Forum Polityka, aktualnościKraj

Rafał Brzoska - wizjoner usług kurierskich i pocztowych

Rafał Brzoska - wizjoner usług kurierskich i pocztowych

Wyświetlaj:
gośc / 195.116.33.* / 2014-05-29 08:18
Wizja może dobra. Wykonanie fatalne!
elblaskie smaczki / 94.42.245.* / 2013-12-25 19:05
oto prawa wizjonera (buhaha);
- ajent ma prawie 2 złote za polecony, doręczycielowi płaci się 20 groszy
- za wypisanie awizo lub nieskuteczne dostarczenie listu doręczyciel nie dostaje kasy - ajent ma za to stawkę jak za doręczenie
- ajent ma za paczkę np. 4 pln, dręczyciel 20 groszy, czyli tyle samo, co za list
- doręczyciel to osoba na smieciówce, ale za darmo na nosić i odbierać listy z poków (ciekawe, co będzie, jak listy będzie można nadawać w skokach i ruch-ach od 2 stycznia 2014)
- wizjonerstwo Rafałka, to walenie w rogi ajentów - bardzo niekorzystne umowy - traktowanie ich nie jak partnerów do robienia kasy, a do wyciskania jak cytrynki - podpisanie umowy z inpost to cyrograf - ciężko się z niej wyplątać
- zgłoszenie do inpostu, aby przedstawili ofertę (firma wysyła tylko 2000 faktur miesięcznie, głownie na rynek lokalny), to zero odzewu - pełen profesjonalizm
probono / 31.175.246.* / 2013-05-17 10:56
,... tylko dlaczego tak prężnie rozwijająca się firma, tak kiepsko płaci swoim pracownikom i współpracownikom??? natomiast sam pomysł na biznes oraz "zniesienie" monopolu poczty uznaję za dobry i poprawiający konkurencyjność względem "państwowego molocha".
nannanna / 89.174.52.* / 2013-05-20 08:27
To norma to co Tobie nie zapłacą maja dla siebie. A dzięki temu że pensja minimalna ustalana jest jako minimum żeby nie zdechnąć rosną w kraju fortuny kreatywnych i innowacyjnych przedsiębiorców. Nie mówię to przeciw przedsiębiorczym. Bądź nim Tylko miej na względzie że im więcej zapłacisz ludziom to tym więcej wróci do Ciebie.
mebahiah58 / 89.74.109.* / 2013-05-16 19:59
Osobiście p.Brzoska źle mi się kojarzy. Skoro chce wejść w biznes pocztowy , to moim zdaniem powinien wykonywać pełną usługę od przysłowiowego przyjęcia "przesyłki" , poprzez jej opracowanie "logistyczne" i końcowe "osobiste" doręczenie do adresata ( oczywiście mocno uogólniając całokształt pracy Poczty - bowiem to nie tylko "pocztówki" - gwoli wyjaśnienia mniej wtajemniczonym ). Ale nie mając własnej sieci pocztowej , zatrudnionych pracowników na pełnych umowach o pracę , lojalnych i oddanych firmie , może jedynie "siać niezdrowy ferment" i oczerniać państwowe przedsiębiorstwo - działające w sztywnych normach prawnych i z dnia na dzień ulepszającego swoją działalność i skuteczność . Tak na marginesie , to większość prywatnych operatorów korzysta z usług Poczty Polskiej , jej sieci transportowej , jej placówek rozbioru ,rozdzielni i całej logistyki. Wizjonerstwo nie wystarczy ...
ItsLike / 88.156.196.* / 2013-05-15 17:31
nie mam przeciwko, InPostowi, ale jest jeden mankament, doręczanie przesyłek zwykłych. Pracownicy InPostu pracują na złe imię firmy, przynajmniej u mnie w mieście. Jestem listonoszem PP i to co widzę, jak obsługuję rejon, to normalnie nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Ja rozumiem, że można popełnić raz na jakiś czas błąd i przez pomyłkę źle wrzucić list. No ale żeby na domkach pomylić numer 37 z 39 gdzie jak byk są liczby na domkach? Albo nie wrzucić listu skrzynki tylko wsadzić między szczebelki bramki, bo skrzynka za daleko? Mam już dość tego, że ludzie się do mnie burzą i za każdym razem muszę pokazywać lewy prawy róg listu, że to list nadany w InPost a nie PP...
piotr126 / 159.205.69.* / 2013-05-10 16:02
InPost dostarcza korespondencje z dużym opóźnieniem nastawiony na zysk za wszelką cenę ma zbyt mało pracowników doręczających jak pracownik z jakiś powodów nie może wykonać swojej pracy nikt jego rejonu nie przejmuje a korespondencja zalega i klijenci obsługiwani przez tą firmę mają problemy z opłatami lub innymi sprawami
OKI. / 83.13.6.* / 2013-05-10 14:48
Ciekawe jak traktuje swoich podwładnych, jak się ludziom pracuje w jego firmie i czy pomaga innym w potrzebie, jako człowiek sukcesu.
jasko / 79.163.39.* / 2013-06-27 11:16
zerknij na opinie i komentarze o inpost i co tam sie dzieje , to czysta prawda ! masakra jak mówią w samym inpoście ! i dziwię się , ze do tej pory nie interweniują instytucje państwowe !

Najnowsze wpisy