Forum Forum inwestycyjneFundusze

Rady dla początkujących

Rady dla początkujących

boniek44 / 2007-06-09 00:23
Dopiero zaczynam raczkowac w sferze inwestycji powiedzcie mi jak inwestowac krótko terminowo . Mam do dyspozycji ok 90 tys. interesuje mnie miesieczny dochód jako druga wyplata. w ostatecznosci termin 3 mies. myslalem o TFI 7 dniowych ale nie uwzględnilem uwzglednilem prowizji ok. 3 %. Prosze o pomoc! Z gory dziekuje za pomoc
Wyświetlaj:
Deja / 212.2.100.* / 2007-06-13 20:19
często tu zaglądałam szukając ciekawych news'ów, pomysłów i słowo znajdowłam... ale poziom tej dyskuski, komentarzy i wiedza powałajaca na temat krótkoterminowej inwestycji dla żółtodzioba, któremu się grosz trafił już jako-taki ....powala mnie z nóg. Proszę jeśli wiecie a nie chcecie powiedzieć, nie piszcie bzdór, bo boli ....
Grzegorz$ / 149.156.37.* / 2007-06-13 19:00
Jestem doradca finansowym i jeśli masz ochotę dowiedzieć sie jaki ja mam pomysł na zainwestowanie takiego kapitału, to pisz na maila. Pozdrawiam
mikolajk / 83.16.54.* / 2007-06-11 14:01
Czy dobrze rozumiem, że chcesz dokonywać wypłat częściowych co miesiąc?
radziej / 2007-06-10 10:34 / Bywalec forum
TFI 7 dniowe, pomyliło ci się chyba z kanałem telewizji RTL 7 albo z TVN 7. niezle zaczynasz raczkować boniek. kiedyś jeden kolega podsunął pomysł, że należy fundusze kupowac w poniedziałek rano bo są najtańsze na początku tygodnia a sprzedawać pod koniec tygodnia w czwartek lub w piątek bo ich wycena jest wtedy wyższa i tak należy robić cyklami, i tak oto zarabia się kasę na funduszach w polsce. to był jeden z najbardziej klinicznie głupich pomysłow na inwestowanie o jakim słyszałem, twoj plasuje sie zaraz za nim i tak oto jestes drugi w rankingu. pozdrawiam!
TaS / 2007-06-10 15:37 / Tysiącznik na forum
nie no Radziej, ja słyszałem jeszcze taki: kupuj w dołku sprzedawaj na górce - jak akcje :)

PAnie Boniek - to se ne da :)

poniewwaz w jednym tygodniu mozesz miec siup w gore 10%, a potem zwała. Nikt nie gwarantuje ani stałego "dochodu",ani zachowania kapitału... Pamietaj tez,ze tfi nie upłynniaja jednostek ekspresowo. Moze to trwac pare dni, a skad znasz kurs jaki bedzie za pare dni?

Jesli juz potrzebny Ci drugi dochod to wloz te 90tys na OKO w Ing Banku Śląskim :) wpłacaj i wypłacaj kiedy chcesz :)

a "zarobic" mozesz około 0,3% miesiecznie, tj. 300zł jeśli się nie machnałem w obliczeniach :) i masz połowe płacy minimalnej :)
radziej / 2007-06-10 22:05 / Bywalec forum
o dołku i górce słyszałem, ale to na tyle było ogólne spostrzeżenie, że się nie ma czego specjalnie przyczepić, z resztą ranking by mi się szybko nowymi śmiałkami zapełnił:):):)!!! a ile da się z takiej kwoty na dobrej lokacie wyciągnąc przez miesiąc? wyliczałeś? pozdrawiam
TaS / 2007-06-14 00:12 / Tysiącznik na forum
Radziej - masz w moim poście wyliczenie.... około 300zł :)

ale jakby miec 100tys to mozna negocjowac oprocentowanie, a wtedy hohohoho moze nawet 400! :)

bo przeciez roczna getinowska 5,5 nie wchodzi w gre - ma byc krotki termin.

A moze by Kolega Boniek wpompowal ta kaske w FONa ? ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy