;-)
Lech3 / 2008-11-13 13:51 / Bywalec forum
Znam takich , którzy nie wiedzą , że istnieją jeszcze jakieś inne firmy ubezpieczeniowe.
W każdym bądź razie robią bardzo sugestywne wrażenie :)

Najnowsze wpisy