Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ranking zaufania forumowiczów - wybieramy "UZNANYCH GRACZY GIEŁDOWYCH"

Ranking zaufania forumowiczów - wybieramy "UZNANYCH GRACZY GIEŁDOWYCH"

Redakcja forum / 2006-05-09 20:00
Którego z forumowiczów, grających na giełdzie, darzycie największym zaufaniem. Prosimy, zgłaszajcie kandydaury, z uzasadnieniem. My będziemy prowadzić ranking. Dla 10 pierwszych osób zgłaszających kubek Money.pl.
Wyświetlaj:
TOMOK / 2007-10-19 22:28 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ja to bym flugo zaproponował....
Uznany...trzoszkę kpiarz...giełdowy...
Ale głupot nie pisze...
Pozdrawiam
Pablo123 / 213.158.196.* / 2007-10-19 22:19
"Przewodnick" - za uznane i celne kometarze, no i moja ukochana 'Józefina"
Pozdrawiam
przewodnick / 2007-11-11 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
OOOOO. Dziękuję bardzo i polecam się na przyszłość, choć czasu znacznie mniej :-)
przewodnick / 2007-11-16 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Droga Redakcjo.

Odebrało mi mowę - dziękuję !

Pozdrawiam
Redakcja forum / 2007-09-10 17:53 / Administracja forum
Propozycje rozpatrzone pozytywnie. Czekamy na kolejne!
Marins / 2007-09-01 02:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Popieram Warrena.....Człowiek nr 1 na liscie....
akslow / 2007-08-24 15:18 / Tysiącznik na forum
mysle ze na range uznanego gracza gieldowego zasluguje PedroGonzalez :) Mysle ze znajdzie moj wniosek poparcie ;)
dared695 / 2007-09-10 18:08 / portfel / "Bankier''
Popieram z pełną odpowiedzialnością może być z dopiskiem U.G.,, walutowy"
co go zmotywuje i zmobilizuje do jeszcze większej aktywności!!
oraz poszerzania i pogłębiania wiedzy w w/w zakresie.
rpp / 2007-09-01 12:24 / Tysiącznik na forum
jako, że lubię Pedra i czytam i komentuję jego wypowiedzi proszę o nie przyznawanie tej rangi. tak dla jego dobra. ma wielki potencjał analityczny ale dać komuś rangę uznany gracz kontraktowy po miesiącu/dwóch od założenia rachunku forexowego to trochę jednak za szybko. dla jego i naszego dobra :)
o ile znam Pedra to się za to co napisałem nie obrazi :)
gVarek / 2007-08-31 19:07 / "zGÓRnikt"
oczywiście, ale dopiero jak DJ osiągnie 16 tysięcy
Pedro G..pamiętam
no liczę, że w pół roku, nie dłużej
TOMOK / 2007-08-24 19:09 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
miły człek
Popieram bardzo
Pozdrawiam
TaS / 2007-08-24 17:06 / Tysiącznik na forum
A ja bym mu dał "uznany gracz kontraktowy" ... albo walutowy :)

generalnie: TAK :)

PS ten post o mnie ponizej to chyba jakis zart - przeciez jestem totalnym laikiem.
Jaronero / 2007-08-24 19:00 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
popieram walutowego dla Pedro :)))
xbeh / 2007-08-24 16:42 / portfel
jak najbardziej za - od dawna z ciekawoscia czytam to co Pedro naskrobie - good work Pedro
mikus / 2007-08-24 16:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jestem zdecydowanie "za". Pozdrawiam Pedro, szkoda, ze nie był wczoraj na szkoleniu ale On wiecej potrafi niz tam przekazaywano.
szymon / 2007-08-24 16:34 / Uznany Gracz Giełdowy
podpisuje sie pod petycja :) ma pojecie o walutach i ich wlpywie na gielde, szczegolne amerykanska.
Alfista / 2007-08-24 16:39 / Człowiek Hossa
Dokładnie, jego oceny walut i wiążące się z tym prognozy rynku amerykańskiego są bezcenne na naszym forum.
Ta kandydatura ma moje bardzo mocne poparcie! :)
zegarmistrz / 2007-08-24 16:52 / Bywalec forum
I ja Zegarmajster równiez za.

PS Jak TUP w przyszlym tygodniu pojdzie 100%, to ja sie tez bede upominal
Hehe!!
SergioZ / 2007-09-07 11:29 / portfel / Leszcz po sezonie
Zdecydowanie popieram przyznanie tej rangi dla Pedra. Zawsze czytam jego komentarze - treściwe, trafione, często okraszone inteligentnym humorem. Oceny walut i rynku amerykańskiego na mistrzowskim poziomie. Dla mnie to nr 1 tego forum! Pozdrawiam
Ajwen / 2007-08-17 20:11 / portfel / Bywalec forum
Dzień dobry,
rekomenduję Kenobiego do UGG.
pozdrawiam
needle / 2007-07-10 18:02 / Bez rangi
W wojsku są stopnie i jak pułkownika zastrzelą, wezmą do niewoli czy pójdzie na emeryturę w spokojniejszych czasach na jego miejsce powołuje się w zależności od sytuacji kapitanów lub majorów.
Tu też bywają forumowicze, którzy zdobywają wyższe rangi i przestają pisać, albo robią to niezwykle rzadko. To trzeba mianować nowych, ale rozsądnie...sierżanci muszą jeszcze poczekać, ale są tacy...co na nich już czas

BARAKUDA
We wrześniu będzie rok odkąd się zalogował, pisze zwięźle i mądrze, a z 3500 jego postów można się sporo nauczyć.
osiągnął wiek stateczny i nie grozi mu raczej męskie klimakterium, a to zasadny argument. Gra już od dawna i podpowiada nierzadko młodszym właściwe ruchy na giełdzie. Na forum czasami stabilizuje sytyację, gdy ona tego wymaga.
To mój kandydat, którego niniejszym rekomenduję
IGła
needle / 2007-08-02 11:51 / Bez rangi
rekomendację podtrzymuję...
...pomimo upływu czasu
a, że nikt nie chce jej wesprzeć swoim głosem...przynajmniej tu :-(
może jest taka dobra, że nie da się nic dodać:-)))
tomtay / 2007-08-24 16:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
..popieram! Barakuda!
i niechaj pisze zawsze tak,
by mozna bylo sie jak najwiecej uczyc :)

..i Pedro Gonzales tez na pułkownika ;)
TaS / 2007-07-06 12:23 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry,

a ja mam taką sprawę :)

właśnie popatrzyłem na osiągi Kenobiego i... ma ponad 4tysiace wpisów, może zsługuje na wyższą rangę niż tylko bywalec?

Moze tysiącznik...

choc ja bym dal malkontent :)

dziękuej za wysłuchanie :)
needle / 2007-06-01 19:20 / Bez rangi
lubię w różne miejsca zaglądać...
..czasami i tutaj otworzę

nie byłoby źle, gdyby za taką rekomendacją większa siła stała
kilku tysięczników, czy jakoś podobnie?

mnie to mało wzrusza, naprawdę, ale jak znalazłem jednego forumowicza co legitymuje się 90-oma wpisami i dostał rangę Uznanego, to i jemu szkodzicie i tym młodziakom, co czytają, i mogą podjąć niewłaściwe decyzje

Pomimo kłopotów z odświerzaniem serwera...
...pozdrawiam redakcję niezwykle serdecznie i tak :-))))
littlephobos / 2007-05-11 18:21 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
O.K. więc ja po dzisiejszych wczesno-rannych komentarzach, zawnioskuję o przyznanie UGG-a Gollumowi, za świetne ostatnio wyczucie rynku, sporą i ciągle rosnącą wiedzę - czego to ja sie dowiaduję na tym GG czasem :), ale na forum także, a głównie za... jak to się popularnie mówi.... STYL!
przykład:

"2007-04-26 21:13:11 | *.*.*.* | gollum [ Tysiącznik na forum ] | komentowany artykuł
Re: To była zdrowa sesja [18]
A ja to widzę tak:

1) MACD dał sygnał sprzedaży 24 kwietnia.
2) STS jeszcze wcześniej (jak zwykle).
3) 20 kwietnia na RSI pojawiła się misia dywergencja. 24 kwietnia była kolejna misia
dywergencja. 25 i 26 to następne misie dywergencje choć te już raczej bez znaczenia były.
Na pięć ostatnich świec mamy cztery misie dywergencje.
4) Jeszcze 4 sesje temu macaliśmy się w górnych partiach z kolegą Bollingerem.

I najważniejsza rzecz. Wskaźniki Doła Dżonsa są gorące jak pośladki Jennifer Lopez. Już
przedwczoraj MACD był powyżej 100. Dziś jest ponad 150!!!! Wszyscy o tym wiedzą i trzeba
się liczyć z korektą w Stanach. Jednak cholera wie czy ona bedzię zwykła i cywiizowana
czy może dupnie jak szwedzka kolubryna. Tego nikt nie wie. I teraz wyobraźcie sobie co
się stanie gdyby Ameryka w poniedziałek poleciała się korygować. Przecież u nas we wtorek
i czwartek nie ma sesji. Kto się u nas odważy iść w takim momencie na taki weekend z
długimi pozycjami?

A teraz druga strona kija.
Przyznaję, rano miałem pełne galoty. Ale pozycję utrzymałem. Zdaję sobie sprawę że
wszystko wokół rośnie a my nie. I jestem ostrożny. Ale swoje wiem.
Jak wiecie moja przygoda z futures to tylko część działalności. Przede wszystkim mam
akcje i nie taki ze mnie niedźwiedź jak mnie malują. Ale wiem jedno. Wykres Dow Jonesa
chce rozpieprzyć wstęgę Bollingera w drobny mak. 9 maja 2006 otworzył się z piękną luką i
wyrysował białą świecę. Wszyscy byli zachwyceni. To mnie niepokoi i boję się o akcje. Ale
nie sprzedam. Mam nadzieję na korektę do 3400 i luzy w majtach jak łapnę długą.

Pozdrawiam"

P.S. należy Ci się bracik
rotux / 2007-05-14 17:49 / Uznany Gracz Giełdowy
podpisuję się pod wnioskiem,
z tego, co mi wiadomo, niejaki Samuraj Jack również /na wszelki wypadek zapytać można, czy zdania nie zmienił;)/
Pozdrawiam
needle / 2007-05-14 18:22 / Bez rangi
chyba załatwiliśmy ...???
człowiekowi trzeba pomóc :-)
needle / 2007-05-12 11:28 / Bez rangi
mam nadzięję, że zdążył się wycofać przy 3,5 tys :-)
tak czy inaczej - rozsądna propozycja
nie szuka zwady, a jego niezaczęste wpisy dostarczają mi pewien komfort
a w jednej rzeczy jest (niemal) bezkonkurencyjny
to poczucie humoru, które inwestorom powinno towarzyszyć w miłych i trudnych chwilach
oby więcej takich gości chciało się swoimi refleksjami dzielić
IGła
superowy inwestor / 2007-05-15 20:04 / Bywalec forum
o, to jest superowy pomysł, może jakieś pomysły masz?
bo po ostatnich tygodniach to już by się cioś zebrało
Jarg / 2007-04-03 08:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Chciałbym zarekomendować Siepana (wł. siepan właściwy). Jest to doświadczony gracz giełdowy, jego wpisy są oszczędne, lecz zawsze celne i świadczące o dużej znajomości rynku giełdowego. "Nie leje wody po próżnicy", a zwykle odnosi się konkretnie do tematu danego wpisu. Serdecznie polecam.

Pozdrawiam
Redakcja forum / 2007-03-27 22:15 / Administracja forum
Propozycje rozpatrzone pozytywnie. Czekamy na kolejne!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy