Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ranking sklepów internetowych Money.pl i Wprost

Ranking sklepów internetowych Money.pl i Wprost

Wyświetlaj:
Acris.pl / 77.114.92.* / 2009-05-06 13:50
Acris.pl - od dłuższego czasu strona internetowa sklepu nie działa. Plajta Acris.pl ?
MBD MEDIA - upadłość / 77.114.92.* / 2009-05-06 14:15
Sad Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi Sąd Gospodarczy XIV Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych
zawiadamia, że postanowieniem z dnia 25 marca 2009 r. w sprawie XIV GU 8/09 została ogłoszona upadłość obejmująca likwidację majątku MBD Media spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi przy ul. Gdańskiej 81.

MBD MEDIA - jest włascicielem Acris.pl
goto / 87.206.54.* / 2009-04-20 09:30
sklep multizakupy pl który zajął zaszczytne 3 miejsce w kategorii sklepów wielobranżowych od 5 tygodni rozpatruje reklamację zlewozmywaka mimo że według regulaminu mają na to dwa dni robocze. nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonu słowem super sklep!
UAACCT / 173.8.15.* / 2009-04-16 21:24
Mieszkam w Stanach. Robie zakupy przez Internet juz od dobrych paru lat. Najgorszy sklep z jakim sie spotkalam to InBook S.A. z Dabrowy Gorniczej. Absolutnie nie przestrzegaja swojego regulaminu. Pobrali ode mnie pieniadze cztery miesiace temu i nigdy nie przyslali mi moich zamowionych plyt kompaktowych. Skontaktowali sie ze mna kilka razy i za kazdym razem bylo zwalanie winy na poczte Polska, chociaz reklamuja, ze za granice przesylka bedzie przez firme kurierska DHL. Ostatnio nikt nie odpowiada na moje e-maile, pieniedzy nie oddali i plyt tez nie przyslali. Traktujcie to jako ostrzezenie przed zakupami ze sklepu InBook S.A.
m22222 / 213.17.244.* / 2010-03-11 20:08
POTWIERDZAM! InBook to PORAŻKA i OSZUSTWO!!!
Ajoka / 83.8.54.* / 2009-01-31 00:23
Ja jestem przywiązany do sklepów które istnieją w sieci dobrę parę lat. Już od 5 lat kupuję w Proline.pl i nigdy się nie zawiodłem, zawsze to oni do mnie dzwonią w celu potwierdzenia zamówienia plus szybka dostawa, mogę osobiście również polecić.
max007 / 89.77.51.* / 2009-01-28 16:25
wszystkich którzy pisali ów raport proszę aby poczytali opinie o sklepie iperfumy.pl :
http://www.opineo.pl/index.php?sklep=845
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina / 78.8.2.* / 2009-01-22 01:51
Różowy już był... Niechaj teraz świat stanie się bardziej "morelowy" ;D Nie mam zamiaru pisac jacy sa cudwon, wspaniali, itp... Moze sa wieksze sklepy od nich ale... w zadnym nie poczulem sie "jak w domu"... Ci ludzie nie dbaja o to co "musza sprzedac"! Na pierwszym miejscu stawiaja nasze potrzeby a to cos co w dzisiejszym swiecie jakby nie patrzec jest cecha wybitnie unikatowa! Pozdro dla WWW.MORELE.NET i wasze zdrowie za to że jestescie wlasnie tacy jacy jestescie!!!
karolek12222 / 83.5.228.* / 2009-01-10 13:44
tak samo jest ze sklepem euro agd, nie chcieli mi sprzedac w galerii mokotow po cenie z internetu, zadzwoniłem do ich sklpeu internetowego oleole i dowiezli mi do domu, cwaniaczki. Niech sobie wsadzą te sklepy swoje naziemne ceny po 20 % drożej od internetu.
karolek21111111 / 83.5.228.* / 2009-01-10 13:47
aha i wogóle namawiam do popatrzenia sobie w ofercie euro agd rtv, w naziemnym sklepie, pomarudzenie powybrzydzanie a nst. pójśc do domu zadzwonic do ich sklepu oleole i zamówić.
lark / 83.31.0.* / 2008-12-22 14:34
Ostrzegam przed InBookiem. Fałszywe opisy przedmiotów. Kontakt żaden, a w zasadzie w jedną stronę, na odpowiedz nie ma co liczyć. Co do zwrotu pieniędzy nie wiem, na razie czekam dopiero 3 tygodnie.
uaacct / 173.8.15.* / 2009-04-16 21:34
Zlozylam zamowienie w InBook w grudniu 2008. Dotychczas nie otrzymalam zwrotu pieniedzy ani zamowionych przedmiotow. Zlozylam skarge na econsumer.gov Radze wszystkim ktorzy maja problemy z tym sklepem zrobic to samo i znalezc witryny na ktorych mozna ostrzec innych przed zakupami w InBook.
Mario-imn / 83.238.92.* / 2009-03-03 12:28
Ja tam często w inbbok 'u kupuję i wszytko zawsze jest OK . Jak masz problem to poprostu do nich zadzwoń są na stronie aż 3 telefony do nich.Twoja opinia jest chyba przesadzona i mało obiektywna
m22222 / 213.17.244.* / 2010-03-11 20:11
A ja potwierdzam - INBOOK TO PORAŻKA, OSZUKUJĄ KLIENTÓW!
kamelafff / 83.5.220.* / 2008-12-19 18:59
ja kupuje w ewabymile a jeszcze nigdzie nie spotkałam tego sklepu w rankingach.
klientmaximedia / 83.5.219.* / 2008-12-19 18:41
Ja kupuje od 8 lat w sklepie www.maximedia.pl i nie ma go tu w rankingu dziwne moi znajomi rodzina w nim kupuje, teraz w poniedziałek w Gostyninie stałam w kolejce aby dopchać sie do sprzedawcy po odbiór kina domowego , chyba to jest najwiekszy e-sklep w Polsce, tak samno ze sklepoem opony.pl jakiś podejżany ten ranking i chyba redaktorowi się za bardzo niechciało.
ByłyKlientMaximedia / 85.89.173.* / 2009-02-10 19:07
MAXIMEDIA - TOWAR WIDMO - SKLEP TRAGEDIA. Kupiłam u nich kilka rzeczy, pierwszym razem sie udało, odebrałam osobiście, wiec przy nastepnej okazji, kiedy czegos potrzebowałam zajrzałam do nich, wybierałam kilka godzin, porównywałam, nareszczie wybrałam optymalne modele w stosunku jakośc - cena i wysłałam zamowienie. I co? Po kilku dniach dopiero wiadmosc - Towaru nie ma i nie bedzie - dodam może, ze nie jednego lecz kilka sztuk z roznego asortymentu, dosłownie nie było nic z tego co zamówiłam!!!!! KOMPLETNIE ANI JEDNA SZTUKA NIE BYŁA MOZLIWA DO SPROWADZENIA .... żałosne. To co jest u nich tańsze niz u konkurencji w rzeczywistosci nie jest dostępne, to tylko chwyt aby sciagnac ludzi do sklepu. Ale nieuczciwe jest okradanie ludzi z czasu poświęcenego na dokonywanie wyborów czegos czego nie ma. Nigdy więcej nic tam nie kupię, dla zasady, nawet jesli byłoby taniej i oczywiście okazało się, że jakimś cudem ten towar w atrakcyjnej cenie jest wogole dostepny! Stosowane przez ten niby sklep chwyty majace na ceu przyciągięcie jedynie uwagi do ich wymyślonej oferty jest w moim i podejrzewam, ze w wielu innych przypadkach chwytem antymarketingowym bo wiecej tam juz nic nie kupie.
marczike / 89.79.192.* / 2010-03-27 15:13
Z tego co mi wiadomo to maximedia działa dość dobrze i prężnie na tut. rynku, skąd nie pozytywne komentarze?
- nie wiem, ale zamawiałem tam całe wyposażenie do kuchni oraz
łazienki i nie zawiedli mnie a towar zamówiony okazał się zgody z wymaganym
jak otrzymałem go w terminie.
analit / 83.5.254.* / 2008-12-19 18:42
bo maximedii nie ma w porównywarkach a fundusz inwestycyjny money ma udziały w porównywarce cen ceneo.pl, kto buli temu robia reklame.
avans / 83.5.237.* / 2008-12-19 18:47
sklep neo24 to jest sieć sklepów neonet trochę nie rozumie tego że jestem nabijany w butelke , jak kupuje w ich sieciowych sklepach są inne ceny a inne w sklepie internetowym i za oszukiwanie ich sie promuje tak samo electro.pl to jest siec sklepów mediaexpert. Może zróbcie listę njawiększych oszustów z wytłumaczeniem dlaczego ukrywa sie ich właściciel i jasno nie napisze że ten sklep należy do mnie tylko zakłada go na zonę czy syna.
anitagov / 83.5.220.* / 2008-12-19 18:32
Może zaczniemy oceniać firmy prowadzące rankinki o oceny sklepów ale napewno wprost i money nie jest dla mnie liderem. Za money i wprost stoja fundusze inwestycyjne i wiadomo że bedą robić szum medialny spółkom powiązanym z tymi firmami. Dzięki ale mnie bardzo rozsmieszyło to badanie tymbradziej że nie ma w nich wyników finansowych tych sklepów, oglądalności ilości wejśc o oglądanych stron przez jedno ip :) kpina aby powazna gazeta za jaką się uważa wprost pakowało się w taką dziecinade.
Analit / 83.5.219.* / 2008-12-19 18:26
Haha a kto ocenia w tych rankingach czy są to jacyś specjaliści, według kogo wprost jest autorytetem w ocenianiu innych ???? Czy ludzie oceniający te sklepy maja jakieś referencje handlowe ???? Kpina jak nie macie o czym pisać zagnajcie swoich redaktorów na prowincje a nie p******* wypisujecie i robicie się z siebie autorytet do oceniania wszystkiego. W zeszłym roku skoro w hoopla.pl było zle to taki ranking powinien uwzględniać a nie pisać o wschodzącej gwieździe rynku wschodniego. Może napiszcie który z tyc sklepów przynosi zyski bo z tego co wiem to neo24 , electro.pl to własciciele tylko narazie ładuja pieniadze w nie a nie mają kozysci tylko porównywarki na tym kożystają i z tego co widze to jest ranking firm które najwięcej władowały pieniędzy porównywarkom cen a nie są jakościowo najlepsze.
mapep / 85.89.189.* / 2008-12-17 21:54
Ultima.pl - 4 miejsce ? Kpina - w okresie gwiazdkowym, po zamówieniu towaru i oczywiście po potwierdzeniu zamówienia, i tak nie udało mi się go zrealizować. To nie poczta nawaliła - po 5 dniach (!!!) dostałem informację, że zamówienie anulowano z powodu braku towaru - co za niekompetencja !!! I jak tu wierzyć w św. Mikołaja ? I jak tu wierzyć w rankingi ?
Szujon_zdobywca / 193.138.110.* / 2008-12-18 11:23
Miałem podobną sytuację ze sklepem Torres!!Z tym,że najpierw zamówienie zostało wysłane do realizacji,więc wpłaciłęm pieniądze.Po 9(!)dniach napisałem w końcu co się z nim dzieje.A tu odpowiedź po jakimś czasie,że zostało anulowane z powodu braku towaru w magazynie i prosza o mo numer konta!!Ku..wa!To gdybym się nie odezwał to nikt nie raczyłby mnie poinformować??!!Żenada!Odradzam ten sklep!!!
Xmarx / 83.4.221.* / 2008-12-17 15:43
Te rankingi to jedna wielka reklama. Ten kto się reklamuje u nich en jest w rankingu nic poza tym. W ostatnim rankingu był sklep który w rankingu był w Pierwszej 10 a jeszcze oficjalnie nie ruszył . Nawet na stronie miał podane że oficjalne otwarcie za 1 mc !! I ktoś mi powie że to było zgodne z zasadami sprawdzania sklepów AKURAT. (mam nawet print screna z tym). Teraz pewnie każdy z tych sklepów pokaże na własnej stronie jaki jest wielki.
A w sumie zapłacił wiec ma ;p
DWM / 213.130.117.* / 2008-12-16 12:54
tak... tyle ze do oceny sklepow powinny tez byc brane pod uwage opinie klientow, szczegolnie tych niezadowolonych, bo to oni punktuja slabe strony. Wystarczy spojrzec na ogromna liczbe (subiektywnie oceniam ze ok 50%) negatywnych opini sklepu ktory jest w czolowce: MEGAMEDIA.PL
obsluge klienta w tym sklepie okreslam jako: MEGATRAGEDIA
swiadomie wprowadzaja klienta w blad: zobowiazuja sie ze towar dostarcza w ciagu 3-4 dni, a po pewnym czasie dostajemy mail ze towar w ogole niedostepny nawet u producenta... przeciez to jest lamanie kodeksu cywilnego -artykul nt umowy sprzedazy.
Na dodatek na kulturalnie zwrocona uwage ze powinni zmienic opis przedmiotu ktory nie jest w ogole dostepny dostaje lekcewazace pytanie czy chce zwrot swoich pieniedzy czy nie...
MEGATRAGEDIA
przestrzegam przed sklepem...

Najnowsze wpisy