Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ranking zaufania forumowiczów - wybieramy "UZNANYCH GRACZY GIEŁDOWYCH"

Ranking zaufania forumowiczów - wybieramy "UZNANYCH GRACZY GIEŁDOWYCH"

Redakcja forum / 2006-05-09 20:00
Którego z forumowiczów, grających na giełdzie, darzycie największym zaufaniem. Prosimy, zgłaszajcie kandydaury, z uzasadnieniem. My będziemy prowadzić ranking. Dla 10 pierwszych osób zgłaszających kubek Money.pl.
Wyświetlaj:
5424 / 2007-01-12 22:24 / Fan Linuxa Ubu
dzień dobry jestem tu pierwszy raz i chce się przedstawić 5424 na giełdzie grałem ostro do krachu rosyjskiego na długie lata jelcyn mnie wyleczył z giełdy ale teraz wracam i mam nadzieje ze będziecie dla mnie i moich opinii wyrozumiali Pozdrawiam.
jolka102 / 2007-01-14 16:56
Witam Inwestora Giełdowego z odzysku. Ja coś podobnego przeżyłam za sprawą terrorystów i ich nieszczęsnego popisu w Nowym Jorku w 2001r. Tragiczna informacja zastała mnie akurat w szpitalu. Kiedy odzyskałam przytomność i mogłam poruszać sie o własnych siłach upłynął równo tydzień i było już po ptokach. Majac nikłą wiedzę o sposobach inwestowania na giełdzie wycofałam sie całkowicie z giełdy i to co mi pozostało postanowiłam zainwestować w wiedzę. Nie było mi łatwo, ale to temat na inną pogawędkę. Mimo wszystko , nabyta wiedza zaczyna sie powoli zwracać, ku mojej ogromnej satysfakcji. Napewno potrafię być wyrozumiała. Nauczyłam się brać pod uwaę wszystkie opinie ,po to aby wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski, które moga być mi przydatne.
Pozdrawiam ; - )
Redakcja forum / 2007-01-12 18:20 / Administracja forum
Zapraszamy - kogo darzycie zaufaniem? Zaproponujcie, a przyznamy tytuł Uznanego Gracza.
ivory / 2006-12-18 19:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Chyba wam chodzi o te osoby które nie są jeszcze uznane?
No to piszcie wyraźnie o so chodzi.
warren buffet / 2006-12-12 20:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
uuu. ja chetnie bym go zamienił na "Stary Niedźwiedź" :-))
ivory / 2006-11-24 21:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Chciałbym zarekomendować następujące osoby do Uznanych......
Anna
Krzych
Slaw
Uważam że w treści którą zamieszczają na forum można doszukać się wiele wartościowych informacji, a ponadto nie znalazłem wśród nich treści gorszących
lub złośliwych
z poważaniem dla typowanych prze ze mnie osób i redakcji
Jednocześnie chciałbym by ktoś jeszcze także potwierdził moje spostrzeżenia

pozdrawiam
Redakcja forum / 2006-11-28 23:40 / Administracja forum
Dziękujemy, mamy podobne zdanie. Tytuł przyznany.
Jeck / 2006-11-24 22:21 / "Poławiacz perełek"
Zdecydowanie anna, ale Ona już chyba jest uznanym :-)
Redakcja forum / 2006-11-13 17:46 / Administracja forum
A może nowe kandydatury na UZNANYCH GRACZY? Znacie się, poleccie...
Redakcja forum / 2006-10-09 11:18 / Administracja forum
Dodaj sobie rangi - czekamy na propozycję.
jędrzej / 2006-08-20 00:55 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
DROGA REDAKCJO !

Ostatnio niejaki KENOBI wzbudza wiele kontrowersji na forum. Zalogował się raptem miesiąc temu.

Mam pytanie, kto dał mu tytuł "Uznany gracz giełdowy" skoro piniżej nie ma dla niego żadnej rekomendacji.

Pytanie jest o tyle istotne, że taki przypis przy nicku może wielu niedoświadczonych graczy wprowadzać w błąd, a Kenobi wyraźnie nagania do sprzedaży strasząc bessą (przy tym wielu forumowiczów podejrzewa, że sam gra na spadki na kontraktach).
lukee / 89.171.79.* / 2007-01-17 11:20
I ma racje bo ceny akcji sa juz w kosmosie i on stanowi przeciwwage dla owczego pedu hurrrra optymistow.
Kane / 2006-08-20 01:33 / portfel / Pirania - obserwator giełdy
mi też przyszło do głowy sprawdzenie, kto zarekomendował Kenobiego (już w piątek, ale widzę, że ktoś mnie uprzedził :) ) do tytułu "uznanego gracza". I widzę, ze redakcja chyba sama go zarekomendowała - ???

Kenobi nie zasługuje na ten tytuł - jeszcze nie. Pierwszy powód to krótka bytność na forum. Ale wazniejsze to, co z tego wynika: uznani są z nami, gdy indeksy rosną, gdy spadają, gdy pada deszcz, gdy jest żle i gdy jest nijako. Ktoś, kto jest z nami od miesiąca, nic z nami nie przeżył - czy dał komuś z nas zarobić? Łatwo przez miesiąc wypisywać teorie, które nie wiadomo czemu mają służyć.
Krótko: Kenobi nie jest "sprawdzonym przez czas" forumowiczem.
Chodż bezpośrednio do Kenobiego i do jego wpisów na forum, ani do grania na spadki nic nie mam( sama gra na spadki jest jak najbardziej naturalna, tak jak i na wzrosty) , uważam, że jeszcze nie powinien mieć przy nicku rangi: "uznany..."
Redakcja forum / 2006-08-20 16:40 / Administracja forum
Dziwna sprawa - tytuł bez rekomendacji - tego nie praktykujemy. Przepraszamy i mamy nadzieję, że Koenobi zasłuży na taki Wasz tytuł. Oczywiście, zmieniamy rangę.
jędrzej / 2006-08-20 16:48 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Całkiem jak nasza giełda - dziwna sprawa :-)
chris / 2006-11-19 11:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czyżby "money prowokator" ?-)
roman63 / 2006-06-21 12:46 / Bywalec forum
Uwazam z doswiadcxzenia ze tytuly uznanych graczynalezy przyznac
Orzeł ,Hajdi ,Strokuś, , Anna, Brydzia i szanowny Daniel Gąsowski
gollum / 2006-08-20 13:21 / Uznany Gracz Giełdowy
Gąsowski. Prawie jak Kaczyński. Prawie robi wielką różnicę :D

Przepraszam, ale nie mogłem sobie odmówić :D :D :D

Pan Daniel nazywa się Gąsiorowski ;)
hajdi / 2006-06-17 23:09 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Dzieki za slow poparcia wszystkim. Ja moglbym wymienic wiele osob. Ale nb1 jest oczywiscie Orzeł (wlasciwie gdy zaczynalem tu swoja przygode to wlasciwie byl tylko on, orzech, raczek, stokus i moze jeszcze pare osob a teraz prosze bardzo nazbieralo sie nam towarzystwo
Redakcja forum / 2006-06-03 10:06 / Administracja forum
Weekend - czas na namysł, kto zdobył Wasze zaufanie, komu tytuł Uznanego Gracza.
dominik 30 / 2006-06-04 15:54 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
fainy pomys!
dopiero od niedawna śledzę forum na money pl i za krótko znam forumowiczów ale atmosfera jest ok .Pozdrawiam wszystkich i napewno jeszcze się odezwę.
Redakcja forum / 2006-06-04 19:51 / Administracja forum
Pozdrawiamy serdecznie!
biel robert / 2006-05-26 17:15
Witam i pozdrawiam wszystkich graczy, a w szczególności tych których opinie i komentarze mają dla mnie nie mniejsze znaczenie niż AT i najnowsze informacje ze spółek:
Orzeł,Strokuś,Osesek / ja też gotuję kamienie / oraz prawdziwa kobieta z charakterem - Brydzia
To mój pierwszy wpis na tym forum, mam nadzieję , że przełamię nim swoją nieśmiałość
Witexaaa / 217.197.78.* / 2006-05-18 16:10
Hmmm.. to z kim się trzeba przespać by zdobyć ten kubek ? qrcze nie jestem przystojny więc kupię sobie chyba odymiony i wytnę z folii teo moneyyyyyyy
a w rankingu stawiam na Brydzię
pozdrowionka
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy