Forum Forum inwestycyjneForex

Rachunek zarządzany

Rachunek zarządzany

przezorny / 2012-04-22 21:14
Witam, myślę teraz o założeniu rachunku zarządzanego. Za pomocą Secured Forex znalazłem rachunek, który jest ubezpieczony, a to jest dla mnie dość ważne. Mam trochę oszczędności i chciałbym w coś zainwestować. Liczę się z ryzykiem, lokaty w banku mnie nie interesują ani odkładanie do skarpety. A co Wy o tym myślicie? Macie jakieś doświadczenia/wiedzę w temacie rachunków zarządzanych?
Wyświetlaj:
Joanna M / 2012-05-31 10:53
Ja też tak uważam ,oddawanie swojego kapitału (oszczędności) w obce ręce i wierzyć ,że dla mnie będzie zarabiał i to dużo ,to chyba trochę naiwne.
W tym wypadku zanosisz swoje pieniądze do banku i czekasz.
To w życiu się sprawdza zarabianie dużych pieniędzy powiązane jest z ryzykiem.Kto ryzykuje ten ma możliwość zarobku -szybko i dużo.
Jeszcze jedną alternatywą jest Forex-małymi kroczkami ale do celu.
Spróbować warto:
http://uwcfx.com/
daarekn / 2012-05-30 23:35
To, że ktoś podejmuje za Ciebie decyzje nie oznacza, że decyzje będą trafne. Pamiętać trzeba, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem i nie jest nigdzie napisane, że zysk jest pewny i długofalowy.
korek23 / 2012-05-27 10:56
Gdyby to było faktycznie takie proste i bezpieczne, to każdy inwestowałby powierzając swój kapitał firmie która nim zarządza. Przecież istnieje ogólne przekonanie, że na rynku walutowym można zarobić ogromne pieniądze, ale mało osób tak zarabia, więc wszyscy chętnie by te pieniądze powierzali. A skoro tak nie jest, to znaczy, że nie warto.
fat-and-happy / 89.69.235.* / 2012-05-30 01:02
No tylko, że na forexie inwestor może sobie zarobić nawet i 150% miesięcznie i więcej, jak będzie nad tym siedział. Natomiast taki rachunek zarządzany polega na tym, że wykonuje się automatycznie, dużo, mało ryzykownych transakcji. To takie dziubanie, którego normalnie człowiekowi nie chciałoby się wykonywać, aby w bezpieczny sposób zarobić te 10% miesięcznie.

Inwestorzy na forexie mogą czerpać ogromne zyski, a rachunek zarządzany wykorzystuje po prostu możliwości rynku, aby zrobić bezpieczny stały, wysoki w porównaniu do np lokaty zysk tych 10 - 15 % miesięcznie.

Ludzie wolą inwestować sami i tracą mając wizję wielkiej przebitki. Natomiast jak ktoś woli stabilny bezpieczny zysk to może powierzyć kapitał firmie, która zarządza.
Castello / 89.69.235.* / 2012-05-14 02:09
W zasadzie tutaj ciekawa jest opcja dodatkowego ubezpieczenia przy wyższym kapitale. Ubezpieczenie progresywne cechuje się tym, że rośnie ono z czasem. Na początku jak zaczynamy inwestować to wiadomo, że mając dostęp do konta u brokera możemy swobodnie kasę wpłacać i wypłacać. Także jak coś to można pieniądze wycofać. Potem w miarę jak inwestycja na koncie zarządzanym idzie w górę, to automatycznie ubezpieczony kapitał jest coraz większy no i w końcu przy pełnym ubezpieczeniu to już nic złego nie może się stać i mamy pełną gwarancję zwrotu ewentualnie. Warto być świadomym ryzyka, bo to forex. Ale ubezpieczenie na pewno poprawia bezpieczeństwo takiej inwestycji, nawet jakby coś się w pewnym momencie zadziało na rynkach nieprzewidywalnego
power266 / 164.127.85.* / 2012-04-28 01:10
Też zastanawiam się nad takim rachunkiem. Opcja kusząca, bo można naprawdę dużo zarobić... A z tego co zdążyłem się zorientować, to na rachunkach, które pomaga uruchamiać Secured Forex, jest dość bezpiecznie, bo nie dość, że większość operacji prowadzona jest automatycznie, za pośrednictwem robotów handlowych i strategii algorytmicznych, to dodatkowo pieniędzmi inwestora opiekuje się doświadczony manager. No i tak jak wspomniałeś kapitał jest też chroniony dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu na osobnym rachunku bankowym. Wygląda to kurcze bardzo dobrze, no i ta opcja, że mam zagwarantowany dostęp do pieniędzy w każdej chwili, to już w ogóle bajer
leszekpekalski / 89.206.32.* / 2012-04-28 09:49
tylko glupi powierzy pieniadze firmie, ktora sprzeniewierzyla ogromne pieniadze klientow, poczytajcie troche w internecie, post na ktory odpowiadam zostal napisany przez pracownika ich firmy zapewne.
leszekpekalski / 89.206.32.* / 2012-04-28 09:51
a i ta gwarancja ze nie ma ryzyka strat to pic na wode, to kolejny petrolinvest po wykresach
korek23 / 2012-04-26 23:57
Z jednej strony, jak masz sporą kwotę i chcesz ją zainwestować, to może i jest to opłacalne, bo nie ma takiego ryzyka. Z drugiej strony musisz za zarządzanie zapłacić, więc ą niewielkie, to i pewnie nie wiele zarobisz.
Na rynku walutowym zawsze można poprosić o poradę doświadczonego brokera, albo iść na szkolenie, to nic nie kosztuje.
power266 / 164.127.85.* / 2012-04-28 01:22
Wiesz, jak dla mnie ta opłata za zarządzanie to nie jest taka istotna. Dla mnie takie rachunki zarządzane to po prostu dobra opcja, bo ja jako początkujący inwestor sam zupełnie nie dałbym sobie rady na Forexie. A dzięki takim firmom jak np.Secured Forex mam szansę na spore zyski przy minimalnym ryzyku. A to że im będzie zależało na tym, żebym zarobił jak najwięcej to wiem, bo od tego zależy też wysokość ich prowizji :P Na szczęście u nich nie pobierają prowizji od samego faktu inwestowania, jak to czasem bywa...
przezorny / 2012-04-28 00:09
No ale wiesz, porada to jednak nie to samo, jak to, że ktoś zajmie się moim rachunkiem. Ja nie mam czasu na to, żeby śledzić wszystkie informacje i samemu inwestować. A przy rachunku zarządzanym to nie muszę się tym martwić.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy