Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Raport Banku Światowego nadał kierunek

Raport Banku Światowego nadał kierunek

Money.pl / 2009-06-23 07:26
Komentarze do wiadomości: Raport Banku Światowego nadał kierunek.
bizli / 193.201.137.* / 2009-06-23 07:26
wczoraj w jeden z analityków pisał o raporcie Banku Światowego i twierdził że nie będzie on miał wpływu na giełdy gdyż ukazuje się raz na kwartał, a inwestorzy potrzebują częstrzych prognoz, niestety dzisiaj nie mogę znaleźć już tego komentarza (i nie dziwie się), w ogóle rozśmiesza mnie prześciganie sie analityków we wróżeniu czy dzisiejsza sesja będzię wzrostowa czy nie, albo tłumaczenie zachowania rynku "wzrostem lub spadkiem awersji do ryzyka", nie potrafią jednak w dłuższej perspektywie nakreślić sprawdzjącego się scenariusza
i niech mi ktoś nie mówi że to niemożliwe, gdyż zacząłem śledzić komentarze do sesji na długo przed rozpoczęciem bessy i mogę powiedzieć i pogratulować analitykom z "Expandera" reprezentowanych tu przez Panią Katarzyne Siwiec i Pana Krzysztofa Stępnia gdyż przewidzieli oni skalę zniżek już przy poziomie 36000 na WIGu, jak również skalę odbicia po osiągnięciu dna, jeszcze raz gratuluję
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy