Forum Polityka, aktualnościKraj

PZU ma zapłacić gigantyczną karę. Sąd potwierdził

PZU ma zapłacić gigantyczną karę. Sąd potwierdził

Wyświetlaj:
Piotr638 / 78.8.59.* / 2012-09-04 10:39
Dnia 4 stycznia 2012r miała miejsce kolizja w której sprawca wypadku był ubezpieczony w PZU! Tutaj zaczął się koszmar gdyż jest to najgorsze towarzystwo ubezpieczeniowe!! Wypłatę środków (zaniżonych bo nie uznali oficjalnych faktur) wypłacili po 6 miesiącach, nie uwzględniając udowodnionych uszkodzeń. Domagali się wydruku z komputera- dostarczyliśmy wydruki z komputera. Domagali się oględzin - udostępniliśmy daną część u mechanika do sprawdzenia. Po czym uznali mimo wszystko, że ta część nie została uszkodzona w wypadku i nie poczuwają się do wypłaty odszkodowania. W międzyczasie miało miejsce leczenie, za które PZU powinno zwrócić koszta. Niestety uznali że leczenie kręgosłupa powinno się odbyć w naszej zasmarkanej służbie zdrowia bo inaczej to oni nie wypłacą pieniędzy. Co chwila mówią że mają na kolejną rzecz 30dni!! Nawet jak mija 40 to oni twierdzą że to zgłoszenie jest nowe i mają znowu 30 dni. W dniu dzisiejszym moja cierpliwość się skończyła i idę do prawnika. Każdemu oszukanemu przez PZU też to zalecam!!
Grzegorz578 / 109.95.144.* / 2012-08-26 19:50
PZU ma chyba problemy finansowe bo chcą na siłę utrzymać klientów u siebie . Ja wypowiedziałem umowę w terminie a oni przysyłają mi po dwóch miesiącach pismo że umowa została wypowiedziana po terminie i przedłużyli umowę na kolejne 12 miesięcy . Jak bym nie miał kopi wypowiedzenia umowy to bym im musiał zapłacić za kolejny rok
Od PZU do dzisiaj nie otrzymałem żadnych wyjaśnień ani przeprosin
oszczedny / 62.233.248.* / 2012-07-18 12:40
Bo to się wykupuje polisę, żeby być zabezpieczonym a nie tak! Radzę wam, zanim kupicie jakiekolwiek ubezpieczenie to przeliczcie sobie składki np. na http://ac-oc-ubezpieczenia.pl/ i porównajcie warunki umowy. Bez tego ani rusz, każdy by tylko oszukiwał
... nie polecam ! / 81.190.72.* / 2012-06-28 22:57
Wszystkie firmy ubezpieczeniowe chciałyby tylko brać pieniądze od klientów,a gdy przychodzi do wypłaty odszkodowania to szukają dziury w całym .
as881 / 178.42.215.* / 2012-06-28 21:14
PZU oszuści. Biorą kasę aby nic nie wypłacić.

Najnowsze wpisy