Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ratownicy będą tańsi

Ratownicy będą tańsi

Money.pl / 2007-01-03 15:18
Komentarze do wiadomości: Ratownicy będą tańsi.
Wyświetlaj:
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2007-01-08 18:56
Pomysł dobry. Karetka nie ma leczyć tylko transportować. Tak jest w całym cywilizowanym świecie.

Co prawda niektórym było wygodniej wzywać karetkę do każdej p*******. Szytem z którym się spotkałem było wmawianie lekarzowi karetki pogotowia przez rodzinę pewnego dziadziusia, że dziadziuś jest bardzo chory i wymaga wywiezienia do szpitala chociaż na parę godzin. Jak się potem okazało, rodzinka poprosiła o odwiezienie dziadziusia już na nowe mieszkanie. Wiecie jak staruszek sobie ubzdura, że "starego drzewa się nie przesadza" to rodzina nijak nie mogła go przekonać do przeprowadzki. A tak dzidziusia podstępem z domu wywieźli, no za państwowe pieniążki, za taxi by trzeba płacić... ale mamy zdolny naród. A potem się dziwią, że pogotowie zanim przyjedzie to cały wywiad zbiera, żeby się upewnić, że naprawdę do chorego jedzie.
maniuś / 83.27.105.* / 2007-01-03 17:31
I gorsi.Ci ratownicy niech ratują posłów,senatorów.mimistrów,prezydenta i wszystkich pasożytów sprawujących rządy w tym popapranym kraju,a do pozostałych pbywateli niech jeżdżą dodrze wykwalifikowani lekarze.
Ratownik medyczny / 83.22.59.* / 2007-09-05 19:43
Życzę drogiemu panu żeby w trudnej chwili spotkał na swej drodze ratownika-kierownika zespołu(jak np. ja).Pan z obrzękiem płuc w piątek rano też cieszył się, gdy w karetce po podaniu leków, zabezpieczeniu zorientował się że mnie zna, że to ja jestem tym nowym ratownikiem co to niby zamiast lekarza. Widziałem go w oddziałe-już bez tlenu-machał nam.Pozdrawiam wszystkich dojrzałych lekarzy, którzy tak bardzo nas wspierają merytorycznie i duchowo:)
orka7 / 83.5.214.* / 2007-01-08 16:42
dziewczynki tez
keyser soze / 83.12.183.* / 2007-01-03 15:18
zaoszczędzone dutki - od razu do ministerstwa, na limuzyny, reszta - na tanie państwo, a co niech mają !!!

Najnowsze wpisy