Forum Forum inwestycyjneForex

Rating to dopiero początek

Rating to dopiero początek

Money.pl / 2016-05-09 16:31
Komentarze do wiadomości: Rating to dopiero początek.
Wyświetlaj:
chichot dona / 109.243.184.* / 2016-05-09 17:27
Do ewa434
Dotacje z UE także są Polskie. UE łaski nie czyni. Polska jest krajem więcej dającym niż biorącym. Nie mam na myśli korelacji pomiędzy wpłacaną składką a tzw. zwrotem czyli dotacjami. Choć i te coraz bardziej idą w kierunku płatności netto (tzw. płatnik netto) w stronę Polski. Ale mam na myśli to co UE czytaj poszczególne stare państwa UE a zwłaszcza Niemcy maja z Polski. Nie tylko zwrot dotacji za pośrednictwem przeróżnego rodzaju układów biznesowych ale nawet otwarcie wymaganych zapisów o warunkach korzystania z tychże czyli reasumując owe dotacje wracają do państw starej UE z nawiązką.
Wiem, że propaganda robi swoje , ale wystarczy przyjrzeć się danym całościowo nie wybiórczo a efekt zależności i korzyści pokazuje się inaczej niż owa propaganda wciska.
Co nie oznacza , że UE jest zła, zła jest polityka UE zwłaszcza od czasu przepotwarczenia się EWG w UE. Korzyści z synergii gospodarek są jeszcze (puki co) większe od blokad politycznych.
Ale zapewne do czasu(?), politycy z UE są na dobrej drodze aby to do końca spitolić.
ewa434 / 89.206.34.* / 2016-05-09 16:31
Fajnie wszystko co POlskie ale dotacje z UNII nie sa POLSKIE CO na to JAREK?????? niech nie bierze kasiorki tylko da swoja----fajnie sie bierze czyjas kase chcociazby nasza z podatkow tworzy sie nowe stoł dla swoich FAJNIe NIE a my zebrac bedziemy niedlugo CO mozna za 1300 z oplatami zrobic PYTAM P,JARKA niech sprubuje zrobic oplaty i przezyc A JEST sam A co gdy jest2 lub 3 ludzi na takich dochodach---chleb z margaryna i suche ziemniaki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy