Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Race i świece dymne pod polską ambasadą w Rosji

Race i świece dymne pod polską ambasadą w Rosji

Wyświetlaj:
KONRAD B. 343W94309 / 78.10.67.* / 2013-11-13 12:26
OCZYWIŚCIE NALEŻY POTĘPIĆ TE SYTUACJE, TE INCYDENTY. JEDNAK CZY KIEDYKOLWIEK ROSJA PRZEPROSIŁA ZA PRAWIE 50 LAT KOMUNIZMU W POLSCE, ZA KATYŃ . DLACZEGO UKRYWA WRAK TUPOLEWA SKORO TWIERDZI, ŻE TO BYŁ WYPADEK. KAŻDY KTO MA ODROBINE INTELIGENCJI NIE BĘDZIE TWIERDZIŁ, ŻE TO BYŁ WYPADEK. CZY MORDERACA RYSIEK TO TEŻ BYŁ PRZYPADEK??? CZEMU PRASA NIE ZAJMIE SIĘ HISTORIĄ JAK POLSKA BYŁA DRĘCZONA PRZEZ WSCHODNI REŻIM. JA PISAŁEM WIELOKROTNIE DO TELEWIZJI ŻEBY UCZYŁA MŁODYCH TELEWIDZÓW O PEWEXACH, BALTONIE. W PRL-U BYŁY SKLEPY W KTÓRYCH KUPOWANO TOWARY ZA DEWIZY ( KAŻDY POLAK) A ZARABIAŁO SIĘ W ZŁOTÓWKACH. TO BYŁA HAŃBA DLA POLSKI NARZUCONA PRZEZ KOMUNISTÓW.
baczyński rajmund 89 / 212.14.47.* / 2013-11-13 12:46
[...]. te bajdy to można było słuchać i wierzyć w 1981r. Teraz z tych co ich wywalili na bruk z powodu upadku dużych zakładów nikt już takim bajarzom od gęśli nie uwierzy. Żyło się 100 x łatwiej, dostatniej, spokojniej, bliżej wiary i wartości niż teraz w tym PGR sprzedanym za grosze Kapitałowi zachodniemu !![...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
dgen / 2013-11-13 13:42 / Tysiącznik na forum
zalecam lekturę - "Ptaszki w klatce" Krasickiego
Elektro Devil / 2013-11-13 11:42 / Tysiącznik na forum
Myślę, że powinni wystawić księgę kondolencyjną na przeprosiny dla Rosji. Wszyscy celebryci powinni się podpisać przed kamerami.
dgen / 2013-11-13 11:40 / Tysiącznik na forum
mamy chwilę prawdy - czy tymczasowe POwskie władze okupacyjne zegną kark i będą bagatelizować zajścia w Moskwie czy postąpią tak jak każde suwerenne państwo: wyrażą oburzenie, zażądają przeprosin i wezwą na dywanik ambasadora rosji.

stawiam na wrsje nr 1, już widać w głównych mediach narrację, że "zatrzymano młodych ludzi" a "incydent " trwał tak krótko , że "nikt z pracowników ambasady go nawet nie zauważył" -

nie to co w warszawie !
tam, jak wiadomo, tysiące faszystów pod dowództwem kaczyńskiego szturmowało rosjan, atakując możdzierzami, karabinami maszynowymi i granatami przciwpancernymi - w efekcie szturmu spłoneła pusta plastikowa buda...........
Polak AK 1943 / 212.14.47.* / 2013-11-13 12:11
PiS = prowokacja i Szczucie, PiS = prowokacja i Szczucie,[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
jt / 78.10.106.* / 2013-11-13 11:35
Wypowiedź Komorowskiego:
"Prezydent pytany dzisiaj rano w Radiu ZET, czy przeprasza władze rosyjskie za burdy pod ambasadą rosyjską w Warszawie, odpowiedział: Ja też. Oczywiście, że tak. W imieniu państwa polskiego trzeba przeprosić, "
Ciekawe jaka będzie wypowiedź Putina po wydarzeniach w polskiej ambasadzie w Moskwie?.
olak AK 2943 / 212.14.47.* / 2013-11-13 12:10
Pod ambasadą Polską w Moskwie nie było wydarzeń. Był incydent.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
tomcio_paluch / 2013-11-13 11:27 / Bywalec forum
Żądamy przeprosin za incydent w Moskwie. Ciekawe czy min. Sikorski zwróci się z takim wnioskiem do swych przyjaciół.

Najnowsze wpisy