Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ranking zaufania forumowiczów - wybieramy "UZNANYCH GRACZY GIEŁDOWYCH"

Ranking zaufania forumowiczów - wybieramy "UZNANYCH GRACZY GIEŁDOWYCH"

Redakcja forum / 2006-05-09 20:00
Którego z forumowiczów, grających na giełdzie, darzycie największym zaufaniem. Prosimy, zgłaszajcie kandydaury, z uzasadnieniem. My będziemy prowadzić ranking. Dla 10 pierwszych osób zgłaszających kubek Money.pl.
Wyświetlaj:
hektor / 81.168.149.* / 2006-05-17 21:33
Jeśli chodzi o zaufanie-to na pewno ORZEŁ .
Soczyste komentarze-super babka BRYDZIA ,
i ostatnio - ryzykant GABRIK .
To są moje typy ,ale nie chciałbym pomijać
OSESKA ,BATMANA,STROKUSIA ,HAJDIEGO,PABLA i DZEJA .

Pozdrawiam wszystkich piszących-stały czytacz i gracz HEKTOR.
abgrzes / 83.6.120.* / 2006-05-17 18:27
Witam wszystkich! od kilu tygodni czytam forum grających na GPW- sam zresztą nim jestem! Mało jeszcze poznałem graczy,trudno jest mi więc wybrać .Wstrzymam się z tą decyzją! Ale bardzo mnie cieszy przemiła atmosfera panująca pośród inwestorów.Można się uśmiechnąć, zasmucić ot ... samo życie !
Zbieram kubki i chętnie ...no bardzo chciałbym go mieć!
Z pozdrowieniem Grzegorz
Redakcja forum / 2006-05-17 18:30 / Administracja forum
Trochę aktywności na forum i kubek będzie Pana. Pozdrawiamy
luk / 163.157.254.* / 2006-05-19 13:31
A miało być: "Dla 10 pierwszych osób zgłaszających kubek Money.pl. " ? ;-( pozdrawiam
Redakcja forum / 2006-05-19 14:31 / Administracja forum
To nadal aktualne.
Redakcja forum / 2006-05-16 18:05 / Administracja forum
"Uznani gracze" - jeśli ktoś nie ma jeszcze naszego kubka Money.pl to prosimy o adres. Doceniamy Was i cenimy.
strokuś / 2006-05-19 14:14 / Uznany Bywalec forum i giełdy
jeżeli rzeczywiście doceniacie i cenicie to pokażcie to usuwając bug, który zgłosiłem 5 m-cy temu
http://www.money.pl/forum/temat,15,83759,83759,25,0,bug;w;urlach.html
z góry dziękuję :-)
Redakcja forum / 2006-05-25 10:12 / Administrator Forum Money.pl
Problem jest tego typu: strona portalu jest dość wąska, a użytkownicy mają tendencję do wstawiania dłuuuugich linków i innych dłuuugich napisów. Siłą rzeczy taki tekst - bez spacji - nie zostanie przełamany przez przeglądarkę i spowoduje, że strona zaczyna wyglądać "brzydko". Dlatego wszystkie zbyt długie napisy są "na siłę" przedzielane spacjami.
Redakcja forum / 2006-05-26 15:14 / Administrator Forum Money.pl
Zrobiliśmy trochę zmian i powinno być lepiej - nie będzie już niepotrzebnych spacji w linkach.
Redakcja forum / 2006-05-19 14:32 / Administracja forum
Zawodu nie będzie;-)
Redakcja forum / 2006-05-15 22:36 / Administracja forum
Dla osób wybranych przez forumowiczów, jako najbardziej doświadczone, zaufane i wiarygodne wprowadzamy rangę "UZNANY GRACZ GIEŁDOWY". Uznanym graczom gratulujemy. Lista jest otwarta, czekamy na kolejne kandydatury.
ELLA / 83.5.216.* / 2006-05-15 22:44
Teraz ma ksywę WARREN BUFFET, a wcześniej FULAR...
breme / 2006-05-11 19:47
Co prawda sam nie często zamieszczam swoje komentarze, ale jak mialbym zaufać komuś to faktycznie, jest kilka takich osób. I chociaż czasami nie wskazują one na jakieś konkretne spółki to pokazują prawa i zasady jakie funkcjonują na giełdzie, a to jest często bardzo istotne. Każdy kto zaczyna inwestowac może się sporo od nich nauczyc. Cieszę się, że są osoby które dzielą się swoją wiedzą a nie tylko zachowują ją dla siebie. Dla nich wielki szacunek!!.
Orzeł, Gabrik, Strokuś, Brydzia, Batman, Hajdi, Siepan.
Im życzę powodzenia i oddaję szacunek. Pozdrawiam
breme / 2006-05-11 20:32
aha, i osesek, podziwiam go za twórcze opisy i wiedzę ad. NIEGO
Kane / 2006-05-10 22:24 / portfel / Pirania - obserwator giełdy
Śmieszny ranking. Niue ufam nikomu, nawet sobie ;)
Wyróżniających osób jest więcej, ale "znam" (chciałbym :) ) dłuugo i mogę wyróżnić:
strokuś -dla mnie numer jeden, bezapelacyjnie. Jego komentarze są lepsze i często trafnejsze (bardzo często) niż kogokolwiek innego. Cenię go za świadome inwestowanie.
Wyróżniłbym też orła - za co, wszyscy chyba wiedzą :) i dżeja za szczere i płynące prosto z serca spostrzeżenia
mar / 213.238.73.* / 2006-05-10 21:39
Chcę dodać że wymienione w poprzednich postach osoby pozwoliły mi
żółtodziobowi spojżeć jnaczej na rynek kapitałowy i opanować paniczne
wyprzedaze, które były :-) i czasami nadal są zmorą dnia codziennego.
Inwestuję na dluższy termin i akceptuję zamrażanie :-( swojego malutkiego
uciułanego kapitalu. Życzę wszystkim inwestorom pupu.
hajdi, brydzia, orzeł, siepan, A2, longterm.. i inni
Robbi / 2006-05-09 22:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pewnie nie będę zbyt orginalny w swojej ocenie, ale od ponad roku jako uczestnik forum zaufanie mam przedewszystkim do kilku osób. Do wymienianych już wcześniej ORŁA, HAJDIEGO, STROKUSIA, a także do jeszcze nie wspomnianych PABLA i DZEJA, a ostatnio coraz bardziej przekonuję się do Pani/Panny o pseudonimie A2.

Wszystkim wam dziękuję za wypowiedzi na forum, które pomagają mi pomnażać ciężko uciułane grosze. To dzięki wam przekroczyłem wczoraj 22% zysku (liczony od początku roku) to 3x więcej niż przez ubiegły.
WIELKIE DZIĘKI !!!
majka / 80.53.60.* / 2006-05-10 22:26
Witam wszystkich jestem nowa i od niedawna czytam wasze komentarz, codziennie śledze forum i chętnie czytam ORŁA, HAJDIEGO, STROKUSIA, PABLA i DZEJA, GABRIKA
radek000 / 2006-05-09 22:03 / Bywalec forum
Według mnie słuchać można wszystkich ale jednak decyzja należy zawsze do ciebie. Jeżeli nie potrafisz jej podjać to nawet nie czytaj tego wszystkiego bo to nie ma sensu.

Jeżeli chodzi o uznane osoby na tym forum to rzeczywiście są :
siepan
hajdi
brydzia
orzeł
gabrik
... i jeszcze wielu których nie wymieniłem.
Mimo że bardzo mało piszę to jednak codziennie dokładnie śledzę te forum. I rzeczywiście na sweoje wyniki nie narzekam. To dzięki tym osobą są one takie jakie są no i oczywiście własnym wnioskom.
Jedyne co jest śmieszne dla mnie to niektóre(czasami nagminne) informacje ile to ktoś zarobił w danym dniu. I bardzo dobrze tylko rzeczywiście naprawde cenie sobie osoby które wcześniej przewidywały coś i w najbliższej przyszłości to się odzwierciedliło na GPW.
Ale oczywiście powodzenia życzę wszystkim :-)
Jeck / 2006-05-09 21:50 / "Poławiacz perełek"
Wg mnie hajdi!!!!

Już kilka razy obiecałem mu zimnego Żywca
I-y raz gdy kupiłem MNI po 5,4 - jesczs raz dzięki i pozdro
II-i raz za MCI po 4,05 :)
III- krótka przygoda z bykami...a dzisiaj...(sprzdałem ostatnie po 3.55)

Nadmienię, że nie byłem wierny tak jak hajdi MNI- pozbywałem sie go kilka razy,oczywiście odkupując drożej.

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ hajdi i pozdrawiam Strokuś`ia, orła, annę, brydzię . Rzeczowi, kompetentni uczestnicy rynku o sporej "historii"na tym forum. :)

Jesli można to chciałbym przekazać "mój" kubek właśnie hajdi`emu, bo chyba nie ma..

Pozdrawiam wszystkich życzliwych - niech moc będzie z nami
ryś / 83.23.71.* / 2006-05-09 21:33
ORZEŁ - To jemu ufam najbardziej!Nie nagania! Pisze co myśli. Spółki o których wypowiadał się pozytywnie, były/sa trafione. Na jego typach zaczynałem z sukcesem mniejszym lub wiekszym ale zawsze na "+". To on pisze co ma w portfelu i co z nim robi a to mi pomaga. Nie wypowiada sie czesto, ale jesli to z sensem (zawsze mozna cos wyniesc). Sukcesów życzę.
janusz / 2006-05-09 21:59 / Bywalec forum
Ja dodaję do grona osób darzonych zaufaniem STROKUSIA ,Jego komentarze podparte są b .dużą wiedzą o inwestowaniu na giełdzie, z którą dzieli się z nowicjuszami.
Nie jednokrotnie " rekomendował " do spóły z Orłem akcje które warte były uwagi ,co przynosiło i przynosi zyski innym inwestorom ( no i mnie)
Hajdi -pisał już na jesień o mci i mni -zawdzięczam Jemu zaś zyski na MCI
Batman-ostry gracz ,ale i podpowie lub podsunie sprawdzoną informację ,tak również można Jemu zaufać( mam na myśli graczy kontraktowych)
mysza / 2006-05-09 21:50 / portfel / Bywalec forum
Cóż nie należy "kadzić"-ale nic dodać nic ująć RYś MA RACJę.
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy