Forum Polityka, aktualnościKraj

Radio Maryja ma 21 lat. Uroczysta msza w Toruniu

Radio Maryja ma 21 lat. Uroczysta msza w Toruniu

Wyświetlaj:
dgen / 2012-12-02 09:00 / Tysiącznik na forum
Polacy się budzą ale niektórzy w imie PO-lityki miłości opluwają dalej

za wp.pl, listopad 2012
Jak wynika z raportu opublikowanego przez WirtualneMedia.pl, rozgłośnia ojca Tadeusza Rydzyka i zakonu redemptorystów znajduje się na 5. miejscu w zestawieniu najczęściej słuchanych stacji radiowych w Polsce(...)W tym samym rankingu największy spadek liczby słuchaczy notuje Radio Zet i radiowa "Trójka". W najnowszym zestawieniu za toruńską rozgłośnią znajdują się m.in. Eska Rock (promująca Kubę Wojewódzkiego) oraz Tok FM.
poprzecie / 46.186.58.* / 2012-12-01 23:43
Ludność Tuskolandu jest w większości totalnie zmanipulowana przez środki masowego przekazu.
Zielona Wyspa - tylko dla frajerów.
103 / 46.204.56.* / 2012-12-01 23:35
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Nie lękaj się. / 178.37.245.* / 2012-12-02 10:07
Nie jest prawdą,że woda święcona cię poparzy.Nie jesteś wampirem.
chrześcijanin mały / 89.78.216.* / 2012-12-01 22:15
"Radio Maryja stara się służyć prawdzie, głosząc naukę Kościoła". Z tym jest jeden mały problem. Duża część nauki kościoła katolickiego nie ma nic wspólnego z prawdą. Mity, fantazje, sfałszowane 10 przykazań, itd. Kościół katolicki swoją pozycję w Polsce zawdzięcza ogromnemu majątkowi, klienteli wśród polityków oraz doskonałej indoktrynacji, która pozwala im z powodzeniem hodować całe rzesze owieczek gotowe do strzyżenia na każde zawołanie. A tymczasem kościół katolicki to fałszywy prorok, przed którym ostrzegał Jezus. Ale owieczki zapatrzone w swoich "pasterzy" i ich odpowiednio przygotowaną naukę nawet nie wiedzą o tych ostrzeżeniach. Bo kto by tam samemu biblię czytał. Lepiej posłuchać co ksiądz mówi.
Drań / 188.147.48.* / 2012-12-01 23:23
A tak konkretnie? 10 przykazań to mit fantazja czy fałszerstwo? Pytam bo nie wiem.
POLAK - emeryt. / 83.31.170.* / 2012-12-01 21:57
Komu tak bardzo zależy??? Aby oczrnić Ojca RYDZYKA ??? Nie mineło jeszcze 1/4 wieku, aby
następne pokolenie zrozumiało i oceniło, zakłamany system narzucony przez system WSCHODNIII !!!(CCCP)!!! Dlaczego, mineło ponad 23 LATA od upadku nie ma zmianki w HISTORI, dzieci i NASZE WNUKI zapoznają się z wdarzeniami z fałszywej PROPAGANDYYY !!!
ed1143 / 78.9.166.* / 2012-12-01 23:45
Za 100 lat, jak tak dalej Rydzykowy kościół będzie sie rozwijał, będzie się mówiło, że w Polsce kiedyś był katolicyzm
ed1143 / 78.9.166.* / 2012-12-01 21:33
Jestem za pokazywaniem, które partie nie chronią życia, czyli np. PIS w okresie, gdy był u władzy nie chronił życia tak jak chce Kościół (trzeba pamiętać jak Rydzyk nazwał wtedy Śp. Panią Prezydentową czarownicą, gdy stwierdziła, że w Polsce są ważniejsze tematy). Jestem za Decem, że trzeba o tym mówić i ja to mówię.
Ale nie zgadzam się z Decem, że trzeba mówić o "prawdzie katastrofy smoleńskiej", bo Kościół nie jest ekspertem w sprawach lotnictwa, chyba, że Katechizm Kościoła o tym mówi, czego ja nie wiem
m-53 / 95.49.173.* / 2012-12-01 21:48
Oczywiście,
że trzeba mówić o "prawdzie katastrofy smoleńskiej"

Przecież bp Dec nie głosi "prawdy o katastrofie smoleńskiej" lecz domaga się prawdy. A tej, przyznasz, nie znamy.
bo Kościół nie jest ekspertem w sprawach lotnictwa

toteż nie wypowiada się jako ekspert a domaga prawdy. Przecież nie muszę być ekspertem by domagać się np. prawdy o Katyniu. Wiedza i prawda jest niezbywalnym prawem człowieka zaś kłamstwo i matactwo jest przestępstwem.
Jeżeli znasz prawdę i nie masz wątpliwości to jesteś szczęśliwy.
17 wieków kłamstwa / 89.78.216.* / 2012-12-01 22:39
Prawdę znamy tylko wy byście chcieli usłyszeć waszą "prawdę".

"Jeżeli znasz prawdę i nie masz wątpliwości to jesteś szczęśliwy". Niekoniecznie. Czy wiesz, że Jezus nigdy nie uważał siebie za Boga? Wiesz, że został uznany za Boga w 325 roku na soborze w Nicei. Około 300 biskupów było za. Dwóch było przeciw. Szybko niepoprawnie myślących wyrzucono z kościoła. Bóstwo Jezus to (o zgrozo!) jedynie wymył zebranych w Nicei biskupów, kiedy chrześcijaństwo zostało religią państwową w Rzymie (na zamówienie Konstantyna Wielkiego, który, co ciekawe, był niewierzący!). Czy jeśli znasz tę prawdę jesteś szczęśliwy?
Oczywiście nie wierzysz mi. Zbadaj więc sprawę sam. Albo lepiej nie badaj, bo staniesz się nieszczęśliwy. Jezus Bogiem, Trójca święta to kłamstwa wymyślone przez kościół katolicki. Ale taka prawda może wielu wierzących uczynić nieszczęśliwymi więc lepiej tematu nie poruszać.
Drań / 188.147.48.* / 2012-12-01 23:29
Nie został uznany za Boga tylko Kościół potwierdził to że jest Synem Boga Żywego. A co historii proponuję, abyś zapoznał się ze schizmami z tego okresu. Wtedy będziesz wiedział, że była to odpowiedź na próby twierdzenia, że Jezus nie jest Synem Boga Żywego. 300 biskupów do 2. Tych dwóch to nawet nie 1%. Czyli ponad 99% może ma rację, a Ty tę rację próbujesz kwestionować. Żałosne

Najnowsze wpisy