Forum Polityka, aktualnościKraj

Ranking "najfajniejszych nacji". Polacy na szarym końcu

Ranking "najfajniejszych nacji". Polacy na szarym końcu

Wyświetlaj:
att. / 83.21.28.* / 2011-09-07 17:06
badoo.com jest wg alexa pagerank najpopularniejsze w krajach:
France - 8.9%
Italy - 8.7%
Spain - 8.0%
Brazil - 8.0%
Które, przypadkiem, znajdują się wśród "najfajniejszych" nacji. Z wyjątkiem Francji, ale oni to siebie samych nie cierpią - no i nie znoszą Belgów.

Wniosek: to nie jest rzetelne badanie bez ustalonej próby, robione bez zastanowienia. Kompletnie bezwartościowe.
att. / 83.21.28.* / 2011-09-07 18:37
chciałem napisać:
Wniosek: to nie jest rzetelne badanie. Nie ma ustalonej próby i jest zrobione bez zastanowienia. Jest przez to kompletnie bezwartościowe i bada co najwyżej, kto z tego serwisu korzysta (co już jest zbadane, więc po co to komu?).
Johnyniezzawody / 82.31.246.* / 2011-09-07 08:51
Niestety potwierdzam, ze Polacy sa sztywni i nastawieni na kase (o czym ciagle rozmawiaja). Mysle, ze duzo takze w tym rankingu zawazyl fakt, iz Polacy mowia bardzo slabo po angielsku wiec jak maja nas inne nacje uwazac za cool jezeli my nie potrafimy sie poprawnie do innych odezwac, nie mowiac juz o prowadzeniu luznej konwersacji. Prawda jest taka, ze bardzo duza wiekszosc polakow po prostu duka po angielsku. Taka jest moja opinia.
Poza tym Polacy sa zawistni i sa rasistami - chociazby patrz pierwszy komentaz od "Zlotej Anieli" - rece opadaja patrzac na ludzka glupote
pomo dore / 2011-09-07 09:15 / Tysiącznik na forum
ciągłe gadanie o kasie wynika z biedy- jak nie można związać końca z końcem to się nie dziw
Zlota aniela / 212.244.57.* / 2011-09-07 08:00
A pejsy gdzie są w tym rankingu ?
pomo dore / 2011-09-07 08:00 / Tysiącznik na forum
a coż to za autorytety się tam wypowiedziały??? Fani Jay-Z i Snoopy Dogga??? Sorry ale w duupie mam opinie takich ludzi. Po co właściwie publikowac takie wyniki badań przeprowadzonych przez jakiś niszowy portalik z ch** wie gdzie? Jaka była metodyka tych badań? Polegała tylko na kliknięciu "Lubie to"?

Najnowsze wpisy