Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ranking zaufania forumowiczów - wybieramy "UZNANYCH GRACZY GIEŁDOWYCH"

Ranking zaufania forumowiczów - wybieramy "UZNANYCH GRACZY GIEŁDOWYCH"

Redakcja forum / 2006-05-09 20:00
Którego z forumowiczów, grających na giełdzie, darzycie największym zaufaniem. Prosimy, zgłaszajcie kandydaury, z uzasadnieniem. My będziemy prowadzić ranking. Dla 10 pierwszych osób zgłaszających kubek Money.pl.
Wyświetlaj:
elwisa / 2007-03-26 23:10
Ja proponuje PAWLUSA, kilka bardzo ciekawych typów na ktorych udalo sie ładnie zarobic: Mewa, TUP, Leasco i juz pare razy informacje ktore ukazały się za jakiś czas, prorok chyba jakiś :)
Tato / 2007-02-22 18:36 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Wnioskuję o Uznanego dla Jarga. Celne, wyważone posty, świetna analiza PPWK w tamtym roku, ciagle zresztą uaktualniana przez autora
Pozdrawiam
Redakcja forum / 2007-02-13 18:57 / Administracja forum
Są nowi Uznani. Czekamy na kolejne kandydatury.
Kryzys / 2007-02-04 01:45
Witam serdecznie!
Moja przygoda z giełdą zaczęła się dopiero nie spełna miesiąc temu. Na forum jestem jeszcze krócej, a więc prawie nikogo nie znam, ale moje zaufanie zdążyli już wzbudzić :
WARREN I BRYDZIA :-)
Cenię sobie komentarze wszystkich uczestników forum i uważam, że towarzystwo jest naprawdę ok.:-)
Pozdrawiam wszystkich.
needle / 2007-04-28 01:34 / Bez rangi
dobre... szacunek dla Ciebie
jeśli mógłbyś tylko nioeco rozwinąć swoją szlachetną interpretacje...
...wiesz, nie wszyscy mogą zrozumieć co piszesz
pokaż wielkość...no, karol
nie daj się prosić
piotr824 / 2007-02-03 23:18 / Tysiącznik na forum
Moim absolutnym nr.1 jest :
WARREN , podziwiam takich ludzi , ogromna wiedza ,niesamowite doświadczenie , otwarty umysł . Nieprzeciętna osobowość.Człowiek prostolinijny ,szczery i wielce oddany sprawie.To tyle o Warrenie, wszystkich forumowiczów darzę szacunkiem i uznaniem i chętnie wpisał bym tu wszystkich , przecież każdy wnosi do tego forum własne, unikałne wartości , jednak nie, było by to zbyt piękne ,wyróżnię tylko kilku:
ORZEŁ specyficzny styl i forma ,treść rzeczowa lubię " Go "czytać
KRZYCH pisze durzo i mądrze
A2 choć ostatnio mało jej na forum
BIG LEBOWSKI
SŁAW
GABRIK
RISKI
no i mimo że jako ostatni typ, to z wielką sympatią :
BRYDZIA za jej realizm wiedze i zaangażowanie :)
warren buffet / 2007-02-04 00:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dziekuje za takie zdanie o mnie, jednak jeszcze do ogromnej wiedzy i doswiadczenia duzo mi brakuje, ale staram sie nadrabiac. jest wielu na forum bardziej doswiadczonych ode mnie i warto czytac ich rzeczowe komentarze. uczymy sie przeciez od lepszych. zycze wszystkim duzo zarobku i szczescia - bo ono sie chyba niedlugo przyda. i pozdrawiam cie serdecznie Piotrze.
warren buffet / 2007-02-04 00:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ps. i mam nadzieje ze zobaczymy sie 17 lutego :)
Redakcja forum / 2007-02-03 21:14 / Administracja forum
Zachęcamy do podania kandydatur.
piotr824 / 2007-02-03 20:44 / Tysiącznik na forum
chciałbym zapytać redakcję FORUM , czy głosować można tylko na kandydatów bez rangi ,czy na "uznanych" również ???????????????
przepraszam za moje pytanie , ale chciałbym aby wszystko było jasne i przejrzyste
Redakcja forum / 2007-02-03 21:13 / Administracja forum
Głosować można na każdego forumowicza. Kilka głosów decyduje, że taki tytuł przyznajemy. Pozdrawiamy
piotr824 / 2007-02-03 21:05 / Tysiącznik na forum
I jeszcze jedna sprawa , mogę podać kilku kandydatów do tego tytułu ,czy tylko jednego????????? Jeżeli kilku to ważna jest ich kolejność , czy po prostu każdy dostaje punkt .Może to banalne ,ale to moje małe skrzywienie zawodowe :)
gabrik / 2007-02-03 10:10 / portfel / Wierny Forumowicz
samuraj , futurek i morfeusz-za rzeczowe dyskusje
bebe / 83.29.39.* / 2007-02-03 02:12
A tak, a propo tych numerkow przy moim nicku- to co to oznacza, malo, pytam sie tez redakcji, czy to, ze wlaczam sie niekiedy w dyskusje na forum, podpisujac "autor" i podaje swoj e mail - to jest rownoznaczne, ze jestem zalogowana?
Redakcja forum / 2007-02-03 21:13 / Administracja forum
Musi się Pan(i) zarejstrować. Pozdrawiamy
bebe / 83.29.39.* / 2007-02-03 02:04
Tak, wlasciwie, tak trzeba okreslic - zaufaniem, choc decyzje podejmuje sama, no coz czytajac namietnie to forum , ulegam informacjom, ktore tu poszczegolne osoby podaja, biore je pod uwage - a potem miksuje, doczytowywuje, sama sprawdzam mozliwosci - i podejmuje decyzje.Wpadlam w to Forum jak w nalug, az przerazona jestem jaka stalam sie wlasciwie hazardzistka-tego Forum. Nie zasne, jak go od poczatku do konca nie poczytam. Czytam Wszystkich. Kazdy ma cos tu do powiedzenia, nawet nowych - do zapytania/ kto pyta nie bladzi/ Bardzo ciesze sie, bo wlasciwie juz teraz traktyuje Was jako ludzi nadajacych na moich falach.Mysle, ze osoby, ktore wyrozniaja sie szczegolnie to:
A2
Brydzia,
Anna,
Lojka,
Warren,
dzeju,
Orzel,
Ossesek,,
Slaw,
ostatnio zwrocilam uwage na:
Big Lebowski
Krzych,
Strokus
Przepraszam, jak kogos - no nie przeciez Kenobi - ten jest tu bardzo potrzebny.
5424 / 2007-02-02 22:53 / Fan Linuxa Ubu
całkiem niegłupie opinie wyraża Morfeusz
IAM23 / 2007-02-02 22:30 / Bywalec forum
z tych, co jeszcze nie, to proponuje big lebowski.

milego weekendu.
Abus / 2007-01-17 11:37 / Uznany Gracz Giełdowy
z ludzi piszacych i dzielacych sie informacja to wylacznie:
1. dzeju
2. orzel
3. A2
4. anna
5. krzych
6. hajdi
reszta Panstwa, to mniejszych badz wiekszych lotow analitycy lub komentatorzy sportowi

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy