Forum Forum dla firmZakładanie firmy

rachunek bankowy dla firmy

rachunek bankowy dla firmy

wiesiekkk_pio / 2011-04-18 14:16
witam,
chciałbym założyć dla firmy rachunek bankowy, tak żeby konto było jak najmniej obciążone, czy moglibyście przedstawić mi ranking najlepszych kont dla firm?
Wyświetlaj:
volteq / 2011-04-19 07:39
Firmowy rachunek 2 lata mialem w PKO, ale jak zaczeli zdzierac 28zl miesiecznie z aprowadzenie konta, powiedzialem - dziekuje. I otworzylem konto w mBanku. Prowadzenie za darmo, przelewy za 1zl (jak wszedzie). IMHO najlepsze konto dla malej dzialalnosci. Bardzo latwo robi sie wyciagi do ksiegowosci, plus co miesiac wyciag w pdf na maila. Karta mastercard paypass, ok. 30 zl na rok (moge sie pomylic bo nie pamietam ile placilem). Dodatkowo mBank daje ci eMaklera jesli chcesz inwestowac na gieldzie. I tak sie firma kreci :)
eurobarter.pl / 194.54.21.* / 2011-04-18 18:15
tak naprawdę to powinno wybrać się jakie kolwiek darmowe konto z dostępem do internetu ale znając życie to po jakimś czasie trzeba będzie korzystać z obsługi kasowej w oddziale - w zależności jak rozwinie się firma.
Wnioskując z Pańskiego pytania to raczej będzie Pan mieć jednoosobową działalność gospodarczą, wiec proponuję internetowy bank. Założyłem konto w takim banku mojemu ojcu i od 5 lat ma tam rachunek firmowy bez żadnych kosztów, odkąd są wpłatomaty nie ma problemu z wpłatą. Jest tylko limit dziennej wypłaty ale to już każdy musi analizować swój biznes.
AgnieszkaNowicka / 95.41.20.* / 2011-05-12 21:55
Witam serdecznie
Jestem Doradcą Biznesowym w Banku Zachodnim WBK. Zajmuję się obsługą firm. Swoją siedzibę mam we Wrocławiu przy Placu Kościuszki 7/8. Mogę pomóc. Proszę o kontakt 71 370 65 43. Jeśli siedziba jest za daleko, to proszę o telefon, skontaktuję Państwa w doradcą w Państwa okolicy.
Pozdrawiam Agnieszka Nowicka

Najnowsze wpisy