Forum Forum inwestycyjneForex

Rada Polityki Pieniężnej podjęła decyzję dotyczącą stóp procentowych

Rada Polityki Pieniężnej podjęła decyzję dotyczącą stóp procentowych

Wyświetlaj:
Manolo / 193.111.166.* / 2012-10-03 13:49
Ekonomiczny debil Belka naśladuje swojego mentora Balcerowicza - tak zajadle schładzają gospodarkę że ta dawno ledwo zipie a pieniędzy na rynku po prostu NIE MA.
Coins / 109.173.150.* / 2012-10-03 13:55
Lepiej bym tego nie ujął. Pieniędzy również nie ma z tego powodu, ze za duzo idzie na podatki i mniej zostaje na konsumpcje. Z tych wszystkich ludzi ekonomistów jest niewiele, za to wiele jest artystów... Brak ludzi takich jak prof. Rybiński, Janusz Szewczak, J. Korwin-Mikke, którzy jednoznacznie mówią, że tylko przez obnizki podatków czyli mniej socjalizmu albo wogóle moze zapewnic nam dopiero godne zycie.
Jerzy631 / 217.67.195.* / 2012-10-08 11:24
Ci mitomani to dopiero by nam urzadzili pieklo.
darekmruk1 / 91.227.2.* / 2012-10-03 14:56
Dla mnie sprawa jest prosta :wydawaj tyle ile masz,a nie sięgaj po cudze.
felekyyy / 89.171.204.* / 2012-10-10 14:26
dokładnie, dlatego urzedy powinny zarabiac, a nie wydawac cudze (moje pieniadze). Ja sie składam na słuzbe zdrowia, drogi i emerytury a nie na stada pieczątkarek i gownianych procedur, ktore tylko zabieraja tą kase. tutaj jak zwykle jest przewaga formy nad trescia, wiecej instytutow kontroli i wdrazania i jeden Zenek pracujacy na to wsyztsko. A belka ma racje, bo po co obnizac stopy procentowe? Tutaj jak dla mnie to powinno sie zaktywizowac szara strefe, bo kazdy by chcial pracowac odprowadzajac podatek, ale sie nie da, bo jak wyjdzie na LEGAL, to zaraz ma 4 ściany wkoło siebi ei jest zeżarty przez Państwowość polską - urzędy. Tu wszystko stoi na głowie. A Holendrzy *rzad holenderski w ktroym pracuje od jakiegos czasu, patrza na nas jak na przedsionek Mongolii i wcale ale to wcale nie maja nas za partnerow Europy, ale patrza na nas jak na Bialorus z ta roznica, ze tam jeden tyran a unas kilka stale tych samycj partii, ktore zżeraja gospodarke. Dosłownie żżeraja, bo cala kase przewalaja na lewo. A tutaj na forum dyskusja o RPP, jakby to mialo wplyw na cos długoterminowo, a nie na reanimacje kukuły, w której nie da się żyć i zarabiać.
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy