Forum Polityka, aktualnościKraj

Raport Macierewicza: Winni są Rosjanie

Raport Macierewicza: Winni są Rosjanie

Money.pl / 2011-06-29 11:49
Komentarze do wiadomości: Raport Macierewicza: Winni są Rosjanie.
Wyświetlaj:
alojzy / 83.25.167.* / 2011-12-30 17:41
wiedziałem to 4 kwiitnia2010r po podaniu informacji z katastrofy??????
Kevin19 / 83.20.196.* / 2011-09-10 18:49
PiS jedyna partia która szuka prawdy i nie klęka przed Rosjanami, w Polsce są jeszcze dumni ludzi dla których Honor coś znaczy
jack8944 / 83.28.175.* / 2011-07-01 22:47
Czy ktoś z pasażerów uciekł?
Jakby z tą załogą i nowym samolotem w tych warunkach lecieli, to też mogliby spaść, tak jak nowa CASA!
Andrzej 1000 / 89.74.10.* / 2011-06-29 18:30
Piszesz kolego, kiedy my Polacy .... Czy Ty czy ja czy inni tacy śmiertelnicy liżą tyłak amerykanom ? Nie bo mnie amerykanie i ich kraj dynda i powiewa, tak zamo jak wieększej ilości Polakom. Natomiast jacy Polacy jakim amerykanom wchodza w tyłek. Z jednym zdaniem o.Rydzyka podczas wizyty w Brukseli zgadzam sie całkowicie, że od 1939 roku Polską nie rządzą Polacy i ciekawa reakcja (udeż w stół norzyczki sie odezwą) kto sie obraził za ta wypowiedź????? i pytanie nastepne : kim sa ci amerykanie (biali) w przewadze ??? I na koniec : kto komu włazi w tyłek ???? Odpowiedź jest prosta : swoi swoim w tyłwek wchodzą, ale ci wchodza to Polacy z nabytego obywatelstwa a nie z korzeni.
Longerrr / 193.111.166.* / 2011-06-29 18:01
Zgadzam się z tym.
I odbiegając od tematu zastanawiam się kiedy my Polacy się w końcu dogadamy z sąsiadami Niemcami i Rosjanami. Zamiast lizać tyłek Amerykanom.
Andrzej 1000 / 89.74.10.* / 2011-06-29 17:52
Ja juz pomijam głupotę znawców tematu Maciarewicz&Kaczyński.
Natomiast co by było, gdyby przez pomyłkę Kaczyński i PiS powrócili po wyborach do rządzenia ??????
Czy ktoś z Was forumowiczów oraz sami Maciarewicz & Kaczyński zastanowiliście się jaki będzie odzew Rosji na tak postawione tezy ????
Ja sobie wyobrażam, podwyżka cen gazu albo przymknięcie kurka, embargo na polskie towary. Utrudnienia w każdej dziedzinie współpracy i wiele innych nie przewidywalnych aktów "odpowiedzi" na postawione zarzuty. Środowisko Kaczyńskiego pokazuje Rosjanom : "jak my Polacy Was nienawidzimy", to znaczy jacy Polacy - Polacy PiS-u a to nie sa wszyscy Polacy. Ponadto to Kaczyński i jego kamaaryla nienawidzi Rosjan, bo każdy normalnie myślacy Poak ich nie kocha, ale nie chce również wierchuszki i związanych z tym konsekwencji. Sąsiada się nie wybiera a jeżeli od tego sąsiada coś zależy to nie nadeptuje się mu na odcisk. Racji dochodzić mozna będzie ale dopiero po zakończeniu dochodzeń prokuratorskich. Uważam, że w tej sytuacji Prezes PiS powinien ponieść konsekwencje i to surowe za sianie niepokojów i obrazę Rządu kraju sąsiedniego bez podstaw prawnych a jedynie na podstawie zboczonych podejrzeń i insynuacji chorego mózgu.
Kevin19 / 83.20.196.* / 2011-09-10 18:42
Masz racje PO wprowadziła nas w sytuacje że powinniśmy się juz powoli bać, bo przykręcą nam kurek ... do tego prowadzi polityka uśmiechania się do wszystkich. Polska już jest na kolanach i lepiej niech nie podskakuje, niech cicho siedzi i cieszy się że dostała taki drogi gaz ! O taka Polskę Ci chodzi ???. To może przeprośmy Rosjan za rok 1920 że ich pogoniliśmy z Polski, przeprośmy za powstanie Listopadowe ?? a na sybir to ochotnicy poszli !! a W Katyniu to oczywiście że Niemcy ups ... nie Niemcy , w Katyniu sami się pozabijali. Do tego prowadzi Twoje myślenie i kłania się brak nauki Historii w szkołach
maciekkkk / 2011-06-29 17:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Idealny przykład frustracji i małostkowości Macierewicza i Kaczyńskiego. Coś w stylu wszyscy winni tylko nie ja.
jack8944 / 79.185.65.* / 2011-06-29 17:32
Czy ktoś jeszcze poza Rosjanami potrafi remontować Tutki?
Czy to Rosjanie kazali zejść na 30-40 m ponad lotnisko?
Czy chodzi o to, że Rosjanie nie zabronili załodze 101 zejść do pułapu 100 m i przekonać się na własne oczy i udowodnić gen. Błasikowi, że ziemi nie widać?
Czy nie jest tak, że pilot chciał lądować, bo po co by schodził tak nisko i pod tak ostrym kątem, a zdanie zmienił dopiero na faktycznej wysokości 30-40 m nad lotniskiem (myśląc, że jest na 100 m?
Kompromitacja tych "ekspertów" Macierewicza!
tade / 83.2.33.* / 2011-06-29 15:04
Księga jego choć biała
W piekle została napisana.
Zagadka taka:
A kto Antosia uratował,
gdy samolot w Smoleńsku lądował ?
...........................................
Longerrr / 193.111.166.* / 2011-06-29 14:27
A ja widzę, na przykładzie chociażby tego forum, że w Narodzie jest niesamowity rozłam.
Niestety podział jest bardzo wyraźny, pomiędzy racją mojszą i najmojszą.
Gdybyśmy byli zjednoczeni, to pewnie wyszlibyśmy już dawno na ulicę (jak Grecy, apstachując od tego, że niezbyt pracowity to naród) bo to co się dzieje w rządzie obecnym i poprzednim też się działo, nie przyczyniło się do żadnego rozwoju w Polsce.
Cofamy się wręcz, ponieważ zrzera nas brak konsensusu.
Jesteśmy Polakami, a nie Pisem lub PO pamiętajmy o tym.
em96 / 151.37.31.* / 2011-06-29 17:35
Chyba nie rozumiesz PO, jak i pozostali ich popierający. Starym sposobem obłudnych komunistów jako, że nimi są, stosują sprawdzoną metodę: "Dziel i rządź"..., to jest najlepszy sposób na utrzymanie się u władzy bez względu na efekty i spijanie soków z narodów..., głupich, naiwnych narodów...
Robią wszystko, żeby nas podzielić, poprzez różnego typu prowokacje, podpuszczenie, podjudzanie już od przegranych wyborów z PiS-em w 2005 roku. Jeszcze raz podkreślę WSZYSTKO...
(w podtekście także "smoleńsk"...) Tak też było podczas strajków, kiedy ich podstawieni "specjaliści" rozbijali wystawy, by można było uzasadnić interwencję milicji przeciw spokojnie strajkującym upominającym się o "chleb" i demokrację...
- I ja teraz mam uwierzyć w to co mówią "czerwoni" PZPR-owcy, SLD-owcy, PO-wcy...? - Przecież kiedyś, też już mówili, że żadnego "Katynia" nie było..., słyszał ktoś "na historii" o mordzie Katyńskim...?
- Nie, więc niby dlaczego mam im teraz wierzyć "na słowo", skoro wszystkie dowody ukrywają, a cała farsa zwana śledztwem, opiera się na poszlakach...?
Przed każdym śledztwem zbiera się dowody, szuka się narzędzia zbrodni, by udowodnić przestępcy zabójstwo bez żadnych wątpliwości. Tutaj dowodów nie trzeba szukać, więc dlaczego ich nie mamy...? Czyżby nie potrafili odpowiednio spreparować rejestratorów..."
No tak. Jeden pewnie tak, ale trzy dopasować, to już jest problem...

Tutaj masz link z objaśnieniem na czym polega strategia dziel i rządź:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dziel_i_rz%C4%85d%C5%BA
wojens / 79.191.194.* / 2011-06-29 14:50

Gdybyśmy byli zjednoczeni, to pewnie wyszlibyśmy już dawno na ulicę

Czyli to zjednoczenie mialoby polegać na tym, żeby myśleć tak samo jak Ty i tobie podobni. ja na żadną ulicę bym nie wyszedl. chyba, że na spacer. Nie ma najmniejszego powodu, żeby robic w kraju anarchię. Polska dobrze stoi gospodarczo. Na tle innych krajów nawet nadzwyczajnie. Rzad rządzi dobrze. Polska sie rozwija i to szybko. Zmiany widac golym okiem. Tylko trzeba wyjść z domu i przetrzec oczy a kto musi zalożyć okulary.
Cieszyć się tymi zmianami i tym, że spoleczeństwo coraz bogatsze. Samemu do tych bogatszych dolączać a nie rozsiewać defetyzm i klamliwa propagandę..
Kevin19 / 83.20.196.* / 2011-09-10 18:45
czegoś ty się naczytał ????
a 200 tys głodnych dzieci ?? to jest ten twój bogaty kraj ??? Agitację i propagandę zostaw sobie na wiec wyborczy, tylko uważaj na pomidory
em96 / 151.37.31.* / 2011-06-29 17:39
No tak to normalne. Ty nie wyszedłeś, nie wyjdziesz i nigdy byś nie wyszedł...
Ty ukrywasz się za innymi, by później zbierać owoce tego, za co inni ginęli...
wojens / 95.49.247.* / 2011-06-29 18:16
Ciśnienie Ci nie pasuje czy co?
Longerrr / 193.111.166.* / 2011-06-29 15:49
Ja nie nawołuję do anarchii tylko do zjednoczenia i nie poddawania się niekorzystnym działaniom rządu. Moim zdaniem rząd nie działa dobrze, bo wiele ustaw nowelizuje się w nieskończoność, jakby tak zająć się sprawami ważnymi jak gospodarka i socjal. to napewno tak wolno nie szli byśmy "do przodu". A tak apropos skoro uważasz że się tak szybko rozwijamy i rząd tak dobrze rządzi to dlaczego wszystko tak drożeje i mamy najdroższy gaz od Rosjan. Dziękujemy Panie Pawlak, życzymy dalszych sukcesów dyplomatycznych.
wojens obódź się, obudź się.
tota / 178.42.93.* / 2011-06-29 15:56
szanowny Długasie-oleju do głowy nie zaszkodzi gdzieś zatankować, czytanie twoich wypowiedzi to męcząca droga przez byle co.
Longerrr / 193.111.166.* / 2011-06-29 17:24
Bardzo dziękuję mi się ciebie też świetnie czyta, brak argumentów brak wiedzy, brak własnego zdania.
swiatowy_kryzys / 193.109.225.* / 2011-06-29 16:06
to po co czytasz ? włącz tvn
swiatowy_kryzys / 193.109.225.* / 2011-06-29 15:11
cyt. "Rząd rządzi dobrze" hahahahah a to dobre
nie ośmieszaj się, cytując klasyka ten "rząd rżnie głupa"

ps
i żeby nie było nie jestem ani za pisem ani za po
wojens / 79.191.194.* / 2011-06-29 15:31

i żeby nie było nie jestem ani za pisem ani za po

A co to ma do rzeczy?
klasyka ten "rząd rżnie głupa"

A co to zaklasyk? Demagog raczej. A przez Ciebie może frustracje i niepowodzenia przemawiają? Bo prawda jest taka jak napisalem. W Polsce gospodarka się rozwija. Wszyscy demagodzy i nie majacy pojęcia o gospodarce wieszczyli kataklizm od momentu kiedy zaczal sie swiatowy kryzys. Nic takiego nie doświadczyliśmy a plyty nie zmienili. Dlaczego? Już czas najwyższy, żeby tę plytę zmienić.
swiatowy_kryzys / 193.109.225.* / 2011-06-29 15:39
rząd rżnie głupa, nie chcem ale muszem, pomożecie ? pomożemy !
to takie teksty które przeszły do historii dlatego nazywa się je oraz ich autorów klasykami, czasem z przymrużeniem oka a czasem nie
wojens / 79.191.194.* / 2011-06-29 16:04
Nie rób mi tego. Nie tracę nadziei, że jeszcze będzie można z tobą wymieniac poglądy. Bo tych z którymi to można robić ogromny deficyt na tym forum.
swiatowy_kryzys / 193.109.225.* / 2011-06-29 16:21
zobaczę co da się zrobić ;-)
tade / 83.2.33.* / 2011-06-29 15:18

cytując klasyka ten "rząd rżnie głupa"

nie rząd a Wielki Kozioł z Vincentem
tesa1959 / 2011-06-29 20:11 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
I dlaczego obrażasz? Wiem. Po prostu brak Ci argumentów.
hgfg / 83.21.170.* / 2011-06-29 14:03
Nawet PO nie jest winne katastrofy? jestem pod wrażeniem.Miejmy nadzieje, że PIS-owcy już więcej do Rosji pchać śię nie będą zaoszczędzą nam kłopotów.
pawel m / 78.8.14.* / 2011-06-29 13:59
Ruskie cały czas mataczą. Od początku brakowało oddania śledztwa w polskie ręce. Brak wraku samolotu, czarnych skrzynek, kradzieże dokumentów osób które zginęły. Nie zabardzo wiem o czym to świadczy, ale Ruskie są winne.
wojens / 79.191.194.* / 2011-06-29 14:56

oddania śledztwa w polskie

Opamietaj się czlowieku. Żaden kraj nie odda śledztwa.
Nie zabardzo wiem o czym to świadczy, ale Ruskie są winne.
skomentuj

Slusznie. Przecież to oni trzymali stery. No w każdym razie zmusili pilotów do ladowania bez widoczności.
oborowy / 79.185.103.* / 2011-06-29 13:57
Pan Macierewicz jest naprawdę fachowcem w zbieraniu danych.

TWbolkow dane jak posprawdzał arhiwa też pieknie skompletował.

Pózniej tw-bolek niszczył i twierdził,ze jest czysty. Ale i tak wszyskiego nie wyczyścił i prawda wyszła na Jaw.

Może i teraz nie wszystko się da upchnąć pod dywan decydentom.

Prawda jak oliwa zawsze wychodzi na jaw.

To tylko kwestia czasu.

W sprawie katastrofy smolenskiej tez kiedyś wyjdzie.
kwestia tylko, czy we wszystkich szczegółach.

Trzeba brać pod uwagę, to ze zbyt póżno zostaną zbadane podstawowe dowody katastrofy,a być może,ze nigdy nie zostana zbadane; wrak, czarne skrzynki.

A wszystko, to dzieki opieszałośći, a może nawet specyjalnego dzialania rzaądu polskiego.
swiatowy_kryzys / 193.109.225.* / 2011-06-29 13:48
Była elementem straszliwej gry.

bez komentarza
zm55 / 83.24.125.* / 2011-06-29 13:45

Raport Macierewicza zarzuca Rosjanom, że nie podjęli akcji ratunkowej i nie szukali ocalonych z katastrofy. Potem mieli zniszczyć dowody, w tym wrak samolotu i sfałszować zapis z czarnych skrzynek

To chyba Macierewicz ocalał z tej katastrofy, więc nie dziwię się, że po takim upadku takie bzdury opowiada.
oborowy / 79.185.103.* / 2011-06-29 14:15
zm 55.No widzisz jaki jesteś niekumaty, a oczerniasz innych.

W pierwszej wersji w stenogramie z czrnych skrzynek, które rząd puścił do publicznej informacji było podawane,ze debesciaki pokaża jak sie londuje - tak miał mówić Protasiuk.

Natomist w późniejszym zapisie takich słow nie ma.

To jak to można inaczej nazwać nie falszerstwem????

No bo nie szukali, czy ktoś nie żyje.

Widzałeś ile reanimowali tego pilota co ostatnio się rozbił na pokazach. Klika godzin.

A tam wogóle nie podjeto takiej akcji.

Uważasz,ze to normalne???

Uważasz,że przybycie służb ratunkowych po 17 minutach jest normalne w obrebie lotniska???(pierwszych)
Niektore przybyły po 30 minutach.

Nie widzaleś tego zdjecia jak jakiś ruski kacap bije łomem w wrak tego samolotu???

Nie wiesz po co on bił tym łomem??
Dowodów szukał w ten sposób???
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy